03-5256677

טיולים מאורגנים לאירופה

 
טיול למוסקבה וסנט פטרבורג 9 ימים כשר

מופע בלט, פתיחת הגשרים, קרקס, מסלולי שייט ועוד... 

מוסקבה וסנט פטרבורג הפכו במהירות - מערים עם זיכרונות היסטוריים ופוטנציאל בלתי ממומש - לערים סואנות, מארחות תיירות ויוצרות קשר תוסס עם הזרים המשתאים מן המערב. אלו שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות. מוזיאונים ואמנות, כנסיות ואדריכלות, תיאטרון ומוסיקה בערים המבטאות יותר מכל את התרבות הרוסית העשירה. כיפות זהב, גילופי אבן, פיתוחי עץ ואיקונות מצוירות המעטרות את הכנסיות. נתוודע לתרבות הקלאסית, לים המגדלים ולאבני הדרך בפאר היסטוריה יהודית עתיקה, כל אלו ילוו אותנו לאורך הטיול המשלב ביקור באירועים תרבותיים במיטב אולמות הערים.
טיול לפורטוגל 8 ימים כשר
בואו ליהנות מטיול ייחודי ומיוחד בפורטוגל, ארץ יפה ומרשימה, אשר שמשה מוצא לתרבות האירופאית הקתולית והותירה חותם בדמות מגלי עולם שיצאו ממנה, מבצרים עתיקים, ארמונות פאר, כנסיות מרשימות ועיירות ציוריות. ערב רב של תרבויות בשילוב שמש ים תיכונית נעימה הפכו את פורטוגל ליעד תיירותי אטרקטיבי במיוחד!
פורטוגל היא מדינה השוכנת לצידה של ספרד, בצד המערבי של חצי האי האיברי, לאורך חוף האוקיינוס האטלנטי. מדובר ברפובליקה דמוקרטית, כמו מרבית מדינות אירופה, לפורטוגל אין דת רשמית. נכון להיום, יש בפורטוגל כ-750 יהודים בעיקר בליסבון.
ספרד,מדריד ואנדלוסיה
טולדו, קורדובה, סיביליה, גיברלטר, רונדה, קוסטה דל סול, גרנדה ומדריד
ספרד היא אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. הדבר לא מפליא, שכן המדינה מהווה תערובת של היסטוריה מפוארת, ארכיטקטורה מרהיבה, נופים עוצרי נשימה וכן תרבות מפותחת של שירה, ריקוד, קולנוע, ציור וספורט. נופיה של ספרד מגוונים ומרהיבים, וכוללים יערות סבוכים, מישורים ירוקים, הרים, מפרצים סלעיים, חופים חוליים לבנים המקיפים ערים גותיות מתקופת ימי הביניים ואין ספור טירות ומבצרים מדהימים ומרתקים. עריה של ספרד מרהיבות, יפות, רומנטיות ומרתקות. הן היוו עמודי תווך בכמה פרקים חשובים בהיסטוריה של יבשת אירופה, בהיסטוריה העולמית וגם בהיסטוריה של יהודי ספרד. לפניכם מסלול המשלב את האווירה המלכותית של מדריד, את עיירות החוף של מלגה, ואת ההיסטוריה המרתקת והארכיטקטורה היפה של אנדלוסיה.
טיול לגיאורגיה 8 ימים כשר
גיאורגיה (Sak'art'velo – בשמה המקומי) – היא מדינה קטנה עם נופים פסטוראליים ומפסגות מושלגות; היסטוריה מרתקת ועתיקה, פולקלור צבעוני, שורשים יהודיים מרשימים וגם סכסוכים אתניים לא פשוטים. בשל מיקומה האסטרטגי הייתה במשך תקופות ארוכות בהיסטוריה צומת תרבותי וגאוגרפי חשוב. ברכס הקווקז שלאורך גבולה הצפוני עברו דרכים מרכזיות. היא "ארץ גיזת הזהב", מקום הולדתו של היין, מטבח טעים להפליא ותרבות הכנסת אורחים שלא תפגשו בשום מקום בעולם!
 
טיול לאיסלנד 7 ימים כשר
איסלנד הוא המקום של שילוב - בלתי רגיל של תופעות וכוחות טבע עליונים ותחתונים, המשנים את נופיה של איסלנד באופן רצוף ומדהים. איסלנד היא מדינה שבה אפשר לראות ולחוות דברים שכמותן לא ניתן לחוות במקומות אחרים בעולם.
אם אתם מחפשים רוגע או הרפתקנים בנפשכם, אזי כל אחד יכול לאתגר את עצמו. טיול לאיסלנד שופע טבע, נופים, תופעות אטמוספריות וגיאולוגיות. לא בכדי איסלנד נקראת "ארץ הקרח והאש" . איסלנד היא ביתם של חלק מהקרחונים הגדולים ביותר באירופה ושל חלק מהרי הגעש הפעילים ביותר בעולם.
נופש כשר בצ'כיה
עיירת הנופש והמרפא קרלובי וארי, עיירה ציורית מדהימה, השוכנת בגובה 367 מטרים, כשעתיים נסיעה מפראג, נמצאת בלב יערות עד ומשופעת במעיינות מים מינרלים חמים עם סגולות מרפא ייחודיות, המשרים שלווה, מפיגים מתחים ומחיים את הנפש...
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

צור קשר