rus
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
 • נפאל - חבל ארץ הנמצא בין הודו לסין, על מדרונות הרי ההימלאיה, אחת הארצות היפות והמגוונות ביותר בעולם. אנו נגלה ונהנה במשך 12 יום ממדינה עם נופים מדהימים, אנשים ידידותיים, תרבויות עתיקות ומקדשים קסומים. 80% מפסגות ההרים הגבוהות בעולם נמצאות בנפאל ומהוות את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים שלה. נטייל בינות למקומיים, בשבילים צרים ומתפתלים ובכפרים קטנים ונידחים שהם עדיין צורת החיים המקובלת ביותר בנפאל: יותר מ-80% מהאוכלוסייה מתגוררת מחוץ לערים הגדולות ומתפרנסת מעיבוד חלקות אדמה על טרסות ירוקות. 5 קצת היסטוריה: במשך שנים רבות השלטון של נפאל התחלף בין רודנים ושושלות מלוכה רבות. ב-1989 התקומם העם הנפאלי. תגובת הממשלה היתה קשה וכללה מעצרים, עינויים שהביאו למותם של מאות אנשים. התוצאה הייתה שלאחר מספר חודשים המלך Birendra פיזר את הממשלה, הפך את המפלגות הפוליטיות לחוקיות והקים ממשלת אחדות זמנית עם מפלגות אופוזיציה במטרה ליצור דמוקרטיה - משימה שכבר הביאה לתוצאות בשנתיים הראשונות לאחר המרד.      
   
 • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
   
 • טיול אל נופי בראשית בהם הזמן עמד מלכת ... קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu . הנופים המרהיבים כולליםאגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.  
   

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

טיול ג'יפים קירגיזסטן 11 ימים כשר

מסלול ייחודי כולל 2 אגמים
 

טיול אל נופי בראשית בהם הזמן עמד מלכת ... קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu . הנופים המרהיבים כולליםאגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.

 

מסלול הטיול

מסלול הטיול


מסלול הטיול מפורט

יום 1 (יום א') ת"א – בישקק
(יום א') ת
נמריא אחר הצהריים לבישקק דרך יעד ביניים.
יום 2 (יום ב') בישקק – עמק צ'יצ'קן
(יום ב') בישקק – עמק צ'יצ'קן
בשעת בוקר מוקדמת נגיע לבישקק, נסע למלון למנוחה ולאחר ארוחת בוקר מאוחרת נקבל את הג'יפים ונתחיל במסע שלנו אל הטבע המרשים של קירגיזסטן. נסע דרום מערבה דרך Kara-Balta, נחצה את מעבר ההריםTuu-Asuuבגובה 3586, נצפה בנופים המדהימים של עמקSussamirשנקרא גם ה"אלדוראדו של הרועים" משם נמשיך דרך מעבר הריםAla Belבגובה 3184 אל עמקChychkanהנקרא גם "עמק הצבעים" בשל השילוב בן הסלעים האדומים, כרי הדשא הירוקים והנהרות הכחולים הזורמים בתוכו. לינה במלון דרכים קטן בעמק.
יום 3 (יום ג') צ'יצקן – סונג קול
(יום ג') צ'יצקן – סונג קול
נצא מזרחה לאורך נהר הקוקומרן (Kökömeren) בדרך מפותלת מרהיבה ביופיה. נעבור מעבר הרים בגובה 3400 מטר ונגיע לפנות ערב לאגם סון קול – האגם השני בגודלו בקירגיזסטן השוכן בגובה 3,016 מ' בין הרכסים סון-קול ומולדו המזדקרים לגבהים של כ 4000 מ' גובה מעל פני הים. ניסע לאורך גדת האגם, נראה את אזורי המרעה ואת היורטות –אוהלי לבד עגולים- בהם מתגוררים הרועים, סונג קול נחשב לאזור המרעה הטוב בקירגיזסטן ונוכל לראות שם עדרי סוסים צאן ובקר וכן רועי צאן רכובים על סוסים. נתארגן לארוחת ערב, נשתה תה מקומי ונתארגן ללינה באוהלי היורטה (6-8 אנשים ביורטה).
יום 4 (יום ד') סונג קול - טאש ראבט- - נארין
(יום ד') סונג קול - טאש ראבט- - נארין
לאחר ארוחת הבוקר נרכב מעט על הסוסים הקירגיזיים ונחוש לרגע כאילו היינו נוודים. לאחר מכןנעלה דרומה דרך עמק At Bashi- שפרושו עמק ראש הסוס-אל עבר Tash rabat שם נשתמר אורחן (caravansaray) מהמאה ה15 ששירת את השיירות שהגיעו מסין על דרך המשי בדרכן צפונה אל בוכרה וסמרקנד.בדרך נצפה במעבר ההרים היפייפה Mels ונחצה את הכפר Beitov. לאחר הביקור נמשיך צפונה אל עבר נארין. לינה בנארין
יום 5 (יום ה') נארין- קוצ'קור- טמגה
(יום ה') נארין- קוצ'קור- טמגה
יום ארוך ומלא חוויות. נצא השכם בבוקר לאחר ארוחת בוקר מוקדמת צפונה דרך האזור שנקרא על שם נהר הקישי נארין. אחרי שנעבור במעבר ההרים Dolon(גובה 3039 מטר) נגיע לכפר קוצ'קור. שם נוכל לראות כיצד מכינים לבד וכיצד אורגים את שטיחי הלבד הקירגיזיים. כמו כן נבקר במוזיאון קטן לאמנות קירגיזית מסורתית. לאחר מכן נשים פעמינו צפונה ונרד אל אגם האיסיק-קול (האגם החם) שטמפרטורת מימיו בקיץ היא כ 19 מעלות צלסיוס. הוא נקרא חם משום שאינו קופא בחורף.אגם זה הוא הגדול בקירגיזסטן, הוא מוקף הרים ונחלים הזורמים אליו ונמצא בגובה 1600 מטר מעל פני הים. לינה בבית הארחה בטמגה לא רחוק מהאגם
יום 6 (יום ו' ) טמגה- ג'טי אוגוז- קאראקול
(יום ו' ) טמגה- ג'טי אוגוז- קאראקול
ניסע לאורך הגדה הדרומית של האגם ונבקר בג'טי אוגוז (קניון שבעת השוורים) שם נצפה בסלע האדום שנקרא "הלב השבור". נמשיך לאורך הגדה הדרומית ונגיע לקראת שבת לעיר המחוז קראקול. לינה בקראקול.
יום 7 יום שבת
יום שבת
קפה ועוגה , תפילת שחרית, קידוש וסעודת שבת. לאחר סעודת שבת ניתן לצאת לסיור רגלי בקרבת המלון. ארוחת ערב ולינה במלון.
יום 8 (יום א') קאראקול- קומטור –קראקול
(יום א') קאראקול- קומטור –קראקול
השכם בבוקר לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור קצר בקארקול , נבקר במסגד הדונגני הייחודי. הדונגנים הם מוסלמיים ממוצא סיני ולכן המסגד מזכיר בצורתו פגודה. כמו כן נבקר גם בשוק הססגוני של קראקול. בהמשך היום נעלה לרמת קומטור בדרך עפר המתעקלת ועולה לגבהים של מעל ל3500 מטר. רמת קומטור קיבלה את שמה ממכרה הזהב הגדול הנמצא שם. הנוף המרהיב כולל קרחונים, אגמים קטנים וכרי דשא המשמשים למרעה. לאחר שנהנה מהנוף נרד חזרה ללינה בקראקול
יום 9 (יום ב') קרקאקול- אגם האיסיק קול- צ'ולפון אטא
(יום ב') קרקאקול- אגם האיסיק קול- צ'ולפון אטא
בבוקר נשים פעמינו מערבה לאורך הגדה הצפונית של אגם האיסיק קול ניסע לבקר בקניונים לאורך הגדה הצפונית , באותם קניונים זורמים חלק מ 118 הנהרות והערוצים המזינים את אגם האיסיק קול . נמשיך לאתר הפטרוגליפים של צ'ולפן אטה שם נראה ציורי סלע המתוארכים מן המאה השמינית לפני הספירה ועד למאה ה12 לספירה. לאחר הביקור, נמשיך ללינה באזור צ'ולפן אטא.
יום 10 (יום ג') צ'ולפון אטא- בורנה- בישקק
(יום ג') צ'ולפון אטא- בורנה- בישקק
בבוקר נמשיך בנסיעה מערבה לכיוון הבירה בישקק בתחילה לאורך הגדה הצפונית של האיסיק קול ולאחר מכן לאורך עמק נהר הצ'וי. בדרך נעצור לביקור במגדל בורנה, השריד השלם ביותר שנותר מהעיר בלאסגון, בירתם הקדומה של הקאראחנידים שישבה על אחד מנתיבי דרך המשי והוחרבה על ידי המונגולים במאה ה 13.
יום 11 (יום ד') בישקק- תל אביב
(יום ד') בישקק- תל אביב
נצא בטיסת בוקר מוקדמת דרך יעד ביניים לתל אביב


קבצים מצורפים

תאריכי יציאה ומחירים

*תוספת ליחיד בחדר: 390 $

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בינלאומיות דרך יעד ביניים.
 • מסי נמל והיטלים (נכון לדצמבר 2016 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).
 • מטבח כשר צמוד במהלך כל המסלול.
 • טבח/ית ומשגיח כשרות צמודים.
 • ג'יפים בנהיגה עצמית לפי 4 בג'יפ הג'יפים אוטומטיים.
 • מכשיר קשר לכל ג'יפ.
 • דלק.
 • מדריך מנוסה מצוות מדריכי אסיה טרוול.
 • מכונאי עם רכב צמוד במהלך הנסיעות.
 • כלכלה מלאה: אירוח על בסיס חצי פנסיון כשר + ארוחות צהרים בפיקניקים.
 • לינה בבתי המלון הטובים שבנמצא.
 • לילה אחד ביורטה (מספר זוגות ביורטה) עם שירותים מחוץ לאהל.
 • לילה אחד באירוח כפרי אוטנטי בבתים מקומיים.
 • מופעי פולקלור בהתאם לתכנית.
 • תשר לנותני שירות בחו''ל (למעט דמי סבלות בבתי המלון).
 • כניסות לאתרים בהתאם למסלול הטיול.
 • בקבוק מים מינרלים.
 • אשרת כניסה - ויזה.

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח רפואי ומטען, הוצאות אישיות.
 • דמי סבלות בבתי המלון.
 • טיפ למדריך ישראלי כנהוג (4-5 דולר ליום).
 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

אצלנו מקבלים יותר

אצלנו מקבלים יותר

• מופע פולקלור בקראקול של אחת מהקבוצות אותנטיות בעיר.
• הדגמת צייד באמצאות עייט בטבע.
• צפייה בהכנת שטחי לבד קירגיזיים אוטנטיים.
• ביקור בבית מלאכה להכנת אוהלי יורטה מסורתיים.
• ביקור בעמק האגדות.
• לינה בבתי הארחה כפרי בבתי מקומיים
• לינה אוהל יורטה מסורתי באחד מהמקומות היפים בקירגיסטן.
• ביקור במעיינות החמים בעמק ג'ואוקו.
• מפגשים מרתקים עם המקומיים.
• ביקור באחד מהמוזאונים.
• בישול ביתי וטרי יום יום מצוות של טבח/ית ומשגיח כשרות צמודים בכל הטיול.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

מידע שימושי

מידע שימושי

קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu. הנופים המרהיבים כוללים אגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.
 
 

מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר