rus
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
 • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
   
 • טיול אל נופי בראשית בהם הזמן עמד מלכת ... קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu . הנופים המרהיבים כולליםאגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.  
   
 • בטיול זה נבקר בשתיים מהערים המפורסמות ביותר בדרום אמריקה; ריו דה ז'נירו ובואנוס איירס בהן נהנה מסיורים מיוחדים בתוך הערים ומחוצה להן ונבקר באחד האתרים המדהימים בעולם; האתר החשוב ביותר בכל הטיול הזה, האתר היפה ביותר: אזור מפלי האיגוואסו הנמצאים בגבולות ברזיל וארגנטינה (ופראגוואי). זהו אתר הטבע היפה בעולם – מראה של פעם בחיים אשר אותו לא תשכחו לעולם.ברזיל – אחת המדינות הצבעוניות והמהנות ביותר בדרום אמריקה, ברזיל היא מדינה טרופית יפיפייה. טבע פראי, אוכל משובח, מוזיקה מלהיבה, ג'ונגלים, חופים... כמה מהם נחשבים לחופים היפים בעולם. קופקבנה הוא הנודע ביותר ולצדו מככב חוף איפנמה.....והסמבה.... בכל ימות השנה אפשר לשמוע את הסמבה בוקעת ממכוניות, מועדונים, בתי קפה ובתים. האדריכלות הקולוניאלית העשירה היא חלק חשוב מן המראה של ערי ברזיל – אוהביהקפה המשובח מלקקים בברזיל את האצבעות. בשום מקום אחר בעולם אין קפה עם ניחוח כזה. הקורקובאדו – לאחרונה הוענק לריו הכבוד הגדול – הפסל הענק שניצב צופה על ריו דה ז'ניירו הוכרז כאחד משבעת פלאי תבל.ארגנטינה – ארגנטינה, ממוקמת בין הרי האנדים לאוקיינוס האטלנטי בדרומה של יבשת דרום אמריקה וגובלת עם אורוגוואי, ברזיל, פראגוואי, בוליביה וצ'ילה. עריה של ארגנטינה נראות אירופאיות לכל דבר, תוך כדי הדגשת המוצא האירופאי של מתיישביה. מדינה מיוחדת זו מאופיינת ביפי עוצר נשימה, היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ואוצרות טבע נדירים. ארגנטינה היא הארץ השמינית בגודלה בעולם, היא מולדת הטנגו, ארץ הקרחונים היפים ביותר ומעצמת כדורגל.
   

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

טיול ליער השחור 8 ימים כשר

אגמים, מפלים ועיירות קסומות
 
אגמים, מפלים ועיירות קסומות

מסלול הטיול

מסלול הטיול


מסלול הטיול מפורט

יום 1 (ד') ת"א - מינכן
(ד') ת

ניפגש בנתב"ג ונטוס למינכן, לאחר שנאסוף את מזוודותינו נצא לכוון קרלס רואה ,נעבור בדרכינו על פני ערים ועיירות מדהימות וככל שיאפשר הזמן נעצור בנקודות יפות עד שנגיע למלוננו,משם נצא לארוחת ערב ונשוב ללינת לילה לקראת יום חדש ומעניין.


יום 2 (ה') מפלי טריברג פרייבורג אגם טיטי
(ה') מפלי טריברג פרייבורג אגם טיטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל ביער השחור לפרייבורג – בירת היער השחור, שפירושו של שמה – "העיר החופשית". נטייל במדרחוב הארוך, נראה את מבניה העתיקים שהופצצו ושוחזרו בצורה מוקפדת , נטייל בכיכר המרקט פלאץ המזכירה את אווירת ימי הביניים, נראה את הקתדרלה המרשימה בעוצמתה נראה את בית הכנסת הגדול והאנדרטה לנספים בשואה. לאחר הביקור בעיר נמשיך לאגם טיטי המרהיב ונטייל לאורך האגם מי שירצה יוכל לשחות באגם.נעשה שיט יפה ומרגיע, נבקר בעיירה הציורית טריברג 'עיר שעוני הקוקייה', נבקר ונתרשם ממפלי טריברג המרהיבים, הגבוהים בגרמניה. לאחר הביקור במפלים נשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה.
יום 3 (ו') באדן-באדן - אגם מומל - פרוידנשטאט
(ו') באדן-באדן - אגם מומל - פרוידנשטאט

היום נצא לטיול בבאדן-באדן עיר המרחצאות והמרפא שבלב היער השחור. מי שירצה יוכל להיכנס למרחצאות, נטייל לאורכה של הטיילת ונראה את המבנים המרשימים שבעיר, חנויות היוקרה שבמדרחוב, הקזינו והקורהאוס. נמשיך לעיירה המקסימה פרוידנשטאט, בדרך נעצור באגם מומל המקסים. בהגעה לעיר, נבקר בכיכר השוק ה -MARKET PLATZ , אחת הכיכרות הגדולות בגרמניה נראה את בית העירייה ואת כנסיית העיר בסגנון הגותי-רנסאנסי בתום הסיור, נשוב למלוננו. התארגנות לשבת לאחר התפילה נסעד ארוחת שבת.

יום 4 (שבת) קרלסרואה
(שבת) קרלסרואה

לאחר תפילה וסעודת השבת נצא לסיור רגלי בקרבת המלון עם מלווה הקבוצה.

יום 5 (א') עיירות שו"מ: שפייר, וורמס ומיינצ או פארק אירופה
(א') עיירות שו
יום עם היסטוריה יהודית לפנינו במדינת ריינלנד-פאלץ שבגרמניה. 
נצא לביקור בעיר וורמס .נבקר בבית הקברות היהודי מהעתיקים באירופה. נראה את הקתדרלה ונבקר בבית הכנסת, נתרשם מהחומות ושער הקרוי ע"ש רש"י נקנח במדרחוב ונראה את האנדרטה המרשימה עם הכיתוב בעברית מוורמס נמשיך לשפייר. נראה את שריד בית הכנסת ממנו נותר רק קיר. נראה את הקתדרלה נטייל במדרחוב. נמשיך למיינץ נקראת במקורות היהודים מגנצא, והייתה עיר מרכזית ומכוננת ביהדות אשכנז. שלושת העיירות ביחד הרכיבו את שלוש הקהילות היהודיות הגדולות שלאורך הריין, שנודעו בראשי התיבות שו"ם. בסיום הטיול נשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה.

יום 6 (ב') צרפת חבל אלזס, קולמר - שטרסבורג
(ב') צרפת חבל אלזס, קולמר - שטרסבורג

היום נחצה את הגבול לצרפת, לחבל אלזס, ניסע בדרך מרהיבה ביופיה אשר עוברת בנופים המיוחדים לאזור זה. נבקר בקולמר – עיר מקסימה המשלבת ישן וחדש, בניינים עתיקים, תעלות מים ובתים יפים הבנויים לצידן. נטייל בכיכרותיה היפות של העיר ונראה גם את בית הכנסת היהודי. לאחר הביקור בקולמר נמשיך לשטרסבורג בירת האיחוד האירופי. נטייל באזור ה 'פטיט-פרנס' צרפת הקטנה חמד של אזור המקסים ביופיו. סכרים בתים עתיקים גשרים עתיקים. נראה את הקתדרלה המרשימה של העיר ואת כיכרותיה ועוד אתרים מרכזיים בעיר .בסיום היום נשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה.

יום 7 (ג') שטוטגרט
(ג') שטוטגרט

היום נצא לעבר העיר המכונה "עיר המכוניות". כאן נמצאים מרכזיהם של חברות הרכב 'מרצדס' ו'פורש'. לאחר ההגעה לעיר נבקר במוזיאון מרצדס המרשים. לאחר הביקור במוזיאון נראה את הכיכר המרשימה השלוס פלאץ, נמשיך למדרחוב המרשים בחנויות במרכזה של שטוטגרט – הקוניג שטראסה – שהוא למעשה קניון פתוח ונחשב לאחד מהגדולים בגרמניה. נראה את הארמון החדש, שלצידו ניצבים מבנים מודרניים ואת המוזיאון לאומנות הניצב מול הארמון החדש. בסיום היום נסעת את ארוחת הערב ונשוב למלוננו.

יום 8 (ד') מינכן - ת''א
(ד') מינכן - ת''א

לאחר ארוחת הבוקר וצ'ק-אוט מהמלון, נצא בנסיעה לכיוון מינכן בדרכינו חזה לארץ ישראל.


הערות

 • ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והימים.

קבצים מצורפים

תאריכי יציאה ומחירים

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
BLF-K8-160816/08/201723/08/20171685 €יהואש סיאניטיסות אל על (ת''א - פרנקפורט - ת''א)
BLF-K8-060906/09/201713/09/20171585 €יהואש סיאני
*תוספת ליחיד בחדר: 435 €

מחיר הטיול כולל

 • טיסות ישירות ת"א – מינכן - ת"א (ישראייר).
 • מיסי נמל היטל ביטחון ודלק.
 • לילות במלון בדרגת תיירות טובה.
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון כשר + כריכים לצהריים.
 • אוטובוס תיירים ממוזג.
 • סיורים וכניסות לאתרים לפי התוכנית.
 • מדריך ישראלי.
 • תשר לנותני השירותים בחו"ל.

מחיר הטיול אינו כולל

 • בטוח רפואי ומטען אישי.
 • הוצאות אישיות שונות.
 • תשר למדריך ישראלי (4-5 יורו לאדם ליום, כנהוג).

הערות חשובות

 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

גלריית תמונות

גלריית תמונות

מידע שימושי

מידע שימושי

·        

מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר