rus
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
  • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
     
  • הודו היא תת יבשת ענקית באסיה, זו המדינה השביעית בגודלה בעולם והמדינה השנייה בגודל אוכלוסייתה בעולם (עם אוכלוסייה של כמיליארד נפש). הודו מחולקת ל-25 מדינות שלכל אחת הייחוד שלה. גודלה העצום מביא גם לשונות גיאוגרפית אותה ניתן למצוא במדינה, צפון דרום, מזרח ומערב- אין גבול לעושר ולגיוון שהודו יכולה להציע לכם. הודו חידתית ומסתורית, צבעונית וממכרת. בהודו מגוון של עמים, בליל של שפות, ותערובת מדהימה של צבעים וריחות שלא ישאירו אף אחד אדיש.
     
  • קובה - האי הגדול בקריביים, עם 11 מיליון תושבים - אי קאריבי קסום השוכן בפתחו של מפרץ מקסיקו, עדיין טומן בחובו את האותנטיות היומיומית. היא באה לידי ביטוי בראש ובראשונה באופי העם ואורח חייו: כמה עני – כמה שמח. היא ארץ של ריקודי סלסה סוחפים, של מגוון סגנונות מוזיקליים הבוקעים מכל פינה, מכוניות ישנות, סיגרים משובחים, הסמל המסחרי של קובה, הרום הקובני המפורסם' העבר הסבוך והמרתק, והעתיד הטומן בחובו שינוי דפוסי מחשבה והתנהגות.   קוסטה ריקה, מדינה טרופית השייכת לרצועת ארץ האש, המשתרעת על שטח של 51,000 קמ"ר המושכת אליה מטיילים מכל העולם בעיקר בשל שמורות טבע הרבות, פארקים לאומיים ושמורות אקולוגיות ואזורי מקלט לעולם החי העשיר שבמדינה. מגוון וסוגי בעלי חיים שבה! קרוב ל1000 מיני ציפורים! עשרות אלפי סוגי חרקים ומעל ל-10,000 זני צמחים! מגוון הנופים שלה - החל מיערות הגשם הטרופיים, הרי געש פעילים, נהרות גועשים ומעל ל-1,200 ק"מ של חופי ים.  גואטמלה גואטמלה הינה המשך טבעי לטיול למטיילים. זוהי מדינה המתמצתת ומרכזת את הנופים הפיסיים והאנושיים של כל מרכז אמריקה: הרי הגעש שלה הם הגבוהים והפעילים ביותר, שרידי המאיה שבה המרשימים ביותר. גואטמלה היא מרכזה של תרבות המאיה במרכז אמריקה, בטקסים המאיים/קתוליים של צ'יצ'יקאסטנאנגו ובשלל הצבעים בלבושם היומיומי של האינדיאנים. שני אלמנטים מזוהים במיוחד עם גואטמלה: הציפור הלאומית, הקצאל - יצור מרהיב ביופיו, שכמעט נכחד מן העולם, בשל בירוא היערות והצייד הבלתי חוקי, ותרבות המאיה. גואטמלה מתאפיינת בפולקלור מקומי עשיר, המורכב ממסורת ודת אדוקה, תרבות מרתקת, תושבים נעימים, מוזיקה לטינית ומסורתית, טקסים פולחניים, עבודות יד ולבוש מסורתי 
     

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

יפן - 12 ימים כשר

ארץ השמש העולה
 

יפן, המכונה גם "ארץ השמש העולה", ידועה בתרבותה הייחודית ובהיסטוריה שלה וערים רבות בה מציעות מגוון עצום של מוקדי עניין למבקרים. טוקיו הבירה, היא עדות לשילוב בין ישן וחדש, בין מסורת למודרניות ויש בה גורדי שחקים ומרכזי סחר, מוזיאונים וגלריות לצד מקדשים ופגודות עתיקות. קיוטו שנחשבת למרכז של תרבות יפן המסורתית, ידועה בגניה היפים ובמקדשים הרבים שבה. יפן שופעת בפארקים לאומיים בהם אפשר למצוא אגמים צלולים, מעיינות חמים ונופים של הרי געש ויערות עבותים. כל זה ועוד במסלול הנפלא שלפניכם.

מסלול הטיול

מסלול הטיול


מסלול הטיול מפורט

יום 1-2 (א'-ב) ת"א – טוקיו
 ת

נפגש בנתב"ג לטיסת בוקר דרך יעד ביניים לטוקיו.
למחרת ננחת בטוקיו וניסע העירה להתחיל את הסיור. טוקיו היא בירת יפן ואחת הערים הגדולות והמאוכלסות ביותר ביפן. בטוקיו ובאזור העירוני הסובב לה חיים כ-40 מיליון בני אדם, המהווים כשליש מאוכלוסיית יפן כולה. העיר מגלמת בתוכה את המאפיין העיקרי של תרבות יפן המודרנית, המתח בין המסורת לתרבות המודרנית. בהגעתנו בהתאם לנחיתה נערוך סיור פנורמי. נמשיך משם לרובע הרג׳וקו התוסס (Harajuku), המפורסם בסגנונות האופנה הייחודיים.נמשיך רגלית לרחוב אומוטסנדו (Omotesando), נבקר בפארק יויוג'י ובבמקדש השינטו על שם הקיסר הנערץ מייג'י , שם נלמד על דת השינטו המיוחדת. רחוב מותגי האופנה היוקרתיים ומשם למרכז רובע שיבויה (Shibuya). רובע שיבויה כולל את אחד הצמתים העמוסים ביותר בעולם בהולכי רגל. נחצה את הצומת ונצפה בהמונים המתאספים וחוצים. משם ניגש לאנדרטה לזכרו של הכלב הנאמן הצ׳יקו (Hachiko). בהמשך, נעבור דרך רובע גינזה היוקרתי בדרך למלון. לינה בטוקיו.
יום 3 (ג') טוקיו
טוקיו

הבוקר נתחיל בתצפית ממרומי אחד מגורדי השחקים של העיר טוקיו. נמשיך משם לביקור בשוק צוקיג׳י (Tsukiji), שוק הדגים הגדול ביותר ביפן (הסיור יתקיים בכפוף לאישור רשויות השוק). נמשיך לביקור במוזיאון אדו (Edo) בו מוצגת התפתחותה של העיר טוקיו לאורך ההיסטוריה.לאחר ביקור במוזיאון נמשיך לסיור ברובע אקיהברה (Akihabara), המכונה ״רובע החשמל״. בנוסף להיותו מרכז לממכר למוצרי חשמל הרובע מפורסם בחנויות לחובבי תרבות האנימציה היפנית ולתופעות חברתיות הקשורות בה. לאחר מכן לביקור במקדש סנסוג׳י (Sensoji) הממוקם ברובע אסקוסה (Asakusa). המקדש הוקם לכבוד ׳קנון׳ (Kannon), אלת הרחמים.. בלב המתחם ממוקם כלי קטורת גדול אשר על פי אמונה עממית יש בכוחה לרפא תחלואים. המתחם סביב המקדש כולל דוכנים ססגוניים רבים המציעים מזכרות שונות. לינה בטוקיו.

יום 4 (ד') הקונה והר פוג׳י
הקונה והר פוג׳י

לאחר ארוחת הבוקר נצא את טוקיו בנסיעה להקונה (Hakone) אשר בקרבת הר פוג׳י המפורסם. נבקר במוזיאון הפתוח הכולל יצירות ממיטב הפסלים בעולם ומשם נעפיל לעמק אווקודני (Owakudani) הגבוה באמצעות רכבל. שם נחזה בפעילות תרמית של מעיינות גופרית מבעבעים. במקום גייזרים מהבילים וענני גופרית. מסורת מקומית היא בישול ביצים קשות במי המעיינות הרותחים ואכילתם, והמעניין הוא שקליפות הביצים משחירות לחלוטין תוך כדי הבישול! נשוב להאקונה השוכנת על שפת אגם 'אשי' (Ashi) שנקווה בתוך לוע געשי ונצא לשייט בנוף היפה. בערב נוכל ליהנות ב-אונסן (Onsen), מרחצאות מי המעיינות החמים הממוקמים במלון. *הרחצה בנפרד ואיננה מעורבת. לינה בהאקונה.

יום 5 (ה') האלפים היפניים – מטסומוטו - טקיאמה
האלפים היפניים – מטסומוטו - טקיאמה
הבוקר נצא מהקונה לנסיעה בדרך נוף יפיפייה . דרך הררית ומיוערת ומדי פעם נגלה הר פוג׳י המרשים במלוא הדרו. נסע למטסומוטו בדרך נבקר במוזיאון מיוחד המוקדש כולו לבגדי קימונו היסטוריים, מהיפים ביותר ביפן. נבקר בטירת מטסומוטו – זו אחת הטירות הקלאסיות היפות ביפן - היא דוגמה מצוינת לסגנון Hiradzhiro, כי היא הוקמה על פני המים. טירת מטסומוטו היא אחת מ- 4 הטירות היפניות המפורסמות ביותר. בדרך נבקר בחוות "וואסבי" - משם נמשיך להרי האלפים היפניים ונגיע לעיירה העתיקה טאקאיימה (Takayama). טקאימה היא עיירה היסטורית השוכנת בלב הרים מיוערים בעמק צר על נהר, ובה רחובות ציוריים, מקדשים, בתי מלאכה וחנויות. נבקר במוזיאון "המרכבות" (Yatai Kaikan). אם הזמן יאפשר,נסייר ברחובות העתיקים ונספוג את האווירה המיוחדת ואת אויר ההרים. לינה בטאקאימה.
יום 6 (ו') האלפים היפניים - הכפר שירקאוו-גו - הגעה לעיר קיוטו
האלפים היפניים - הכפר שירקאוו-גו - הגעה לעיר קיוטו
הבוקר השכם ניסע לכפר המסורתי שירקאווא-גו (Shirakawago). הכפר התפרסם בזכות הבתים המסורתיים הבנויים כולם מעץ לפי סגנון האדריכלות הכפרי של הרי האלפים היפניים הנקראים . תושבי הכפר משמרים אותם באדיקות רבה ובכך מאפשרים הצצה נדירה לתקופה הטרום מודרנית ביפן. נשוטט ברחובות הכפר, במוזיאון הפתוח שבו .
ונבקר בבית משפחה המשמרת את המורשת ואת אורח החיים הכפרי המסורתי. לאחר מכן ניסע לעיר קיוטו kyoto) בה נבלה את שבת. עם ההגעה נמשיך למלוננו. הכנות לשבת, תפילה וסעודה. לינה בקיוטו.
יום 7 (שבת) שבת בעיר קיוטו
שבת בעיר קיוטו

לאחר תפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי בקיוטו, לאורך ,דרך הפילוזופיה".

לינה בקיוטו.
יום 8 (א') קיוטו
קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הקסומה קיוטו. נבקר במקדש Kinkakuji, הוא מקדש "פביליון הזהב". אשר נבנה במקור בשנת 1397 כדי לשמש וילה לפרישת השוגון אשיקגה יושימיצו (Ashikaga Yoshimitsu). הפביליון בנוי על שפת אגם "המראה" בלב גן, מצופה כולו זהב ובולט על רקע ההרים הירוקים סביב. המקדש הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית תרבותי בשנת 1994. נמשיך ונבקר במקדש Ryoanji, הכולל את גן הסלעים המפורסם שעוצב על פי תורת ה-זן הבודהיסטית (Zen). הוא מפורסם בזכות יופיו האוניברסאלי וכן תעלומת הרעיון שהוא מגלם, אשר מעולם לא התגלתה. נמשיך ונבקר במצודת Nijo המפורסמת, מקום מושבו של השוגון. ארמון המגורים השמור צופה לגנים היפיפיים המפורסמים של המצודה, בהם דוגמאות למופת אומנות הגיזום היפנית. נמשיך למרכז העיר וניפגש עם גיישה 'אמיתית', אשר תספר לנו על עולמן של הגיישות ועל סוג אומנויות הבידור שהן חולקות. (הביקור מותנה באישור( - משם נמשיך ונסייר בשוק נישיקי (Nishiki) הפופולארי וההומה ונצפה במרכולתה האופיינית של העיר.
לינה בקיוטו.
יום 9 (ב') קיוטו - האי מייאג׳ימה - הירושימה
קיוטו - האי מייאג׳ימה -  הירושימה
לאחר ארוחת הבוקר ב"טיסה" על רכבת המהירה ה"בולט" (Shinkansen) להירושימה – לאחר ההגעה נבקר במפעל מזדה (הביקור מותנה באישור המפעל). נמשיך למעגן סירות ונעלה על מעבורת בשייט קצר לאי המקודש מיאג'ימה (Miyajima) שעליו נמצא מקדש השינטו איצוקושימה (Itsukushima),הידוע גם "כמקדש הצף". המקדש התפרסם בזכות ה"טוריאי" (Torii) שער הכניסה המסורתי היפה הממוקם בחזיתו, בתוך הים! זהו אחד המראות המוכרים ביפן והוא מוכרז כאתר מורשת עולמית מאז שנת 1996. במקום עולי רגל רבים ובמתחם מסתובבים איילים באופן חופשי! אלה יורדים מההרים המיוערים לחפש מזון במתחם המקדש.
לינה בהירושימה.
יום 10 (ג') הירושימה - אוסקה
הירושימה - אוסקה
הירושימה "עיר השלום" היא העיר המסמלת יותר מכל את זוועות מלחמת העולם השנייה שהתחוללו על אדמת יפן, כתוצאה מהטלת פצצת האטום לראשונה בהיסטוריה. נבקר במוזיאון השלום ובפארק השלום ונתרשם ממורשת הזיכרון המאפיינת את מדיניותה של יפן המודרנית. נמשיך לפוקויאמה לביקור מרגש בקהילה אוהבת ישראל ונבקר במוזיאון השואה לעם היהודי אשר הם הקימו.
משם נסע מזרחה לקוּראשיקי (Kurashiki)עיירה המרושתת תעלות מים , ששימרה צביון מסורתי .
לינה באוסקה.
יום 11-12 אוסקה - העברה לשדה תעופה קנסאי
אוסקה - העברה לשדה תעופה קנסאי
ארוחת בוקר - בבוא העת שמחים וטובי לבב על החלום שהוגשם ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה דרך יעד ביניים.


קבצים מצורפים

תאריכי יציאה ומחירים

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
JAP-12-070507/05/201718/05/20174895 $בנין נפש
JAP-12-030903/09/201714/09/20174895 $מדריך מצוות אסיה טרוול JAP
JAP-12-221022/10/201702/11/20174895 $מדריך מצוות אסיה טרוול
*תוספת ליחיד בחדר: 690 $

מחיר הטיול כולל

• טיסה סדירה ליפן דרך יעד ביניים.
• מיסי נמל והיטלי בטחון ותוספת דלק (נכון לחודש אוגוסט 2016 !).
• בתי מלון בדרגת תיירות טובה /ראשונה.
• נסיעה ברכבת המהירה " רכבת הקליע" – Bullet Train.
• אירוח על בסיס חצי פנסיון כשר – ארוחות בוקר בבתי מלון + 8 ארוחות ערב כשרות.
• הכנת כריכים לצהרים באופן עצמאי.
• מדריך ישראלי מנוסה מצוות Asia Travel .
• מדריכים מקומי ים דוברי אנגלית.
• סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול.
• אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
• תשר לנותני שירות בחו"ל.

מחיר הטיול אינו כולל

• שתיה בעת הארוחות.
• ביטוח רפואי/מטען.
• הוצאות אישיות שונות.
• התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
• תשר למדריך הישראלי (4$ - 5$ ליום/לאדם).
• כל אשר אינו מופיע ב"מחיר כולל".

הערות חשובות


 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

אצלנו מקבלים יותר

אצלנו מקבלים יותר

• טוקיו - רובע אסקוסה ומקדש סנסוג׳י, רובע הרג'וקו, רובע גינזה, שוק הדגים הגדול, פארק ושוק אואנו, רובע החשמל אקיהאברה, צומת שיבויה, מקדש מייג'י, האי אודייבה ופסל החירות של טוקיו.
• האקונה - עמק מעיינות הגופרית אואווקודני, תצפית על הר פוג'י הקדוש, מוזיאון הפסלים הפתוח ורחצה במעיינות חמים.
• האלפים היפניים - ממוזיאון הקימונו בקוואגוצ׳י, העיר ההיסטורית טקאימה ומוזיאון עגלות הפולחן, הכפר המסורתי הציורי שירקאוואגו.
• נסיעות ברכבת המהירה "רכבת הקליע" – Bullet Train.
• שבת בעיר קיוטו.
• הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום, האי מיאג'ימה-המקדש הצף איצוקושימה, ביקור במפעל מזדה.
• רובע תעלות המים בעיירה קורשיקי.
• קיוטו - מצודת ניג'ו והגנים המסורתיים, מקדש ריואנג׳י וגן הזן של הסלים, מקדש קינקוקוג׳י ופביליון הזהב, שוק נישיקי, מפגש עם גיישה אמיתית.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר