03-5256677

טיולים מאורגנים לאפריקה

פרטים בקרוב
 
טיול למרוקו כשר 8 ימים

מרוקו היא המדינה הצפון מערבית מבין ארצות צפון אפריקה ולכך ישנן משמעויות היסטוריות ,כלכליות ואקלימיות. תוכל להרגיש בה שיכרון חושים מתמשך שיעורר אסוציאציות אקזוטיות ומרגשות- שווקים ססגוניים, ריחות משכרים של תבלינים, קוסמים רקדנים ולהטוטנים בכיכרות. הטיול במרוקו הוא שילוב ייחודי של רצף מפגשים עם הקסור- הבית המבוצר עשוי הטיט, עם הערים המלכותיות, מיטב אוצר המלכים, השערים המפוארים, מבני הקבורה המעוטרים, החומות עתיקות, המדרסות והמסגדים. כארץ בעלת מורשת היסטורית עתיקה קיים בה שפע אתרים ארכיאולוגים והיסטוריים. בטיול נחוש את השילוב הנדיר בין פסגות הרי האטלס המושלגים לבין החופים היפים של האוקיאנוס האטלנטי. אלו משולבים עם המודרני והחדש המושפע מהמערב ובמיוחד מהתרבות הצרפתית. נתוודע לאוכלוסייה המקומית מכניסת האורחים, המזכירה עד היום את השכנות הטובה עם היהודים ואת שכונות היהודים- המלאח. במרוקו חיו מגדולי עולם ההלכה והלשון היהודיים כגון:הרמב"ם, הרי"ף, דונש בן לברט ועוד.

טיול למרוקו 11 יום כשר
מרוקו היא המדינה הצפון מערבית מבין ארצות צפון אפריקה ולכך ישנן משמעויות הסטוריות ,כלכליות ואקלימיות. זוהי ארץ בה הינך חש בשיכרון חושים מתמשך המעורר בתייר אסוציאציות אקזוטיות ומרגשות-שווקים ססגוניים,ריחות התבלינים הערוכים בצורה כה מושכת,קוסמים רקדנים ולהטוטנים בכיכרות. הטיול במרוקו הוא שילוב יחודי ובו רצף מפגשים עם הקסור-הבית המבוצר עשוי טיט,עם הערים המלכותיות בהן הושקע מיטב אוצר המלכים ובהם: השערים המפוארים,מבני קבורה מעוטרים,חומות עתיקות, מדרסות, מסגדים וכארץ בעלת מורשת הסטורית עתיקה נמצא כמובן שפע של אתרים ארכיאולוגים והסטוריים.כמו כן נחוש את השילוב הנדיר בין פסגות הרי האטלס המושלגים עם המדבר הגדול בעולם- מדבר סהרה, והחופים היפים של האוקינוס האטלנטי.
כל אלה משולבים עם המודרני והחדש המושפע מהמערב ובמיוחד מהתרבות הצרפתית הנותנת את הטון העיקרי בחיי היומיום.
במרוקו נתודע לאוכלוסיה המקומית שהיא מכניסת אורחים והמזכירה עד היום את השכנות הטובה עם היהודים ואת שכונות היהודים- המלאח.במרוקו חיו מגדולי עולם ההלכה והלשון היהודיים כגון: הרמב"ם, הרי"ף, דונש בן לברט ועוד.
טיול לאתיופיה 13 יום כשר

אתיופיה היא בין המדינות המרתקות באפריקה כולה. למדינה היסטוריה עתיקה שניכרת בכל חלקי המדינה: הצפון הנוצרי ניקד את האזור בשלל כנסיות, והדרום, בו מתרכזות תרבות שבטיות קדומות שחיות בלי לדעת מודרנה מהי. ליהודים יש חיבור מיוחד אל אתיופיה - מימיה של מלכת שבא ועד ימינו, והיא, בתמורה, הופכת להיות אחד מיעדי התיירות המובילים לישראלים באפריקה. הבירה, אדיס אבבה, משמשת פעמים רבות נקודת מוצא מוצלחת לטיולים, ומאפשרת את הנוחיות שמחפשים המבקרים בערים גדולות מסוגה.

טיול לדרום אפריקה  12 יום כשר
רפובליקת דרום אפריקה באפריקאנס, באנגלית: Republic of South Africa היא מדינה הנמצאת בקצה הדרומי של יבשת אפריקה. דרום אפריקה גובלת בצפון עם נמיביה, עם בוטסואנה ועם זימבבואה, בצפון מזרח עם מוזמביק ועם סווזילנד ומקיפה את לסוטו.
תחילתה של דרום אפריקה כמושבה קולוניאלית הולנדית, שבהמשך הפכה למושבה בריטית. ב-31 במאי 1910 קיבלה דרום אפריקה עצמאות כדומיניון תחת הכתר הבריטי בשם "איחוד דרום אפריקה". ב-31 במאי 1961 שינתה את שמה ל"רפובליקת דרום אפריקה" ופרשה מחבר העמים הבריטי, אליו שבה רק ב 1994 .
דרום אפריקה היא אחת הגדולות במדינות אפריקה והעשירה בהן. על אף התהפוכות השלטוניות שידעה המדינה מעצמאותה עד היום, זוהי אחת המדינות היחידות באפריקה שמעולם לא התרחשה בהן הפיכה צבאית.
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

צור קשר