03-5256677

מרוקו

 
טיול למרוקו כשר 8 ימים

מרוקו היא המדינה הצפון מערבית מבין ארצות צפון אפריקה ולכך ישנן משמעויות היסטוריות ,כלכליות ואקלימיות. תוכל להרגיש בה שיכרון חושים מתמשך שיעורר אסוציאציות אקזוטיות ומרגשות- שווקים ססגוניים, ריחות משכרים של תבלינים, קוסמים רקדנים ולהטוטנים בכיכרות. הטיול במרוקו הוא שילוב ייחודי של רצף מפגשים עם הקסור- הבית המבוצר עשוי הטיט, עם הערים המלכותיות, מיטב אוצר המלכים, השערים המפוארים, מבני הקבורה המעוטרים, החומות עתיקות, המדרסות והמסגדים. כארץ בעלת מורשת היסטורית עתיקה קיים בה שפע אתרים ארכיאולוגים והיסטוריים. בטיול נחוש את השילוב הנדיר בין פסגות הרי האטלס המושלגים לבין החופים היפים של האוקיאנוס האטלנטי. אלו משולבים עם המודרני והחדש המושפע מהמערב ובמיוחד מהתרבות הצרפתית. נתוודע לאוכלוסייה המקומית מכניסת האורחים, המזכירה עד היום את השכנות הטובה עם היהודים ואת שכונות היהודים- המלאח. במרוקו חיו מגדולי עולם ההלכה והלשון היהודיים כגון:הרמב"ם, הרי"ף, דונש בן לברט ועוד.

טיול למרוקו 11 יום כשר
מרוקו היא המדינה הצפון מערבית מבין ארצות צפון אפריקה ולכך ישנן משמעויות הסטוריות ,כלכליות ואקלימיות. זוהי ארץ בה הינך חש בשיכרון חושים מתמשך המעורר בתייר אסוציאציות אקזוטיות ומרגשות-שווקים ססגוניים,ריחות התבלינים הערוכים בצורה כה מושכת,קוסמים רקדנים ולהטוטנים בכיכרות. הטיול במרוקו הוא שילוב יחודי ובו רצף מפגשים עם הקסור-הבית המבוצר עשוי טיט,עם הערים המלכותיות בהן הושקע מיטב אוצר המלכים ובהם: השערים המפוארים,מבני קבורה מעוטרים,חומות עתיקות, מדרסות, מסגדים וכארץ בעלת מורשת הסטורית עתיקה נמצא כמובן שפע של אתרים ארכיאולוגים והסטוריים.כמו כן נחוש את השילוב הנדיר בין פסגות הרי האטלס המושלגים עם המדבר הגדול בעולם- מדבר סהרה, והחופים היפים של האוקינוס האטלנטי.
כל אלה משולבים עם המודרני והחדש המושפע מהמערב ובמיוחד מהתרבות הצרפתית הנותנת את הטון העיקרי בחיי היומיום.
במרוקו נתודע לאוכלוסיה המקומית שהיא מכניסת אורחים והמזכירה עד היום את השכנות הטובה עם היהודים ואת שכונות היהודים- המלאח.במרוקו חיו מגדולי עולם ההלכה והלשון היהודיים כגון: הרמב"ם, הרי"ף, דונש בן לברט ועוד.
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

צור קשר