03-5256677

טיולים מאורגנים לאירופה

 
עיירת הנופש והמרפא קרלובי וארי, עיירה ציורית מדהימה, השוכנת בגובה 367 מטרים, כשעתיים נסיעה מפראג, נמצאת בלב יערות עד ומשופעת במעיינות מים מינרלים חמים עם סגולות מרפא ייחודיות, המשרים שלווה, מפיגים מתחים ומחיים את הנפש...
חבילות נופש ומרפא: טיסה + לינה וחצי פנסיון / כשר + העברות
טיול ליער השחור 8 ימים כשר
היער השחור הוא אזור מקסים, הררי ומיוער בדרום-מערב של גרמניה.
הוא גובל עם שוויץ בדרום וצרפת במערב. מדובר באזור גיאוגרפי הגדול ביותר של גרמניה (אורכו כ-160 ק"מ ורוחבו כ-60 ק"מ בדרום וכ-30 ק"מ בצפון). האזור מאופיין ביערות, הרים, נהרות, נופים מדהימים, אוויר צח ועיירות קסומות - כל מה שצריך לטיול מוצלח ובריא לגוף ולנפש. בטיול נבקר בעיירות של שווייץ, צרפת וגרמניה. תכינו מצלמה, מצב רוח טוב ויוצאים ליער השחור!
טיול למוסקבה וסנט פטרבורג 9 ימים כשר

מופע בלט, פתיחת הגשרים, קרקס, מסלולי שייט ועוד... 

מוסקבה וסנט פטרבורג הפכו במהירות - מערים עם זיכרונות היסטוריים ופוטנציאל בלתי ממומש - לערים סואנות, מארחות תיירות ויוצרות קשר תוסס עם הזרים המשתאים מן המערב. אלו שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות. מוזיאונים ואמנות, כנסיות ואדריכלות, תיאטרון ומוסיקה בערים המבטאות יותר מכל את התרבות הרוסית העשירה. כיפות זהב, גילופי אבן, פיתוחי עץ ואיקונות מצוירות המעטרות את הכנסיות. נתוודע לתרבות הקלאסית, לים המגדלים ולאבני הדרך בפאר היסטוריה יהודית עתיקה, כל אלו ילוו אותנו לאורך הטיול המשלב ביקור באירועים תרבותיים במיטב אולמות הערים.
טיול לפורטוגל 8 ימים כשר
בואו ליהנות מטיול ייחודי ומיוחד בפורטוגל, ארץ יפה ומרשימה, אשר שמשה מוצא לתרבות האירופאית הקתולית והותירה חותם בדמות מגלי עולם שיצאו ממנה, מבצרים עתיקים, ארמונות פאר, כנסיות מרשימות ועיירות ציוריות. ערב רב של תרבויות בשילוב שמש ים תיכונית נעימה הפכו את פורטוגל ליעד תיירותי אטרקטיבי במיוחד!
פורטוגל היא מדינה השוכנת לצידה של ספרד, בצד המערבי של חצי האי האיברי, לאורך חוף האוקיינוס האטלנטי. מדובר ברפובליקה דמוקרטית, כמו מרבית מדינות אירופה, לפורטוגל אין דת רשמית. נכון להיום, יש בפורטוגל כ-750 יהודים בעיקר בליסבון.
טיול לאיסלנד 7 ימים כשר
איסלנד הוא המקום של שילוב - בלתי רגיל של תופעות וכוחות טבע עליונים ותחתונים, המשנים את נופיה של איסלנד באופן רצוף ומדהים. איסלנד היא מדינה שבה אפשר לראות ולחוות דברים שכמותן לא ניתן לחוות במקומות אחרים בעולם.
אם אתם מחפשים רוגע או הרפתקנים בנפשכם, אזי כל אחד יכול לאתגר את עצמו. טיול לאיסלנד שופע טבע, נופים, תופעות אטמוספריות וגיאולוגיות. לא בכדי איסלנד נקראת "ארץ הקרח והאש" . איסלנד היא ביתם של חלק מהקרחונים הגדולים ביותר באירופה ושל חלק מהרי הגעש הפעילים ביותר בעולם.
טיול לסקנדינביה 10 ימים כשר
בואו לטייל עמנו ב 3 הארצות המרתקות, הנעימות הרגועות והנקיות של סקנדינביה: נורבגיה, שבדיה ודנמרק. זה כמו להיכנס לאגדה, אלו ארצות של אגדות, כולנו יודעים כמה סיפורי אגדות מופלאים והמיתוסים נכתבו על המקומות היפים והמסתוריים האלה, להם אין הרבה מתחרים. סיפורי הנס כריסטיאן אנדרסן, סיפורים על טרולים החיים ביערות, וסיפורי נילס הולגרסון. בואו לחוות מספר ימים שם השמש לעולם " לא נרדמת "בקיץ, ובשיאה בחורף לא זורחת. בנוסף אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ולצפות מקרוב על הפיורדים הנפלאים בנורבגיה.
פיורדים היא תופעה גיאולוגית טבעית, מאוד ייחודית לאזור סקנדינביה כפועל יוצא של תנועתם והפשרתם של הקרחונים.
כתוצאה של פעילויות טקטוניות האזור עשיר במחצבים חשובים כגון ברזל, נפט, נחושת, אבץ וכו'.
נקיים מספר טיולים בין 9 הפיורדים.
לא נשכח להיכנס לאולם הכחול בו מוענקים פרסי נובל השונים.
לא נדלג על המוזיאון הקטורי הממחיש " את העולם ההולך ונעלם ". ומוזיאון הספנות הוויקינגי.
אוסלו בירת נורבגיה, ממוקמת בתחילתו של פיורד ומוקפת יערות צפופים. כמות האטרקציות שבעיר, המבנים המסקרנים, הפארקים, שרידי ההיסטוריה והסביבה היפהפייה, הופכים אותה לאחת הבירות המרשימות ביותר באירופה ובעולם כולו.
 
 
המיוחדים של אסיה טרוול
צור קשר