03-5256677

טיול ליפן 13 יום כשר
ארץ השמש העולה

כונה גם "ארץ השמש העולה", ידועה בתרבותה הייחודית ובהיסטוריה שלה וערים רבות בה מציעות מגוון עצום של מוקדי עניין למבקרים. טוקיו הבירה, היא עדות לשילוב בין ישן וחדש, בין מסורת למודרניות ויש בה גורדי שחקים ומרכזי סחר, מוזיאונים וגלריות לצד מקדשים ופגודות עתיקות. קיוטו שנחשבת למרכז של תרבות יפן המסורתית, ידועה בגניה היפים ובמקדשים הרבים שבה. יפן שופעת בפארקים לאומיים בהם אפשר למצוא אגמים צלולים, מעיינות חמים ונופים של הרי געש ויערות עבותים. כל זה ועוד במסלול הנפלא שלפניכם.
 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים יותר

 • טוקיו - רובע אסקוסה ומקדש סנסוג׳י, רובע גינזה, שוק הדגים הגדול, מוזיאון אדו, שינז'וקו (רובע קאבושיקו( ארמון הקיסר ורובע אודייבה.
 • האקונה - עמק מעיינות הגופרית אואווקודני, תצפית על הר פוג'י הקדוש, מוזיאון הפסלים הפתוח ורחצה במעיינות חמים.
 • עמק הקיסו ויאהוצו – כפרי צומגו ומגומה – מוזיאון "צ'יונו סוגאהרה" (דיפלומט יפני שהציל חיי אלפי יהודים בתקופת השואה)
 • נסיעות ברכבת המהירה "רכבת הקליע" – Bullet Train.
 • שבת בעיר קובה.
 • הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום, האי מיאג'ימה-המקדש הצף איצוקושימה, ביקור במפעל מזדה.
 • טירת הימג'י ורובע תעלות המים בעיירה קורשיקי.
 • נארה – מקדש טודאג'י – פארק נארה & היכל קסוגא
 • סיור קצר באוסקה (מגדל אומדה)
 • קיוטו – מקדש קיוציזודרה, רובע ננייזאקה & סנייזאקה, גשר טוגטסו, מקדש טנריואנג׳י והגן, הר הבמבוק, בית שלום, מקדש קינקאקוג׳י ופביליון הזהב, שוק נישיקי, מופע קימונו וטקס התה המסורתי.

מסלול הטיול

תל אביב-אוסקה-קיוטו
יום 1-2 (א'-ב) תל אביב-אוסקה-קיוטו

נצא בטיסה מת"א לאוסקה. עם הנחיתה ניסע לאוסקה, שם נבקר בתחנת הרכבת המרשימה "אומדה" ובגורד שחקים ענק (Umeda Sky Building Observatory) ממנו נראה את כל אוסקה פרושה תחתינו. בתום הסיור ניסע לקיוטו לארוחת ערב כשרה ולאחר מכן נעבור למלוננו.
קיוטו
יום 3 (ג') קיוטו

את הבוקר נתחיל במקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizudera Temple) , מקדש בודהיסטי שנבנה ב1633 בלי להשתמש אפילו במסמר אחד.ממרפסת המקדש נשקף נוף מרהיב של העיר, והיא הייתה מקום ממנו קפצו אנשים לבחון את עוז רוחם ואומץ ליבם. נמשיך לאזור נינאיזקה וסנאיזקה Nineizaka & Sanneizaka area ול"אראשיאמה "(Arashiyama) מראה עצי הבמבוק הצרים והירוקים, המתנשאים לגובה רב לאורך שביל צר, הוא ללא ספק אחד המראות היפים של קיוטו. יער הבמבוק המפורסם נמצא במערב העיר, ב"אראשיאמה" Togetsu Kyo – הגשר מואר "מעבר גשר ירח" הוא הסמל ה"מסחרי" של "אראשיאמה".הגשר נבנבה בין השנים (794-1185) ושוחזר בשנת 1930. הגשר וסביבתו הם נקודת משיכה לציירים יפנים ואחרים. נבקר גם במקדש"טנריו-ז'י” ובגנו – מקדש Tenreyu Ji הוא אחד המקדשים שנוסד בשנת 1334. יש גינה יפה וברכה שתוכננו על ידי מורה זן Muso סוסאקי, טנריו-ג'י נחשב לאתר מורשת עולמי של אונסק"ו, ומדורג בין חמשת מקדשי הזן הגדולים של קיוטו. בתום הסיור נבךה כשעה ב"בית שלום". לאחר ארוחת ערב נחזור למלוננו ללינה.

קיוטו – נארה – קיוטו
יום 4 (ד') קיוטו – נארה – קיוטו

היום נצא לביקור בנארה היפה. נבקר במקדש טודייג'י (Todaiji Temple) הבודהיסטי שבו פסל בודהא ענק.
נמשיך ונבקר במקדש קסוג(ה Kasuga Shrine) ובגן האיילות. נמשיך לקיוטו ונסייר במקדש הזהב (Kinnkaku-ji Temple) , שריד נוצץ ויפה להפליא מיפן של ימי הביניים שנבנה בידי השוגון השלישי לבית
אשיקאגה, אשיקאגה יושימיצו (1358-1408). נהנה מתצוגת אופנה של בגדי קימונו, ונתנסה בהכנת תה יפני לפי כללי הטקס המוקפדים. המאפיינים את התרבות היפנית והאסתטיקה שלה. נבקר בשוק האוכל הססגוני "נישיקי” (Nishiki Market) – ארוחת ערב והעברה למלון.

קיוטו - האי מיאג׳ימה - הירושימה - קובה
יום 5 (ה') קיוטו - האי מיאג׳ימה - הירושימה - קובה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכבת המהירה ה"בולט" (Shinkansen) להירושימה – לאחר ההגעה נבקר באי מיאג'ימה (Miyajima) הנחשב לאחד המקומות היפים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומסיטית. האי מוקדש ליפנים שהאמינו כי אלי השינטו, הדת היפנית העממית, שוכנים בו. באי נבקר במקדש "איצוקושימה"(Itsukushima),הידוע גם "כמקדש הצף". המקדש התפרסם בזכות ה"טוריאי" (Torii) שער הכניסה המסורתי היפה הממוקם בחזיתו, בתוך הים! זהו אחד המראות המוכרים ביפן והוא מוכרז כאתר 
מורשת עולמית מאז שנת 1996. לאחר מכן נסע חזרה לעיר הירושימה- הירושימה "עיר השלום" היא העיר המסמלת יותר מכל את זוועות מלחמת העולם השנייה שהתחוללו על אדמת יפן, כתוצאה מהטלת פצצת האטום לראשונה בהיסטוריה. נבקר במוזיאון השלום ובפארק השלום ונתרשם ממורשת הזיכרון המאפיינת את מדיניותה של יפן המודרני – נסיים את היום בביקור במפעל "מאזדה"
בשעות הערב נסע ברכבת המהירה לקובה. לינה במלון בקובה.
קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
יום 6 (ו') קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל טירת הימג'י (Himeji Castle) , לאחר הביקור נסע מזרחה
לעיר קוּראשיקי (Kurashiki)עיירה המרושתת תעלות מים, ששימרה צביון מסורתי לצד שינויים מודרניים שחלו בה. נסייר במרכז העתיק של העיר (Bikan Historical Reserved Area) לפני שנחזור למלiן בקובה להכנות לשבת.
קובה
יום 7 (שבת) קובה

לאחר תפילות וסעודת השבת בבית הכנסת של הקהילה היהודית, נטייל באזור "קינטו" (Kinto Area) שבקובה.

קובה- עמק קיסו – יאהוצו – טקאייאמה
יום 8 (א') קובה- עמק קיסו – יאהוצו – טקאייאמה
לאחר ארוחת הבוקר נסע לטקאייאמה ברכבת המהירה דרך נגויה – שם נערוך סיור בעמק קיסו בשני כפרים – כפר טסומאגו (Tsumago) וכפר מגומה (Magome) ...כפר מגומה הוא כפר מאד ציורי, מאופיין בבתים מסורתיים המכונים "מאשייה" (Machiya) עם חזיתות מאד מטופחות, עשירות בפרחי נוי, תעלות השקיה מסורתיות שמובילות מים לחלקות השדה ותחנות קמח עתיקות שכבר אינן בשימוש כיום.... כפר טסומגו הוא כפר יפהפה עם בתים מסורתיים, רחובות אבן וללא תנועת מכוניות, שהוקם בתחילת המאה ה-17 – לאורך רחוב הכפר חנויות מזכרות ואמנות....משם נסע ליאוצו ונבקר במוזיאון Chiune SUGIHARA – מהזווית היהודית יש ליאוצו היבט מאוד חשוב – זהו כפר הולדתו של דיפלומט יפני (שמו: סוגיהארה ציאונו) שהציל מאות אם לא אלפי יהודים בתקופת השואה בהנפקת ויזות ליפן (כמאתיים ליום) למרות הוראה מפורשת לא לעשות כך שקיבל ממשרד החוץ היפני. בשנת 1985 סוגיהארה הוכר על ידי יד-ושם כחסיד אומות העולם. נסיים את היום בטקאיאמה. לינה במלון בטקאיאמה. 
טקאייאמה – טוקיו
יום 9 (ב') טקאייאמה – טוקיו
נתחיל את היום בביקור בשוק הבוקר ונמשיך בביקור במוזיאון יאטאי קאיקאן (Yatai Kaikan) – 
באולם זה מוצגות כרכות ענק בנות מאות שנים המשמשות להובלת האלים בפסטיבל טקאיאמה הנערך פעמיים בשנה, באביב ובסתיו. זהו אחד הפסטיבלים היפים ביותר ביפן, אליו מגיעים המוני מאמינים להשתתף
בתהלוכה ססגונית של המרכבות המקושטות. נטייל לאורך רחוב סמאשי ולאחר מכן נסע למלונינו בטוקיו.
טוקיו
יום 10 (ג') טוקיו

בבוקר נצא לביקור בשוק הדגים של טוקיו (Tsukiji Market) בו מקיימים מידי בוקר מכירה פומבית של דגים ענקיים (הכניסה תלויה באישור הרשויות). נבקר במוזיאון אדו (Edo Tokyo Museum) המרתק המתאר את תולדות העיר ומשחזר את הבתים ואת סגנון החיים של טוקיו במאה ה-16. נמשיך לרובע העסקים ההומה –
גינזה – ובמקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון(Asakusa Kanon) - החשוב ביותר בטוקיו. המתחם והאכסדרה עמוסת הדוכנים המובילה אליו מהווים אתר מרתק בפני עצמו. נסיים בתצפית מרהיבה על העיר מבניין העיריה. לינה במלון בטוקיו.

טוקיו – האקונה - טוקיו
יום 11 (ד') טוקיו – האקונה - טוקיו
לאחר ארוחת הבוקר נצא את טוקיו בנסיעה להאקונה (Hakone) אשר בקרבת הר פוג׳י המפורסם.
האקונה- העיירת מעיינות חמים השוכנת בלב הגבעות, וסביב פזורים אתרים שונים, טבעיים והיסטוריים.
האזור משמש לנופש מאז המאה התשיעית. בבוקר נצא לשייט באגם אשי, (Ashi Lake) ממנו נשקפים ההרים המושלגים מסביב. נעלה ברכבל ל"אווקו-דני"(Owakudani), עמק הרתיחה הגדול, אזור וולקני 
פעיל, מרהיב ביופיו, בו רואים תופעות של פליטת גזים גופרתיים מהאדמה, עמודי קיטור המיתמרים מנקבות בסלע, בריכות בוץ מבעבעות ברתיחה בהן מבשלים ביצים להנאות המבקרים. נבקר במוזיאון הפתוח (Chkokunomori) בו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבעי מסביב בהרמוניה מופלאה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו" המציג אוסף גדול ומרשים (כ-300 פריטים) של יצירות הצייר האגדי, הכוללות ציורים, רישומים עבודות קרמיקה וזכוכית. חזרה לטוקיו לארוחת ערב ולינה בטוקיו.
טוקיו – תל אביב
יום 12-13 (ה' טוקיו – תל אביב
הבוקר נחצה את גשר ניז'ו ונבקר בארמון הקיסר ונמשיך אל רובע אודייבה(Odeiba) ונסייר בטיילת. 
בהתאם לשעת ההמראה, העברה לנמל התעופה וטיסה חזרה לישראל. נחיתה בשעות הבוקר ביום ה13.

הערות חשובות

** תוספת של 2% על תשלום בכרטיס אשראי.
  *תוספת ליחיד בחדר: 994 $

  מחיר הטיול כולל

  • טיסה סדירה ליפן דרך יעד ביניים.
  • מסי נמל והיטלים (נכון לדצמבר 2017 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).
  • 10 לילות בבתי מלון כמפורט בגוף המסלול (דירוג 4 * ומעלה)
  • נסיעה ברכבת המהירה " רכבת הקליע" – Bullet Train.
  • ארוחות בוקר בבתי מלון (10)
  • 9 ארוחות ערב + 1 א. צהרים (כשרות)
  • הכנת כריכים לצהרים באופן עצמאי.
  • מדריך ישראלי מנוסה מצוות Asia Travel .
  • מדריכים מקומי ים דוברי אנגלית.
  • סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול.
  • אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
  • תשר לנותני שירות בחו"ל.

  מחיר הטיול אינו כולל

  • שתיה בעת הארוחות.
  • ביטוח רפואי/מטען.
  • הוצאות אישיות שונות.
  • התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
  • תשר למדריך הישראלי (4$ - 5$ ליום/לאדם).
  • כל אשר אינו מופיע ב"מחיר כולל".

  קבצים מצורפים

  השאירו פרטים,
  אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

  המיוחדים של אסיה טרוול

  צור קשר