rus
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
  • נפאל - חבל ארץ הנמצא בין הודו לסין, על מדרונות הרי ההימלאיה, אחת הארצות היפות והמגוונות ביותר בעולם. אנו נגלה ונהנה במשך 12 יום ממדינה עם נופים מדהימים, אנשים ידידותיים, תרבויות עתיקות ומקדשים קסומים. 80% מפסגות ההרים הגבוהות בעולם נמצאות בנפאל ומהוות את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים שלה. נטייל בינות למקומיים, בשבילים צרים ומתפתלים ובכפרים קטנים ונידחים שהם עדיין צורת החיים המקובלת ביותר בנפאל: יותר מ-80% מהאוכלוסייה מתגוררת מחוץ לערים הגדולות ומתפרנסת מעיבוד חלקות אדמה על טרסות ירוקות. 5 קצת היסטוריה: במשך שנים רבות השלטון של נפאל התחלף בין רודנים ושושלות מלוכה רבות. ב-1989 התקומם העם הנפאלי. תגובת הממשלה היתה קשה וכללה מעצרים, עינויים שהביאו למותם של מאות אנשים. התוצאה הייתה שלאחר מספר חודשים המלך Birendra פיזר את הממשלה, הפך את המפלגות הפוליטיות לחוקיות והקים ממשלת אחדות זמנית עם מפלגות אופוזיציה במטרה ליצור דמוקרטיה - משימה שכבר הביאה לתוצאות בשנתיים הראשונות לאחר המרד.      
     
  • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
     
  • טיול אל נופי בראשית בהם הזמן עמד מלכת ... קירגיסטן היא ארצם של הנוודים רוכבי סוסים המגדלים צאן ובקר למרגלות הפסגות המושלגות של רכס הטייאן שאן, ששיאן מגיע ל-7,439 מטריםבפסגת ה Jengish Chokusu . הנופים המרהיבים כולליםאגמים הרריים קטנים, כרי מרעה מוריקים ונהרות ארוכים ומתפתלים. וכן מאהלי נוודים ולצידם עדרי סוסים הרועים באחו.  
     

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

טיול להודו 15 יום - כשר

ממלכת רג'יסטאן ומשולש הזהב
 
הודו היא תת יבשת ענקית באסיה, זו המדינה השביעית בגודלה בעולם והמדינה השנייה בגודל אוכלוסייתה בעולם (עם אוכלוסייה של כמיליארד נפש). הודו מחולקת ל-25 מדינות שלכל אחת הייחוד שלה. גודלה העצום מביא גם לשונות גיאוגרפית אותה ניתן למצוא במדינה, צפון דרום, מזרח ומערב- אין גבול לעושר ולגיוון שהודו יכולה להציע לכם. הודו חידתית ומסתורית, צבעונית וממכרת. בהודו מגוון של עמים, בליל של שפות, ותערובת מדהימה של צבעים וריחות שלא ישאירו אף אחד אדיש.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

טיול להודו 15 יום - כשר

מסלול הטיול מפורט

יום 1-2 17/18.01.17 - ימים ג'-ד' ת"א , טשקנט , דלהי
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון ונמריא דרך טשקנט לדלהי, בירת הודו. נחיתה בשעות הבוקר המוקדמות. והעברה לבית המלון. לאחר ארוחת בוקר והתרעננות, נצא להכיר את דלהי. נערוך הכרות עם החלק החדש של העיר (ניו דלהי) עם מבני השלטון השונים ושער הודו. נמשיך לחלק העתיק של דלהי. ניסע בריקשת אופניים דרך השוק הססגוני, בצ‘אנדני-צ‘וק. נבקר באתר שריפת גופתו של גנדי - אבי האומה ונמשיך לביקור באחד מבתי הכנסת שנותרו בעיר והמשמש עדיין את הקהילה הקטנה של היהודים ובבית הקברות היהודי הסמוך לו.
יום 3 19.01.17 - יום ה' דלהי, אגרה, מבצר אגרה, הטאג' מאהאל
19.01.17 - יום ה' דלהי, אגרה, מבצר אגרה, הטאג' מאהאל
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאגרה הממוקמת על גדות נהר היאמונה הזורם בצפון הודו ואשר הייתה בירת הודו במאות ה-16 וה-17, בתקופה בה שלטו המוגולים (Moghols) במדינה. עם ההגעה נבקר במבצר אגרה המהווה אתר מורשת עולמית וידוע גם בשם "לאל קילה" או "המבצר האדום של אגרה", על שום אבן החול האדומה ממנו עשוי. המבצר תוכנן בתחילה לשמש כמבנה צבאי אך הפך לארמון, והקיסר שאה ג'האן, שבנה את הטאג' מהאל, אף נכלא כאן לאחר הפיכה נגדו ובילה את שארית ימיו צופה על הטאג' מהאל. מתחם המבצר עצום בגודלו ובתוכו מסגדים, ארמונות, מרחצאות וכדומה.
נמשיך לאחד משיאי הביקור בהודו ה"טאג' מאהאל",(Taj Mahal) - זהו מבנה הקבר שנבנה בשם האהבה ונחשב לאחד משבעת פלאי העולם.
יום 4 20.01 - יום ו' אגרה, פאטיפור סיקרי, ג'איפור
היום ניסע לפאטיפור סיקרי – עיר רפאים מהמאה ה-16 אשר נבנתה על ידי הקיסר המונגולי המפורסם אכבר - בניית העיר החלה ב-1569 ונמשכה עד 1574, אך אכבר עבר להתגורר בה כבר ב-1571. העיר ננטשה כבר ב-1585 בשל קשיים באספקת מים לעיר.. נמשיך לג'אייפור, בירת רג'יאסטן המוכרת בכינויה העיר הוורודה, בגלל הגוון הוורדרד- חום של הבתים העתיקים ושל חומותיה.
בתום הסיור הגעה למלון, הכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.
יום 5 21.01 - שבת ג'אייפור
21.01 - שבת ג'אייפור
לאחר התפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון. בערב נצא יחד לצפות בסרט הודי בקולנוע הנחשב לטוב ביותר בהודו, ה"ראג' מנדיר".
יום 6 22.01 - יום א' ג'אייפור, פושקאר
22.01 - יום א' ג'אייפור, פושקאר
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפושקאר,(145 ק"מ – 4 שעות) עיירה קטנה הנחשבת לאחדהמקומות הקדושים ביותר בהודו. לאחר ההגעה נצא לסיור בעיר. נראה את אגם פושקאר המרהיב, אשר נחשב קדוש עבור ההינדים והפך את העיר לאתר עלייה לרגל. האמונה ההינדית גורסת, כי האגם נוצר מלוטוס אשר נפל מידו של האל בראהמה. העולים לרגל יורדים לרחוץ באגם, ושם גם נערכים טקסי תפילה. בערב, נטייל על גבי גמלים, בין הדיונות והחולות האינסופיים אשר במדבר שבאזור.
יום 7 23.01 - יום ב' פושקאר, ג'ודפור
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לג'ודפור,( 250ק"מ – 5-6 שעות) העיר השנייה בגודלה במדינת ראג'סטאן שבצפון מערב הודו. עם ההגעה, נטייל בעיר הכחולה (ג'ודפור) הנקראת כך בשל בתיה הצבועים בכחול. בעבר אוכלוסיית הברהמינים נהגה לצבוע את בתיה בכחול על מנת לסמן את ביתם ולהבדיל עצמם משאר האוכלוסייה בעיר. עד מהרה שאר תושבי ג'ודפור צבעו גם הם את ביתם בצבע הכחול. מאז ועד היום בתי העיר נצבעים בכחול. במהלך הסיור נבקר במבצר מהראנגר (Mehrangarh) אחד מהמבצרים הגדולים ביותר בהודו ובו ארמון מלכים גדול ומרשים, אשר נמצא במרומי ההר המשקיף על כל העיר.
יום 8 24.01 - יום ג' ג'ודפור, רנקפור, אודייפור
24.01 - יום ג' ג'ודפור, רנקפור, אודייפור
היום נשים פעמינו לעבר רנקפור, קומפלקס המקדשים (1440 AD)היפים ביותר בדרום מזרח אסיה, השייך לאחת מהדתות הרבות בהודו, דת הג'יין אשר התפתחה במאה השישית לפנה"ס, על בסיס ההינדואיזם. מספר המאמינים בג'ייניזם קטן יחסית, אולם השפעתה של הדת גדולה בהרבה מהיקפה המספרי, בשל העובדה שהמאמינים בה נמנים בדרך כלל עם שכבות אמידות יותר בחברה ההודית, ובשל העובדה שרבים מעקרונותיה המוסריים אומצו על ידי ההינדים, לרבות חלקים במשנתו של מהטמה גנדי. נמשיך לאודייפור הנחשבת לעיר הרומנטית ביותר ברג'אסטן. בעיר 7 אגמים יפהפיים כשבערב נשוט על אגם פיצ'ולה( Pichhola Lake) , אחדהמפורסמים מבין האגמים.
יום 9 25.01 - יום ד' אודייפור, מקדשי אקלינג'י, נאגדה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בכפר אקלינג'י ובו קומפלקס של 108 מקדשים הבנויים מאבן חול ושיש. נבקר גם בעיירה נאגדה. אחר הצהריים נטייל באודייפור, הידועה גם בשם"עיר האגמים" נחשבת לאחת הערים היפות והרומנטיות ביותר בהודו. העיר ממוקמת על גדות אגם פיצ'ולה וכוללת בתוכה מגוון של מקדשים וארמונות מתקופות שונות. בערב נהנה ממופע ריקודים מקומיים.
יום 10 26.01 - יום ה' אודייפור, דלהי, הרידוואר, רישיקש
26.01 - יום ה' אודייפור, דלהי, הרידוואר, רישיקש
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לדלהי - לאחר הנחיתה נבקר בשוק ז'אנפט ולאחר מכן נמשיך וניסע לתחנת הרכבת ונעלה על הרכבת המהירה, ה"שאטאבדי" לעבר רישיקש היושבת על מוצאו של נהר הגנגס הקדוש. העיר נמצאת בצפון הודו והנחשבת למרכז רוחני ולאחד המקומות הקדושים ביותר לדת ההינדו. לכן מגיעים אליה מיליוני תיירים הודים מדי שנה כדי לטהר את עצמם מחטאיהם על ידי טבילה במימי הגנגס הקדושים. הגעה מאוחרת והעברה למלון.
יום 11-12 28.01 / 27.01 - ימים ו'-שבת רישיקש
28.01 / 27.01 - ימים ו'-שבת רישיקש
ביומיים הקרובים נטייל בעיר אשר התפרסמה כמקום שבו פגשו חברי הביטלס את המהרישי. ביום שישי מוקדם בבוקר שיעור יוגה עם גורו ליוגה – לאחר ארוחת הבוקר נבקר במארת ושישט - ושישט (Vashisht) הוא כפר הררי קטן המושך אליו מדי שנה מאות מטיילים שרוצים ליהנות משקט מופתי, נוף עוצר נשימה ונהר מרשים בעוצמתו, שמחלק את ושישט ומבודד אותה ממנאלי הסמוכה. אווירה כפרית אותנטית, מטעי תפוחים והליכה ברחובות צרים וקסומים. בשישי בערב ארוחת שבת ובשבת…. לאחר התפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי באזור המלון. במוצאי שבת, נשתתף בטקס הפוג'ה המפורסם והייחודי, אשר מהווה את אחד החוויות התרבותיות המעניינות בהודו. הטקס מתבצע לקראת השקיעה.
יום 13 29.01 - יום א' רישיקש, הרידוואר, אמריצר
לאחר ארוחת הבוקר ניסע להרידווארHaridwar) )הנחשבת לאחד משבעת האתרים הקדושים ביותר בדת ההינדו. בתום הביקור ניסע לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה, ה"שאטאבדי" לאמריצר, הממוקמת בצפון מערב הודו, ממש קרוב לגבול הודו-פקיסטן. מרבית תושביה הם סיקים, מיעוט דתי ותרבותי מיוחד במינו ומיוחד במראהו, שרואה באמריצר את המרכז הרוחני המשמעותי והחשוב ביותר שלהם.
יום 14 30.01 - יום ב' אמריצר
30.01 - יום ב' אמריצר
לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורנו במתחם "המקדש המוזהב", אך המשמעות הנכונה של השם "הארימנדיר סאהיב" היא "מקדש האל". עולי רגל סיקים מכל העולם מגיעים אליו, כמו גם תיירים רבים. במקדש שמור ספר הקודש הסיקי, ה"סרי גורו גראנת סאהיב", שהוא גם הגורו האחד עשר והאחרון בשושלת הגורואים הסיקים. חווית צבע, צלילים ופולחנים. נבקר במערכת המבנים המסוגננים, בריכת ההיטהרות, במטבח ובחדר האוכל הענק המספק ארוחות חינם לאלפי מאמינים מדי יום. אחר הצהריים נסע לתחנת הגבול הודו-פקיסטאן שם נשתתף בחוויה מרתקת- טקס סגירת תחנת הגבול המתנהל אחר הצהריים על ידי חיילים משני הצבאות. מאוחר יותר בלילה (22:30) נתבונן בטקס ה"פלקי" במקדש המוזהב.
יום 15 31.01 - יום ג' אמריצר > טשקנט > תל אביב
תם ונשלם טיולינו המרתק בהודו. ניסע לשדה התעופה ונטוס מלאי חוויות ורשמים חזרה לארץ.

הערות

לתשומת ליבכם: הסיורים והביקורים ב-
• מצודת אמבר (Amber Fort)המפוארת שאליה נגיע רכובים על פילים
• ארמון המהאראג'ה ותצוגות כלי הנשק
• מצפה הכוכבים העתיק
יינתנו במהלך הטיול, פרטים בהמשך.

קבצים מצורפים

תאריכי יציאה ומחירים

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
IND-K15-121212/12/201726/12/20170 $מדריך מצוות אסיה טרוול
IND-K15-060206/02/201820/02/20180 $מדריך מצוות אסיה טרוול

מחיר הטיול כולל

טיסות בינלאומיות דרך תחנה ביניים
טיסה פנימית בין אודייפור לדלהי
• 13 לילות בבתי מלון בדרגה ראשונה ו/או תיירות טובה
כלכלה – ארוחת בוקר וערב כשר + אפשרות להכנת סנדוויצ'ים לצהרים
כל העברות והסיורים ברחב תיירותי ממוזג
• מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בכל עיר למהלך הטיול.
• כניסות לכל האתרים
מקום ישיבה ממוזג ברכבת המהירה בין דלהי להרידוואר ובין הרידוואר לאמריצר
• שני בקבוקי מים מינרלים לנוסע באוטובוס בלבד.
• כל המיסים המקומיים
• בדלהי: נסיע בריקשה
• בג'איפור: רכיבה על פילים במבצר אמברט
• סרט באולם קולנוע ראג' מנדיר
• באודייפור: שייט על האגם פיצ'ולה
• מופע ריקודים בגאנגור גאט
• בפושקר : רכיבה על גמלים בדיונות + קפה/תה
• בהרידוואר: ארוחת צהרים ב"הבלי הרי גנגה"
• תשר לנותני השירות בחו"ל

מחיר הטיול אינו כולל

• תשר למדריך ישראלי כנהוג.
• ביטוח נסיעות לחו"ל.
אשרת כניסה להודו- 90 $.
• הוצאות אישיות כמו טלפון, כביסה, שתייה.

להלן רשימת מלונות או דומה ברמתם

דלהי:  Holiday Inn Mayur   www.holidayinn.com/mayurvihar
אגרה: Jaypee Palace   www.jaypeehotels.com
ג'איפור: Ramada Plaza/Lemon Tree   www.lemontreehotels.com
פושקר: Jagat Palace   www.hotelpushkarpalace.com
ג'ודפור: Indana Palace   www.indanahotels.com
אודייפור: Inder Residency    www.inderresidency.in
רישיקש: Divine Resort   www.divineresort.com
אמריצר: Holiday Inn   www.ihg.com
 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

אצלנו מקבלים יותר

אצלנו מקבלים יותר

• נסיעה בריקשה בשוק בצ'אנדני צ'וק
• ביקור באתר שריפת גופתו של גנדי
• ביקור בבית הכנסת ובבית הקברות בדלהי
• ביקור במבצר אגרה
• ביקור בטאג' מאהאל
• סיור בפאטיפור סיקרי
• צפייה בסרט הודי בראג' מנדיר
• סיור בפושקאר
• סיור בג'ודפור
• ביקור במבצר מהראנגר
• שייט על אגם פיצ'ולה
• ביקור באגם אקלינג'י
• ביקור בעיירה נאגדה
• פעמיים (!) נסיעה ברכבת המהירה- שטאטבדי
• שיעור יוגה
• השתתפות בטקס הפוג'ה
• ביקור בהרידוואר
• סיור במקדש המוזהב באמריצר

גלריית תמונות

גלריית תמונות

מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר