03-5256677

טיולים מאורגנים לאירופה

 
טיול לגאורגיה 8 ימים כשר
גיאורגיה (Sak'art'velo – בשמה המקומי) – היא מדינה קטנה עם נופים פסטוראליים ומפסגות מושלגות; היסטוריה מרתקת ועתיקה, פולקלור צבעוני, שורשים יהודיים מרשימים וגם סכסוכים אתניים לא פשוטים. בשל מיקומה האסטרטגי הייתה במשך תקופות ארוכות בהיסטוריה צומת תרבותי וגאוגרפי חשוב. ברכס הקווקז שלאורך גבולה הצפוני עברו דרכים מרכזיות. היא "ארץ גיזת הזהב", מקום הולדתו של היין, מטבח טעים להפליא ותרבות הכנסת אורחים שלא תפגשו בשום מקום בעולם!
 
נופש כשר בצ'כיה
עיירת הנופש והמרפא קרלובי וארי, עיירה ציורית מדהימה, השוכנת בגובה 367 מטרים, כשעתיים נסיעה מפראג, נמצאת בלב יערות עד ומשופעת במעיינות מים מינרלים חמים עם סגולות מרפא ייחודיות, המשרים שלווה, מפיגים מתחים ומחיים את הנפש...
טיול ליער השחור 8 ימים כשר
היער השחור הוא אזור מקסים, הררי ומיוער בדרום-מערב של גרמניה.
הוא גובל עם שוויץ בדרום וצרפת במערב. מדובר באזור גיאוגרפי הגדול ביותר של גרמניה (אורכו כ-160 ק"מ ורוחבו כ-60 ק"מ בדרום וכ-30 ק"מ בצפון). האזור מאופיין ביערות, הרים, נהרות, נופים מדהימים, אוויר צח ועיירות קסומות - כל מה שצריך לטיול מוצלח ובריא לגוף ולנפש. בטיול נבקר בעיירות של שווייץ, צרפת וגרמניה. תכינו מצלמה, מצב רוח טוב ויוצאים ליער השחור!
נופש בהרי האלפים האיטלקיים

איטליה נמצאת בדרום אירופה ומורכבת מחצי האי האפניני הידוע כ"מגף האיטלקי" בשל צורתו, וממספר איים בים התיכון שהגדולים שבהם הם סיציליה וסרדיניה. צפון איטליה הוא מאזורי הטבע והנופש האהובים באיטליה. אזור זה שופע אגמים שקטים, הרים נישאים שפסגותיהם מושלגות, ערים יפהפיות, עיירות ציוריות, נופים וטבע בין המרשימים ואולי המרשים ביותר בכל אירופה.לפניכם מסלול המשלב אתרי תיירות רבים ומגוונים בהם תבקרו ותוכלו להנות מהיופי של כפרים ועיירות הפזורים בדרך.

טיול למוסקבה וסנט פטרבורג 9 ימים כשר

מופע בלט, פתיחת הגשרים, קרקס, מסלולי שייט ועוד... 

מוסקבה וסנט פטרבורג הפכו במהירות - מערים עם זיכרונות היסטוריים ופוטנציאל בלתי ממומש - לערים סואנות, מארחות תיירות ויוצרות קשר תוסס עם הזרים המשתאים מן המערב. אלו שתיים מבירות התרבות של אירופה שעדיין גורמות למבקר סערת רגשות. מוזיאונים ואמנות, כנסיות ואדריכלות, תיאטרון ומוסיקה בערים המבטאות יותר מכל את התרבות הרוסית העשירה. כיפות זהב, גילופי אבן, פיתוחי עץ ואיקונות מצוירות המעטרות את הכנסיות. נתוודע לתרבות הקלאסית, לים המגדלים ולאבני הדרך בפאר היסטוריה יהודית עתיקה, כל אלו ילוו אותנו לאורך הטיול המשלב ביקור באירועים תרבותיים במיטב אולמות הערים.
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

צור קשר