en
03-5256677
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול

 
 • "אסיה טרוול" ממשיכה את ההצלחה ומציגה השנה את חופשת חנוכה בטביליסי - עיר הבירה של גיאורגיה. חופשה מפנקת ברמה גבוהה ובכשרות מהודרת. אתם מוזמנים לחגוג את חג החנוכה במלון החדש והיוקרתי המספק חוויית אירוח מושלמת. Hotels  Preference Hualing Tbilisi 5*
   
 • האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.   " target="_self">
   
 • קובה - האי הגדול בקריביים, עם 11 מיליון תושבים - אי קאריבי קסום השוכן בפתחו של מפרץ מקסיקו, עדיין טומן בחובו את האותנטיות היומיומית. היא באה לידי ביטוי בראש ובראשונה באופי העם ואורח חייו: כמה עני – כמה שמח. היא ארץ של ריקודי סלסה סוחפים, של מגוון סגנונות מוזיקליים הבוקעים מכל פינה, מכוניות ישנות, סיגרים משובחים, הסמל המסחרי של קובה, הרום הקובני המפורסם' העבר הסבוך והמרתק, והעתיד הטומן בחובו שינוי דפוסי מחשבה והתנהגות.   קוסטה ריקה, מדינה טרופית השייכת לרצועת ארץ האש, המשתרעת על שטח של 51,000 קמ"ר המושכת אליה מטיילים מכל העולם בעיקר בשל שמורות טבע הרבות, פארקים לאומיים ושמורות אקולוגיות ואזורי מקלט לעולם החי העשיר שבמדינה. מגוון וסוגי בעלי חיים שבה! קרוב ל1000 מיני ציפורים! עשרות אלפי סוגי חרקים ומעל ל-10,000 זני צמחים! מגוון הנופים שלה - החל מיערות הגשם הטרופיים, הרי געש פעילים, נהרות גועשים ומעל ל-1,200 ק"מ של חופי ים.  גואטמלה גואטמלה הינה המשך טבעי לטיול למטיילים. זוהי מדינה המתמצתת ומרכזת את הנופים הפיסיים והאנושיים של כל מרכז אמריקה: הרי הגעש שלה הם הגבוהים והפעילים ביותר, שרידי המאיה שבה המרשימים ביותר. גואטמלה היא מרכזה של תרבות המאיה במרכז אמריקה, בטקסים המאיים/קתוליים של צ'יצ'יקאסטנאנגו ובשלל הצבעים בלבושם היומיומי של האינדיאנים. שני אלמנטים מזוהים במיוחד עם גואטמלה: הציפור הלאומית, הקצאל - יצור מרהיב ביופיו, שכמעט נכחד מן העולם, בשל בירוא היערות והצייד הבלתי חוקי, ותרבות המאיה. גואטמלה מתאפיינת בפולקלור מקומי עשיר, המורכב ממסורת ודת אדוקה, תרבות מרתקת, תושבים נעימים, מוזיקה לטינית ומסורתית, טקסים פולחניים, עבודות יד ולבוש מסורתי 
   

צור קשר

שלח

מטיילים כותבים

 
מטיילים כותבים

אסיה טרוול בפייסבוק

 
 
 

זנזיבר נופש אקזוטי על שפת האוקיינוס ההודי *5 כשר

בכפר נופש ייחודי 8 ימים / 7 לילות גלאט כשר למהדרין
 
האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית. הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר. הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.
 
 

מסלול הטיול

מסלול הטיול


מסלול הטיול מפורט

יום 1 (ג') תל אביב- זנזיבר (Zanzibar)
תל אביב- זנזיבר (Zanzibar)
ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לעיר זנזיבר סיטי באי זנזיבר. לאחר הנחיתה נצא לכיוון המלון בו נבלה את החופשה הקרובה, ניפרד מחיי המערב ונתמכר לחוויה האפריקאית שלפנינו. 
חופים תכולים, ריחות וצלילים של אפריקה. לינה בזנזיבר.
יום 2 (ד') סטון טאון זנזיבר (Zanzibar Stone Town) ביקור באי הצבים
סטון טאון זנזיבר (Zanzibar Stone Town) ביקור באי הצבים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול יום בבירתה הקדומה של האי, העיר הבנויה מאלמוגים שנתנו לה את שמה. נלך ברחובות הצרים המרכיבים את הסבך העירוני הנקרא סטון טאון ( Stone Town) נראה את הבנייה הייחודית וניפגש עם תושבי המקום, נוכל לראות את חיי המקומיים הדומים ולא דומים לאחיהם ביבשת. נבקר בשווקיה השונים, נכיר את חומרי הגלם המקומיים ואת הטעמים הייחודיים למקום. נמשיך לאחת האטרקציות הייחודיות של האי, מפגש עם בעלי חיים ימיים בסביבתם הטבעית,  נצא אל הנמל, נעלה על סירה אשר תיקח אותנו אל אי הצבים או בשמו הקודם אי האסירים. המקום שימש בעבר כבית סוהר אך כיום הוא משמש בית גידול טבעי לאוכלוסיית צבי יבשה גדולי ממדים. נסייר באי, נשמע את סיפורו ונכיר את בעלי החיים הייחודיים. לינה בזנזיבר.
יום 3 (ה') שמורת הטבע גוזאני - חוות התבלינים
שמורת הטבע גוזאני - חוות התבלינים
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בשמורת הטבע ג'וזאני (Jozani) נסייר בשמורה בין עצי מנגרובים ויער של עצי מהגוני המשמשים כבית לקופי הקולובוס. נמשיך לביקור באחת מחוות התבלינים שנתנו לאי את שמו, נתרשם אודות התבלינים וסוגיהם. נלמד להבדיל בין תרמיל לבין פרי, בין גרעין לבין עלה, בין תבלין יבש לטרי ואת השימוש המומלץ בכל אחד ואחד. לעת ערב נשוב לבית המלון ללינה בזנזיבר.
יום 4 (ו') (Zanzibar) יום טיול כפרי צפון האי
(Zanzibar) יום טיול כפרי צפון האי
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בו נכיר חלקים נוספים של האי, נעזוב את חופי בתי המלון ונצפין אל כפריו של האי. נבקר בכפר הדייגים נוגאווי (Nungwi) , הכפר המשמר את טכניקות הדייג ואורחות החיים של תושבי המקום. נראה את בתיו, את הסירות המסורתיות וטכניקת בנייתן הייחודית. נבקר בשוק המקומי ונתרשם משלל הדגה שמוציאים הדייגים מן הים. בתום הסיור נמשיך לביקור במפרץ קנדוואה ( Kendwa) בו נצפה באוכלוסיית צבי ים העומדת בפני הכחדה ונלמד את מחזור חייו של צב הים. אחר הצהריים נגיע למלון להתכונן לקראת שבת. תפילת שבת. סעודת שבת.
יום 5 (שבת) נופש בזנזיבר (Zanzibar)
נופש בזנזיבר (Zanzibar)
יום מנוחה באווירה ייחודית בכפר הנופש על שפת האוקיינוס ההודי.
יום 6 (א') ספארי בלו - שייט מרהיב במפרץ צ'וואקה (Chwaka)
ספארי בלו - שייט מרהיב במפרץ צ'וואקה (Chwaka)
היום נצא לשייט מרהיב בנופיו אל רחבי האי ובחוף קאה (Kae) היפהפה שבמפרץ צ'וואקה (Chwaka). במהלך השייט נעגון ב"אי הנעלם" , דיונת חול לבן המבצבצת מן האוקיאנוס בשעות השפל, שם נתכבד בשתייה ובמגוון פירות טרופיים, נמשיך ונשוט אל לגונה יפהפייה, ביתם של בעלי חיים ימיים. נשנרקל אל עולם תת מימי עשיר (הציוד כלול) ונאכל ארוחת צהרים עשירה, הכוללת בין היתר, דגים ומאכלים בגריל, פירות טרופים ושתייה. בתום יום מלא חוויות, נשוט וניסע חזרה אל בית המלון.
יום 7 (ב') נופש בזנזיבר (Zanzibar)
נופש בזנזיבר (Zanzibar)
נופש ומנוחה באי שטוף שמש , בילוי על חופיו של האי ובשלל האטרקציות , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי .
יום 8 (ג') זנזיבר - תל אביב
זנזיבר - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר, בהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה ונטוס בטיסה חזרה לתל אביב.


תאריכי יציאה ומחירים

*תוספת ליחיד בחדר: 475 $

מחיר הטיול כולל

• טיסות שכר ישראליות בינלאומית ישירות.
• מיסי נמל, תוספת דלק וביטחון, היטלי הדלק והביטחון מעודכנים נכון לפברואר 2017.
• מדריך ישראלי מקומי.
• מיניבוסים עד 22 מושבים לצורך ביצוע הפעילויות.
• טיולים וכניסות כמופיע במסלול הטיול.
• 7 לילות במלון המצוין ע"ב לינה חצי פנסיון כשר, חדרים על בסיס Run of the House.
• מס לינה.

מחיר הטיול אינו כולל

• אשרת כניסה לזנזיבר – בעלות של 50$ לנוסע – משולמת, באשראי בלבד, ישירות בשדה התעופה. 
• דרכון בר תוקף לשנה לפחות מיום יציאת הטיול.
• ביטוח רפואי – כבודה והוצאות אישיות.
• הוצאות בעלות אופי אישי: משקאות המוגשים במהלך הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים ושרותי חדרים.
• כל מה שלא כתוב בתוכנית ו"במחיר כולל".
• טיפ לנותני שירות במקום (מקובל 4$ ליום לאדם).

להלן רשימת מלונות או דומה ברמתם

אירוח מפנק :
אתר הנופש קאראפו ביץ' (Karafuu Beach Resort and Spa) ממוקם לאורך חוף חולי המעוטר בעצי דקל וכולל 2 בריכות שחייה ומגרשי טניס, ספא, מרכז כושר ומסעדה צפה. ישנו גם מרכז צלילה.
הסוויטות וחדרי האירוח המרווחים והממוזגים כוללים מרפסת, עיצוב בסגנון זנזיבר, כספת ומיני בר. חדרי הרחצה הצמודים כוללים מייבש שיער ומקלחת.
תוכלו להתרגע בספא SAMAWATI Spa, על חוף הים או באחת מבריכות השחייה. תוכלו גם ליהנות מחדר המשחקים, המציע ביליארד, טניס שולחן, משחקי לוח, חצים ומשחקי קלפים.
אתר הנופש נמצא רק 2 דקות נסיעה מהכפר פינגווה (Pingwe Village) ו-5 דקות נסיעה מ-קה ביץ' (Kae Beach). סטון טאון (Stone Town) ונמל התעופה הבינלאומי של זנזיבר (Zanzibar International Airport) נמצאים 65 ק"מ מאתר הנופש.
http://www.karafuuzanzibar.com/it/video-hotel-isola-zanzibar-tanzania


ארוחות בכשרות מהודרת:
"אסיה טרוול" מציעה אירוח מפנק על בסיס חצי פנסיון , ארוחות מגוונות בכשרות גלאט מהדרין המוגשות ע"י מיטב השפים המקומיים בשילוב שף ישראלי ומשגיח יראי שמים המלווים את החופשה.
 
ליצירת קשר עם נציג החברה לחץ/י כאן
 
לחוות דעת מטיילים לחץ/י כאן

גלריית תמונות

גלריית תמונות

מידע שימושי

מידע שימושי

מטייל יקר!
"אסיה טרוול" ממשיכה את ההצלחה ומזמינה אתכם לחופשה ייחודית בכפר נופש בזנזיבר שלחופי האוקיינוס ההודי. חופשה מפנקת בכשרות מהודרת. אתם מוזמנים לבלות את החופשה במלון הספא החדש והייחודי Hotel Karafuu beach resort & spa 5*השוכן על ספת האוקיינוס ההודי המספק חוויית אירוח מושלמת.

האי זנזיבר הוא חלק מארכיפלג זנזיבר, הממוקם כ-50 ק"מ מחופי טנזניה. עיר הבירה היא זנזיבר סיטי והרובע העתיק שלה, סטון טאון, הוכרז כאתר מורשת עולמי. אגדות רבות שנקשרות לזנזיבר, נוצרו בתקופת שלטונו של הסולטן ברגש בן סעיד (Barghash), בסוף המאה ה-19. לאחר שהוריקן היכה בחופי זנזיבר והשמיד חלק גדול ממטעי התבלינים, הורה הסולטן לייבא כ-16 אלף עבדים כדי לשקם את התעשייה המקומית.

הרומן בין זנזיבר לגידול התבלינים החל לפני מאות שנים, והתגבר ככל שהחלו הספינות מהמזרח לעגון באי ולהמשיך משם אל השווקים הרחוקים. בשיא תקופת הסחר בתבלינים, נחשבו איי זנזיבר ליצרני הציפורן הגדולים בעולם. עד היום, זנזיבר היא יצרנית תבלינים איכותיים שבראשם תבלין הציפורן - הגדל על העצים שבאי פמבה ומיועד למגוון שימושים ברפואה ובמסחר.

הטיול בין הסמטאות של סטון טאון, "עיר האבן" של זנזיבר, הוא כמו מסע בעולם של אגדות מסיפורי אלף לילה ולילה. ספינות עבדים היוצאות מהנמל, שקי תבלינים להם ריח עז ומשכר, סוחרי זהב ושנהב המציגים את השלל מרחבי אפריקה, דייגים שחוזרים מהים וערבוביה ססגונית של קולות, ניחוחות, צבעים וטעמים. והחופים? יפים יותר מכל גלויה. טבע, תרבות, שלווה, מלונות מפוארים על המים – הנה כל מה שמחכה לכם באחד היעדים הנפלאים ביותר בעולם.

חופים, יפים יותר מכל גלויה:
למרות ריחות התבלינים, ההיסטוריה והסיפורים, זנזיבר הוא קודם כל חופים מקסימים. אזור החופים של נונגווי (Nungwi) שבצפון האי נחשב מהיפים ביותר ומצטיין במראה פסטורלי וחול לבן נקי. בדרום מזרח האי ממוקם אזור ביווג'ו (Bwejuu) המושך אליו צוללנים ושחיינים. נחמד לגלות שבמרחק של כ-50 קילומטר צפונית לאי זנזיבר, ממוקם האי פמבה (Pemba) - או בשמו המבטיח "האי הירוק", שנותר מסתורי ומלא בקסם. בניגוד לאדמה החולית של זנזיבר, האי פמבה התברך באדמה פורייה במיוחד בה גדלים תבלינים רבים ועצי פרי.
ועוד כמה דברים שכדאי לעשות בזנזיבר:
שוק הלילה של פורודהאני – כשהשמש יורדת על העיר סטון טאון, אפשר לראות את המקומיים והתיירים נעים בעקבות הניחוחות של שוק הלילה הקסום, שנפתח בגני פורודהאני מול הנמל העתיק. השוק עמוס באוכל מקומי - וזו בדיוק ההזדמנות לראות את המטבח הייחודי. שיפודי התמנונים הטבולים בתמרהינדי, הפיצה המקומית הממולאת בבשר טחון ותבלינים, ועוד מגוון פירות ים ומיצים טבעיים, ביניהם מיץ קנה הסוכר הממכר.
סלע הצ'יטות – מצפון לעיר סטון טאון ממוקמת שמורת טבע מיוחדת בלב טבע ובה סלע הצ'יטות. זה המקום לגעת, להרגיש וללמוד על החיות האצילות ויש לומר גם הפראיות של אפריקה. אחד מבעלי החיים המרגשים במתחם הוא האריה הלבן הנדיר, שאפשר גם לנסות ולהאכיל.
יער ג'וזאני – הקופים המנמנמים על עצי המהגוני הם חלק מאוכלוסייה נכחדת של קופי קולומבוס אדומים זנזיבריים, היחידה בעולם. הקופים נחשבים לחברותיים מאוד ומעבירים את הזמן בעיקר במשחקים ובניקיון פרווה קבוצתי. סיור ביער, על שפע הצמחייה, בעלי החיים, וביניהם כמובן הקופים הנדירים, יגלו לכם את הטבע הפראי במלוא עוצמתו ויופיו.

מתעניינים לטיול במסלול ייחודי זה ?

השאירו פרטים, אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים על טיול בארץ נפלאה זו.

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
*
*
*
נקה   
 
חזרההדפסשלח לחבר