077-9974087

טיולים מאורגנים לאירופה

 
טיול לגאורגיה 8 ימים כשר
גאורגיה (Sak'art'velo – בשמה המקומי) – היא מדינה קטנה עם נופים פסטוראליים ומפסגות מושלגות; היסטוריה מרתקת ועתיקה, פולקלור צבעוני, שורשים יהודיים מרשימים וגם סכסוכים אתניים לא פשוטים. בשל מיקומה האסטרטגי הייתה במשך תקופות ארוכות בהיסטוריה צומת תרבותי וגאוגרפי חשוב. ברכס הקווקז שלאורך גבולה הצפוני עברו דרכים מרכזיות. היא "ארץ גיזת הזהב", מקום הולדתו של היין, מטבח טעים להפליא ותרבות הכנסת אורחים שלא תפגשו בשום מקום בעולם!
 
ספרד,מדריד ואנדלוסיה
טולדו, קורדובה, סיביליה, גיברלטר, רונדה, קוסטה דל סול, גרנדה ומדריד
ספרד היא אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. הדבר לא מפליא, שכן המדינה מהווה תערובת של היסטוריה מפוארת, ארכיטקטורה מרהיבה, נופים עוצרי נשימה וכן תרבות מפותחת של שירה, ריקוד, קולנוע, ציור וספורט. נופיה של ספרד מגוונים ומרהיבים, וכוללים יערות סבוכים, מישורים ירוקים, הרים, מפרצים סלעיים, חופים חוליים לבנים המקיפים ערים גותיות מתקופת ימי הביניים ואין ספור טירות ומבצרים מדהימים ומרתקים. עריה של ספרד מרהיבות, יפות, רומנטיות ומרתקות. הן היוו עמודי תווך בכמה פרקים חשובים בהיסטוריה של יבשת אירופה, בהיסטוריה העולמית וגם בהיסטוריה של יהודי ספרד. לפניכם מסלול המשלב את האווירה המלכותית של מדריד, את עיירות החוף של מלגה, ואת ההיסטוריה המרתקת והארכיטקטורה היפה של אנדלוסיה.
טיול לאיסלנד 7 ימים כשר
איסלנד הוא המקום של שילוב - בלתי רגיל של תופעות וכוחות טבע עליונים ותחתונים, המשנים את נופיה של איסלנד באופן רצוף ומדהים. איסלנד היא מדינה שבה אפשר לראות ולחוות דברים שכמותן לא ניתן לחוות במקומות אחרים בעולם.
אם אתם מחפשים רוגע או הרפתקנים בנפשכם, אזי כל אחד יכול לאתגר את עצמו. טיול לאיסלנד שופע טבע, נופים, תופעות אטמוספריות וגיאולוגיות. לא בכדי איסלנד נקראת "ארץ הקרח והאש" . איסלנד היא ביתם של חלק מהקרחונים הגדולים ביותר באירופה ושל חלק מהרי הגעש הפעילים ביותר בעולם.
נופש כשר בצ'כיה
עיירת הנופש והמרפא קרלובי וארי, עיירה ציורית מדהימה, השוכנת בגובה 367 מטרים, כשעתיים נסיעה מפראג, נמצאת בלב יערות עד ומשופעת במעיינות מים מינרלים חמים עם סגולות מרפא ייחודיות, המשרים שלווה, מפיגים מתחים ומחיים את הנפש...
נופש בהרי האלפים האיטלקיים

איטליה נמצאת בדרום אירופה ומורכבת מחצי האי האפניני הידוע כ"מגף האיטלקי" בשל צורתו, וממספר איים בים התיכון שהגדולים שבהם הם סיציליה וסרדיניה. צפון איטליה הוא מאזורי הטבע והנופש האהובים באיטליה. אזור זה שופע אגמים שקטים, הרים נישאים שפסגותיהם מושלגות, ערים יפהפיות, עיירות ציוריות, נופים וטבע בין המרשימים ואולי המרשים ביותר בכל אירופה.לפניכם מסלול המשלב אתרי תיירות רבים ומגוונים בהם תבקרו ותוכלו להנות מהיופי של כפרים ועיירות הפזורים בדרך.

טיול ליער השחור 8 ימים כשר
היער השחור הוא אזור מקסים, הררי ומיוער בדרום-מערב של גרמניה.
הוא גובל עם שוויץ בדרום וצרפת במערב. מדובר באזור גיאוגרפי הגדול ביותר של גרמניה (אורכו כ-160 ק"מ ורוחבו כ-60 ק"מ בדרום וכ-30 ק"מ בצפון). האזור מאופיין ביערות, הרים, נהרות, נופים מדהימים, אוויר צח ועיירות קסומות - כל מה שצריך לטיול מוצלח ובריא לגוף ולנפש. בטיול נבקר בעיירות של שווייץ, צרפת וגרמניה. תכינו מצלמה, מצב רוח טוב ויוצאים ליער השחור!
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול