077-9974087

טיולים מאורגנים לצפון אמריקה

פרטים בקרוב !
 
ארצות הברית וקנדה - טיול מקיף מחוף לחוף
טיול לקנדה וארה"ב - טיול מרתק ועוצמתי, המשלב בתוכו נופים ואטרקציות מדהימות, כמו מפל באחד מאגמי האצבעות’ מפלי ניאגרה-כולל שייט על ספינת "עלמת הערפל", מנהטן קניות וסיורים ופסל החירות, פילדלפיה, אנשי האיימיש - סיור במפעל השוקולד וסיור כרכרות של אנשי האמייש. וושינגטון - כולל מוזיאון התעופה והחלל, ומוזיאון השואה - פעמון החירות. לאס ואגס, סכר הובר וגרנד קניון, עיירת המערב הפרוע קליקו, יוסמיטי פארק, סאן פרנסיסקו שייט במפרץ בו נוכל לצפות בכלא אלקטרז ובגשר הזהב, נסיעה בדרך 17 המייל לכיוון לוס אנג'לס לסיום הוליווד ויוניברסל סטודיו.
טיול להרי הרוקיס הקנדיים 10 ימים כשר
אורכה של שרשרת הרי הרוקי הוא כ-5,000 קילומטר המשתרעים מדרום ארצות הברית ועד אלסקה, אך היפים שבהם נמצאים ללא ספק בדרום-מערב קנדה - אזור עליו נאמר "מאה פעם שווייץ במקום אחד". היופי העיקרי באזור הרוקיס הקנדיים הם הטבע המדהים והפראי. הנוף נשלט על ידי הרים מרשימים, שהגבוה בהם הוא הר רובסון המתנשא לגובה של 3,954 מ', יערות עבותים, אגמים קרחוניים, מפלים, קרחונים, קניונים, מערות ועוד. יש כאן דרכי נוף מדהימות ואפשרויות טיול רבות ומגוונות. בלב הטבע המרהיב אפשר לפגוש בעלי חיים רבים כמו דובים שחורים, דובי גריזלי, שועלים, זאבים, איילים, מרמיטות ועוד. בחורף האזור כולו מתכסה בשמיכה עבה של שלג ואפשר לגלוש בכמה אתרי סקי טובים. בשטחם של הרי הרוקי הקנדיים נמצאים חמישה פארקים לאומיים: באנף, ג'ספר, קוטנאי, יוהו ווטרטון. ארבעת הראשונים מתחברים זה לזה, וביחד הם יוצרים את "הפארקים של הרוקיס הקנדיים" (Canadian Rocky Mountain Parks), אזור שהוכר כאתר מורשת עולמית. שני הפארקים המוכרים ביותר הם באנףוג'אספר (Jasper), שמחוברים ביניהם באחת מדרכי הנוף היפות בצפון אמריקה - דרך שדות הקרח (Icefields Parkway).
טיול לקוסטה ריקה 12 יום כשר
קוסטה ריקה/ Costa Rica–"החוף העשיר" (בתרגום מספרדית), היא מדינה קטנה יחסית בדרום-מרכז אמריקה השוכנת בין האוקיאנוס השקט במערב ודרום-מערב והים הקאריבי במזרח; גובלת עם ניקרגואה בצפון ופנמה בדרום-מזרח. מדובר בדמוקרטיה יציבה, להבדיל ממדינות אחרות במרכז אמריקה וזו המדינה הראשונה בעולם שביטלה את צבא באופן חוקתי. המדינה לא הייתה מעורבת בסכסוך כלשהו בעשרות השנים האחרונות וחוץ מכוח משטרתי קטן, אין כל צבא בקוסטה ריקה. משאב הטבע הכי גדול של קוסטה ריקה זה הטבע עצמו, המסחרר במיני צומח וחי בשלל גוונים וצבעים מיוחדים. באופן היסטורי הכלכלה של קוסטה ריקה מבוססת על חקלאות: בעיקר גידול בננות, קפה, אננס, סוכר ועוד. בשנים האחרונות, תיירות הינה הענף הרווחי ביותר בקוסטה ריקה בזכות העובדה שיותר ויותר תיירים מוצאים אותה כיעד תיירותי מרתק ביותר שחובה לבקר בהם!
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול