rus
03-5256677
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
  • נפאל - חבל ארץ הנמצא בין הודו לסין, על מדרונות הרי ההימלאיה, אחת הארצות היפות והמגוונות ביותר בעולם. אנו נגלה ונהנה במשך 12 יום ממדינה עם נופים מדהימים, אנשים ידידותיים, תרבויות עתיקות ומקדשים קסומים. 80% מפסגות ההרים הגבוהות בעולם נמצאות בנפאל ומהוות את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים שלה. נטייל בינות למקומיים, בשבילים צרים ומתפתלים ובכפרים קטנים ונידחים שהם עדיין צורת החיים המקובלת ביותר בנפאל: יותר מ-80% מהאוכלוסייה מתגוררת מחוץ לערים הגדולות ומתפרנסת מעיבוד חלקות אדמה על טרסות ירוקות. 5 קצת היסטוריה: במשך שנים רבות השלטון של נפאל התחלף בין רודנים ושושלות מלוכה רבות. ב-1989 התקומם העם הנפאלי. תגובת הממשלה היתה קשה וכללה מעצרים, עינויים שהביאו למותם של מאות אנשים. התוצאה הייתה שלאחר מספר חודשים המלך Birendra פיזר את הממשלה, הפך את המפלגות הפוליטיות לחוקיות והקים ממשלת אחדות זמנית עם מפלגות אופוזיציה במטרה ליצור דמוקרטיה - משימה שכבר הביאה לתוצאות בשנתיים הראשונות לאחר המרד.      
     
  • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
     
  • טיול אל נופי בראשית בהם הזמן עמד מלכת ... קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu . הנופים המרהיבים כולליםאגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.  
     

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

טיול כשר

 
 

טיול כשר

עצם העובדה שבחרתם לנהל את חייכם בהתאם למצוות היהודיות, אינה אומרת שעליכם לוותר על טיול כשר ממנו תהנו לא פחות ולעיתים יותר מנופש שאינו מוקפד ומקפיד על מצוות היהדות.
נופש כשר הוא נופש אשר דואג למטיילים שומרי המסורת לקיים את מצוותם במהלך כל אחד מימי הטיול, החל מקרבה לבתי כנסת בהתאם לתזמון התפילות, לינה במלונות אשר מגישים אוכל כשר בהתאם לפיקוח הנדרש, תחבורה כשרה שאינה מופעלת בשבת ועוד.
במהלך הנופש, תבקרו במקומות המתויירים במדינה אליה בחרתם לטוס, תבלו עם חברים לקבוצה מאותו הסטאטוס, מה שיאפשר לכם להרגיש כחלק אינטגראלי מחברי הקבוצה ואף תוכלו להפגיש את ילדיכם עם ילדים נוספים שהצטרפו לטיול.

טיול כשר מתחיל ונגמר בהנאה מרובה

כל אדם זקוק למנוחה במהלך חייו ועל כן אנו מארגנים קבוצות, אותם אנו מלווים במהלך נופש כשר כדת וכדין. כל קבוצה נבחרת בקפדנות ואנו משבצים כל משפחה או יחידים לקבוצה המותאמת למאפייני וסגנון חייו של המטייל. אסיה טרוול בחרה להוביל קבוצות מאורגנות לטיולים מעבר לים המקפידים על שמירה קפדנים אחר מצוות היהדות תוך דגש על צוות המדריכים, בתי המלונות בהם לנים, המסעדות בהן תסעדו ועוד.

בוחרים לכם מסעדות כשרות

טיול כשר כולל ביקור במסעדות מקומיות כחלק אינטגראלי מההוויה. אנו באסיה טרוול נדאג להתאים לכם את המסעדה שתשקף את התרבות היהודית במדינה בה אתם נוחתים בהתחייבות מלאה כי האוכל הנמכר בה כשר. חלק מהמסעדות שומרות כשרות בהתאם להשגחה הקפדנית של חב"ד ואילו מסעדות אחרות שומרות כשרות בהתאם למהדרין במדינה בה מדובר.
טיול כשר הוא טיול בו אתם אוכלים אוכל כשר ומבקרים במקומות אשר לא מגבילים אתכם בלו"ז התפילות ועוד.

נופש כשר עם מדריכים שומרי מסורת

המדריך שילווה וידריך אתם במהלך הטיול, יהיה שומר מסורת בעצמו, כך שתרגישו בנוח לשהות במחיצתו. אנו באסיה טרוול מבינים את הצורך לטייל בקבוצה המאפשרת לכם להרגיש כחלק בלתי נפרד ממנה ועל כן המדריכים נבחרים בקפידה, הן ברמת המקצועיות והכרת המדינה על כל היבטיה והן מבחינת המסורת ושמירה על המצוות.
אם גם אתם שומרי מצוות ומתכננים לצאת לטיול מעבר לים, צרו קשר עוד היום עם אסיה טרוול ושריינו מקום בקבוצה הקרובה למדינת היעד בה בחרתם. צוות העובדים המיומן והמקצועי בחברתנו, עשיר ביחסי אנוש ואדיבות ומקפיד על צרכיו של כל לקוח בנפרד ושל הקבוצה היוצאת לטיול בכללותה.

מעוניינים בחופשה זו?
השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם בהקדם עם פרטים מלאים.

*
*
*
נקה