077-9974087

טיולים מאורגנים לאפריקה

פרטים בקרוב
 
טיול למרוקו 8 ימים כשר
מרוקו היא המדינה הצפון מערבית מבין ארצות צפון אפריקה ולכך ישנן משמעויות היסטוריות ,כלכליות ואקלימיות. זוהי ארץ בה הנך חש בשיכרון חושים מתמשך המעורר בתייר אסוציאציות אקזוטיות ומרגשות-שווקים ססגוניים, ריחות התבלינים הערוכים בצורה כה מושכת, קוסמים רקדנים ולהטוטנים בכיכרות. הטיול במרוקו הוא שילוב ייחודי ובו רצף מפגשים עם הקסור - הבית המבוצר עשוי טיט, עם הערים המלכותיות בהן הושקע מיטב אוצר המלכים ובהם: השערים המפוארים, מבני קבורה מעוטרים, חומות עתיקות, מדרסות, מסגדים וכארץ בעלת מורשת היסטורית עתיקה נמצא כמובן שפע של אתרים ארכיאולוגים והיסטוריים. כמו כן נחוש את השילוב הנדיר בין פסגות הרי האטלס המושלגים והחופים היפים של האוקיאנוס האטלנטי.

כל אלה משולבים עם המודרני והחדש המושפע מהמערב ובמיוחד מהתרבות הצרפתית הנותנת את הטון העיקרי בחיי היומיום.
במרוקו נתוודע לאוכלוסייה המקומית שהיא מכניסת אורחים והמזכירה עד היום את השכנות הטובה עם היהודים ואת שכונות היהודים- המלאח. במרוקו חיו מגדולי עולם ההלכה והלשון היהודיים כגון: הרמב"ם, הרי"ף, דונש בן לברט ועוד.
טיול לדרום אפריקה  13 יום כשר
רפובליקת דרום אפריקה באפריקאנס, באנגלית: Republic of South Africa היא מדינה הנמצאת בקצה הדרומי של יבשת אפריקה. דרום אפריקה גובלת בצפון עם נמיביה, עם בוטסואנה ועם זימבבואה, בצפון מזרח עם מוזמביק ועם סווזילנד ומקיפה את לסוטו.
תחילתה של דרום אפריקה כמושבה קולוניאלית הולנדית, שבהמשך הפכה למושבה בריטית. ב-31 במאי 1910 קיבלה דרום אפריקה עצמאות כדומיניון תחת הכתר הבריטי בשם "איחוד דרום אפריקה". ב-31 במאי 1961 שינתה את שמה ל"רפובליקת דרום אפריקה" ופרשה מחבר העמים הבריטי, אליו שבה רק ב 1994 .
דרום אפריקה היא אחת הגדולות במדינות אפריקה והעשירה בהן. על אף התהפוכות השלטוניות שידעה המדינה מעצמאותה עד היום, זוהי אחת המדינות היחידות באפריקה שמעולם לא התרחשה בהן הפיכה צבאית.
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול