en
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
 • "אסיה טרוול" ממשיכה את ההצלחה ומציגה השנה את חופשת חנוכה בטביליסי - עיר הבירה של גיאורגיה. חופשה מפנקת ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת. אתם מוזמנים לחגוג את חג החנוכה במלון החדש והיוקרתי המספק חוויית אירוח מושלמת. Hotels  Preference Hualing Tbilisi 5*
   
 • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
   
 • קובה - האי הגדול בקריביים, עם 11 מיליון תושבים - אי קאריבי קסום השוכן בפתחו של מפרץ מקסיקו, עדיין טומן בחובו את האותנטיות היומיומית. היא באה לידי ביטוי בראש ובראשונה באופי העם ואורח חייו: כמה עני – כמה שמח. היא ארץ של ריקודי סלסה סוחפים, של מגוון סגנונות מוזיקליים הבוקעים מכל פינה, מכוניות ישנות, סיגרים משובחים, הסמל המסחרי של קובה, הרום הקובני המפורסם' העבר הסבוך והמרתק, והעתיד הטומן בחובו שינוי דפוסי מחשבה והתנהגות.   קוסטה ריקה, מדינה טרופית השייכת לרצועת ארץ האש, המשתרעת על שטח של 51,000 קמ"ר המושכת אליה מטיילים מכל העולם בעיקר בשל שמורות טבע הרבות, פארקים לאומיים ושמורות אקולוגיות ואזורי מקלט לעולם החי העשיר שבמדינה. מגוון וסוגי בעלי חיים שבה! קרוב ל1000 מיני ציפורים! עשרות אלפי סוגי חרקים ומעל ל-10,000 זני צמחים! מגוון הנופים שלה - החל מיערות הגשם הטרופיים, הרי געש פעילים, נהרות גועשים ומעל ל-1,200 ק"מ של חופי ים.  גואטמלה גואטמלה הינה המשך טבעי לטיול למטיילים. זוהי מדינה המתמצתת ומרכזת את הנופים הפיסיים והאנושיים של כל מרכז אמריקה: הרי הגעש שלה הם הגבוהים והפעילים ביותר, שרידי המאיה שבה המרשימים ביותר. גואטמלה היא מרכזה של תרבות המאיה במרכז אמריקה, בטקסים המאיים/קתוליים של צ'יצ'יקאסטנאנגו ובשלל הצבעים בלבושם היומיומי של האינדיאנים. שני אלמנטים מזוהים במיוחד עם גואטמלה: הציפור הלאומית, הקצאל - יצור מרהיב ביופיו, שכמעט נכחד מן העולם, בשל בירוא היערות והצייד הבלתי חוקי, ותרבות המאיה. גואטמלה מתאפיינת בפולקלור מקומי עשיר, המורכב ממסורת ודת אדוקה, תרבות מרתקת, תושבים נעימים, מוזיקה לטינית ומסורתית, טקסים פולחניים, עבודות יד ולבוש מסורתי 
   

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

סין הקלאסית - כולל הונג קונג ומקאו 16 יום כשר

במסלול מקיף ומרתק
 
טיול מרתק אל ארצו של העם בעל תרבות מתמשכת ורצופה עם עליות ומורדות כחומה הגדולה המסמלת את הרצף ההיסטורי תרבותי של "ארצו של העם הנבחר". Zhong Guo, סין בפי בני המערב, היא ארצו של עם שהוא כחמישית מתושבי כדור הארץ אשר מכלה מדי יום יותר מרבע מיליון טונות אורז ומסך תושביו כרבע מיליארד ילדים שהם יותר ממספר תושבי צרפת, אנגליה, גרמניה, ספרד ואיטליה גם יחד. אלה הם נתונים שלבן תמותה קשה לעכל ובפרט בן לארצות שהחלו להתפתח תרבותית, מאות בשנים לאחר שהענק הסיני הטיל עוגן תרבותי, היסטורי, כלכלי ופילוסופי והצדיק את תאריו המחייבים. קשה להעלות על הכתב רשמים, חוויות והתנסויות וכלל לא חשוב מאיזה תחום או עניין כמו רפואה, תזונה, גילוי ומיפוי ארצות, פילוסופיה, דת, מנהגים, אמנות, ציור, פיסול ומה לא. אלפי ספרים נכתבו ועוד ייכתבו על הענק הסיני בעל אלפי המסכות אשר כל אחת מהן היא עולם ומלואו. אנו מהווים רק כלי עזר לכל בן תבונה אשר מעוניין ולא חושש להיחשף ולהבין את תרבות הענק הסיני על שבטיו, מנהגיו, דרך חשיבתו הייחודית וגווניו הרבים הפועלים ומשתלבים.

מסלול הטיול

מסלול הטיול


מסלול הטיול מפורט

יום 1-2 (ב'-ג') תל אביב –הונג קונג
(ב'-ג') תל אביב –הונג קונג
ניפגש בשדה תעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה להונג קונג . עם ההגעה בשעת הצהריים נעלה ברכבל לפסגת הר ויקטוריה לתצפית מרשימה על המפרץ, ביקור בבית הכנסת של הקהילה היהודית בעיר. בערב נצא לסיור לילי ברובע קאולון(Kowloon) נצעד לאורכו של הרחוב הראשי NATAN ROAD. ארוחת ערב ולינה בהונג קונג.
 

 

יום 3 (ד') הונג קונג – מקאו
(ד') הונג קונג – מקאו
הפלגה למקאו וסיור בין המלונות והאתרים היפים שבחצי האי המשמש גן עדן למהמרים, למובלעת תרבותית זו שתי פנים.  מצד אחד מבצרים, הכנסיות והאדריכלות של האימפריה הפורטוגלית לשעבר, תרבות ים תיכונית ייחודית בחופיה הדרומיים של סין ומנגד עיר הימורים דוגמת לאס וגאס, זהו מפגש ייחודי שהמשלב בין מזרח למערב ובמסגרתו נבקר בפרח הלוטוס, מקדש אמה A-Ma temple , אנדרטת קומלאם, מוזיאון מקאו, השרידים של סנט פול ועוד. בחצי השני של היום נקפוץ לקניות בשוק סטנלי שבהונג קונג. ארוחת ערב ולינה בהונג קונג
יום 4 (ה') הונג קונג – שנזן – גווילין
(ה') הונג קונג – שנזן – גווילין
היום נצא לשנזן וממנה נסיעה ברכבת לגווילין אליה נגיע בשעות הערב.  גווילין המפורסמת בנוף המרהיב של הרי הגיר והערפילים הסמיכים האופפים אותה. נחוש את יופייה של העיר אותה היללו משוררי וסופרי סין, וכן נראה את יצירות האומנות בכל קרן רחוב. לאחר ארוחת הערב נצא לסיור לילי בין האגמים. ארוחת ערב ולינה בגווילין
יום 5 (ו') הונג קונג – שנזן – גווילין
(ו') הונג קונג – שנזן – גווילין
עליה לתצפית על העיר ממרומי ההר יאו ונבקר במערת חליל הסוף. מערה זו הינה מערת נטיפים מוארת בססגוניות רבה ובה שפע נטיפים וזקיפים. המערה נמצאת בתוך יער טרופי קסום הטובל במים ובירוק. ארוחת ערב ולינה בגווילין.
יום 6 (שבת) גווילין
(שבת) גווילין
שבת. לאחר התפילה נצא לסיור רגלי בגבעת חדק הפיל והגנים הסובבים אותו. בערב יציאה לשוק הלילה. ארוחת ערב ולינה בגווילין.
יום 7 (א') יאנגשו – גווילין
(א') יאנגשו – גווילין

נסיעה ליום סיור מקיף ביאנגשו. יאנגשו עיירת תרמילאים תוססת הנמצאת על נהר הלי בין הרי הקארסט המפורסמים. נשוט בספינת נהר בינות שפע שיחי במבוק, כפרי דייגים ציוריים, שעדין דגים את שללם באמצעות ציפורי קורמורן ועדרים של בופאלו הרועים באחו. נרד בכפר פולי ונראה עבודות יצירה של מטריות צבעוניות וציירים המציירים את הנוף הנפלא של איזור גווילין. נמשיך לשווקים המפורסמים של העיר. בערב נצא למופע IMPRESSION "לייזר על המים". לינה בגווילין.
יום 8 (ב') לונג שנג – שיאן
(ב') לונג שנג – שיאן

יום גדוש חוויות בטבע לפנינו. נסיעה ללונג שנג אזור הררי מקושט בטרסות אורז יפייפות. נבקר במספר כפרים ציוריים ובהם שבטי המיעוטים. שבטים אלה הוגלו משך מאות שנים ודוכאו על ידי השליטים שהיו באזור, עיקרם של שבטים אלה חיים בדרומה של סין ובשנים האחרונות נעשה מאמץ ע"י השלטונות הסינים לסייע להם להשתלב בחברה. בשבטים אלה מנהגים ותרבות המתבטאים בלבוש ,שפה ואוכל שונים מהעם הסיני. באחד מן השבטים (שבט ארוכות השיער) נצפה במופע ייחודי. ארוחת ערב. בערב טיסה לשיאן ושינה בשיאן.

יום 9 (ג') שיאן
(ג') שיאן
אחד משיאי הטיול לפנינו. ביקור באתר חיילי וסוסי החרס טרה קוטה בשיאן שהייתה בירתה של סין במשך למעלה מ-1000 שנים. זוהי גם עיר המוצא לדרך המשי המפורסמת. חיילי הטרה קוטה עומדים הכן ללוות את הקיסר צ'ין לחיי נצח. הקיסר האמין שהוא יחיה לעד ולכן הציב אלפי חיילים לשמירה עליו. ניתן לראות בחפירה תת קרקעית כלי נשק, מרכבות רתומות לסוסים, כאשר לכל דמות ולכל חייל חרס הבעה ספציפית. בשיאן גרה גם קהילה מוסלמית שהשתלבה עם המקומיים ובנתה במקום מסגד מרשים עם השפעות סיניות. נבקר במסגד. נמשיך למפעלי טרה קוטה. לאחר מכן נצפה בחומת שיאן המבוצרת והמוארת בצורה ססגונית וכן נראה את "פגודת אווז הבר". בערב נצא למופע "טאנג דיינסטי".  לינה וארוחת ערב בשיאן.
יום 10 (ד') שנחאי
(ד') שנחאי
ארוחת בוקר במלון ולאחריה טיסה לשנחאי. עיר זו מייצגת את סין המודרנית ושמה הפך היום שם נרדף למותרות ,לעושר ולגורדי השחקים. ביקור בגני יו-יואן המהווים מודל לגן הסיני המסורתי המשלב תצורות אבן, מים עצים וביתני מנוחה ותצפית. נבקר ברובע העתיק בו נוכל לערוך שפע קניות מכל הבא ליד,  המדרחוב הראשי נאנג'ינג, טיילת הבונד- הטיילת על קו המים עם הבניינים העתיקים והחדישים שבעיר. נקודה יהודית ייחודית לעיר הייתה במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר" ישיבת מיר" העתיקה את מקומה מליטא לסיביר ומשם לעיר שנחאי ,שם מצאה מקלט. נבקר בגטו היהודי ונראה שרידים מתקופה זו כולל ביקור בבית הכנסת ובמוזיאון ע"ש "אוהל משה",מכאן נמשיך לאזור המסחרי פו דונג ועלייה לתצפית ממגדל הטלוויזיה. לינה וארוחת ערב בשנחאי.
יום 11 (ה') ג'ואוגאנג – שנחאי
(ה') ג'ואוגאנג – שנחאי

הבוקר נשוט לעיר דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, אזור זה הינו אסם תבואה לגידולים חקלאיים ובמיוחד גידולי אורז הנמצא בדלתא של נהר היאנגצה, כולל ביקור. חזרה לשנחאי. בערב מופע אקרובטיקה. לינה וארוחת ערב בשנחאי.

יום 12 (ו') שנחאי – בייג'ינג
(ו') שנחאי – בייג'ינג
חוויה ייחודית לפנינו-נסיעה בת שש שעות ברכבת המהירה בעולם משנחאי לבייג'ין. בדרכינו צפונה נחלוף על פני שטחים מוריקים, וכפרים  שצמחו לערים ענקיות עם ההגעה לבייג'ין ביקור באזור מתקני האולימפיאדה שנערכה בעיר. לינה וארוחת ערב קבלת שבת בבייג'ין.
יום 13 (שבת) בייג'ינג
(שבת) בייג'ינג
לאחר תפילה נצא לסיור רגלי בסביבות המלון. במוצאי שבת נבקר בשוק האוכל הלילי ובמדרחוב וואפוג'ינג. לינה וארוחת ערב בבייג'ין.
יום 14 (א') בייג'ינג
(א') בייג'ינג
יום גדוש בבייג'ין: נתחיל בכיכר טיאן אן מן הכיכר הגדולה בעולם. הכיכר נחשבת ליבה של העיר והמקום בו הכריז מאו טסה דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב-1 באוקטובר 1949. כמו כן התפרסמה הכיכר בשל ההפגנות שנערכו נגד המשטר הקומוניסטי והרג הסטודנטים ע"י צבא סין. מהומות אלה הביאו לביקורות קשות מאוד מצד המערב כלפי משטר הדיכוי הסיני ונושא זכויות האדם בסין שעלה לכותרות. .נבקר בעיר האסורה. נראה את ארמונות הקיסר ואת 999 המבנים שימשו את שושלות הקיסרים והאופן בו חיו תושבי המתחם ואלפי המשרתים הנוספים שעבדו תחתם. נבקר בפארק ציבורי ג'ינגשאן. לאחר מכן נבקר אצל משפחה החיה בחוטונג. מבני החוטונג הינם שריד לעוני ולצפיפות הרבה בה חיו תושבי בייגינג בעבר. החוטונג ניצלו מהריסה והפכו לאתרי תיירות. ניסע בריקשות ונטייל בין רחובות החוטונג. יינתן זמן לקניות. ארוחת ערב ולינה בבייג'ין.
יום 15 (ב') ביג'ינג – חומה סינית
(ב') ביג'ינג – חומה סינית
נסיעה לחומה הסינית שנבנתה בתקופת ימי שושלת מינג במאות ה- 14-16 ונותרה ברובה מפוררת על כנה עד היום. החומה נבנתה בעבודות כפיה ע"י מאות אלפי בני אדם ומטרתה העיקרית הייתה להגן על שיטחה הצפוני של סין מפלישות אויבים. בפועל, בחלק גדול מהמקרים היא לא הצליחה למלא את ייעודה העיקרי, ובין היתר שימשה כדרך תחבורתית להעברת סחורה וציוד. נעלה במדרגות על החומה ונצפה בנוף ההררי שסביבותיה. מכאן נמשיך לאתר קברי שושלת מינג בו קבורים שלוש עשרה מקיסרי השושלת. נלך ב"דרך הנשמות" בה נצפה בפסלים ייחודים. נצא למפעל מוצרי הקלואזנה  .(Cloisonne)בערב מופע "מסכות הזהב". ארוחת ערב ולינה.
יום 16 (ג') בייג'ינג
(ג') בייג'ינג
היום נבקר במקדש השמיים, המקדש שימש לעריכת טקסים שנערכו כאן ע"י הקיסר. הוא הגיע לכאן היישר מארמונו שבעיר האסורה מלווה בפמליה גדולה. במקדש הוא התפלל ליבול ואסיף מוצלח, להצלחה ולברכת העם ולמחילה על חטאיו. המקדש בנוי על פי עקרונות ה"פאנג שווי", כאשר לכל צורה ומבנה ישנה משמעות רוחנית. נמשיך לשוק המשי בו נוכל למצוא כל דבר העולה על דעתנו. נמשיך את סיורינו לארמון הקיץ לשם נהגו להגיע בני המלוכה כדי להימלט מחום הקיץ הנורא. בשטח הארמון גנים מרהיבים, היכלות ופגודות ששופצו ואף אגם מלאכותי, אגם קונמינג בו נשוט. רבים מהבניינים בשטח הארמון נפגעו ע"י הצבאות הזרים בשנת 1860 כתוצאה ממלחמת האופיום השנייה, אך עדיין נוכל לחוש ולספוג את האווירה במבנים הקיסרים שנותרו על כנם.
בערב טיסה ישירה לתל אביב והגעה למחרת בשעת בוקר מוקדמת לארץ.

הערות

 • יתכנו שינויים בסדר הביקורים והימים

תאריכי יציאה ומחירים

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
CHKM-16-230423/04/201809/05/20183890 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHKM-16-280528/05/201813/06/20183890 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHKM-16-110611/06/201827/06/20183890 $מדריך מצוות אסיה טרוול
*תוספת ליחיד בחדר: 785 $

מחיר הטיול כולל

כרטיסי טיסות אל-על ת"א - הונג קונג , בייג'ין - ת"א (או הפוך).
 • 2 טיסות פנים: גווילין/ שיאן + שיאן / שנחאי.
 • 2 נסיעות ברכבת המהירה : שנזן /גווילין + שנחאי / בייג'ינג.
 • בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון + כריכים לצהריים
 • אוטובוס תיירותי ממוזג לכל אורך המסלול.
 • 4 שייטים: הפלגה למקאו, שייט בנהר הלי, שייט דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, שייט באגם קונמין.
 • ריקשות בביג'ינג 
5 מופעי פולקלור (Impression, Long Hair village show, Tang Dynasty show!!! Golden Mask, Acrobatic,).
• סיור לילי בבייג'ין.
• כניסות לכל האתרים על פי המסלול.
• אשרת כניסה לסין .
• מדריך מקומי המלווה את הקבוצה לכל אורך המסלול - דובר אנגלית.
• מדריך ישראלי מצוותAsia Travel
• מסי נמל והיטלים (נכון לפברואר 2017 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).
• תשר לנותני השירותים בחו"ל.
 
)***החל מחודש יוני תיאתרון "טנג דיינסטי" נסגר לרגל שיפוצים - מופע יוחלף ב(Sunshine Lido Grand Theatre.

מחיר הטיול אינו כולל

• תשר למדריך ישראלי כנהוג.
• ביטוח רפואי ומטען.
• הוצאות אישיות (טלפון, שתייה וכדומה) וכל מה שלא כלול בסעיף להלן.
 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

אצלנו מקבלים יותר

אצלנו מקבלים יותר

 • 2 טיסות פנים: גווילין/ שיאן + שיאן / שנחאי .
 • 2 נסיעות ברכבת המהירה : שנזן /גווילין + שנחאי / בייג'ינג .
 • 4 שייטים: הפלגה למקאו, שייט בנהר הלי, שייט דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, שייט באגם קונמין .
 •  ריקשות בבייג'ינג
 • 5 מופעי פולקלור (Impression, Long Hair village show, Tang Dynasty show!!! Golden Mask, Acrobatic,).
 • סיור לילי בבייג'ינג


גלריית תמונות

גלריית תמונות

מידע שימושי

מידע שימושי


מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר