03-5256677

שייט יוקרתי כשר

 
שייט לאיים הקריביים 2020
תאריך יציאה: 05/01/2020 
 
 ארצות הברית - ארצות הברית של אמריקה היא פדרציה ורפובליקה-חוקתית המורכבת מ-50 מדינות, ממחוז פדרלי אחד ו-5 טריטוריות. המדינה שוכנת ברוּבָּה במרכז יבשת אמריקה הצפונית, שבה נמצאות 49 מהמדינות וכן מחוז קולומביה שבו נמצאת העיר וושינגטון, בירת המדינה. ארצות הבריתארצות הברית של אמריקה היאפדרציה ורפובליקה-חוקתית המורכבתמ 50- מדינות, ממחוז פדרלי אחד ו 5-טריטוריות. המדינה שוכנת ברוּבָּהבמרכז יבשת אמריקה הצפונית,שבה נמצאות 49 מהמדינות וכן מחוזקולומביה שבו נמצאת העיר וושינגטון,בירת המדינה.
 
 איי בהאמה -  מדינה עצמאית (דוברת אנגלית) באיים הקריביים. איי בהאמה הם ארכיפלג בן 700 איים באוקיינוס האטלנטי, מזרחית לפלורידה שבארצות הברית, צפונית לקובה ולשאר האיים הקריביים. 

הרפובליקה הדומיניקנית - היא מדינה דוברת ספרדית, השוכנת בחלק המזרחי של האי היספניולה. ברובה היא ארץ הררית, המתרוממת עד מעל ל-3,000 מטר. לאורך החופים משתרעים מישורים בהם שוררים אקלים טרופי וחום, בכל ימות השנה.

ג'מייקה - מדינה בים הקריביים. מקור השם: "ארץ של עצים ומים". כריסטופר קולומבוס היה הראשון מבין הספרדים שהגיע אליה כבר בשנת 1494.

איי קיימן - מדינת איים בים הקריבי, המהווה מושבת כתר בריטית. האיים בטריטוריה הם קיימן הגדול (גראנד קיימן) - בו ממוקמת גם בירת המדינה ג'ורג' טאון, וקיימן הקטן (ליטל קיימן) שפרושו "שן סלע בולטת".

הונדורס - היא מדינה באמריקה המרכזית גובלת במערב עם גואטמלה ועם אל סלוודור, בדרום עם ניקרגואה ועם האוקיינוס השקט ובצפון עם מפרץ הונדורס ועם הים הקריבי.

מקסיקו - מבחינה תרבותית שייכת מקסיקו לאמריקה הלטינית. עיר הבירה של מקסיקו היא מקסיקו סיטי. מקסיקו – נקראת על שם בני השבט "משיקה" שפלש לאזור במאה ה-16. במשך 3,000 שנים התקיימו במקסיקו כמה מן התרבויות האינדיאניות המפותחות ביותר.

 
 
שייט לדרום אמריקה 2020
תאריך יציאה: 13/2/2020
 
ברזיל - אחת המדינות הצבעוניות והמהנות ביותר בדרום אמריקה, ברזיל היא מדינה טרופית יפיפייה. טבע פראי, אוכל משובח, מוזיקה מלהיבה, ג'ונגלים, חופים... כמה מהם נחשבים לחופים היפים בעולם. קופקבנה הוא הנודע ביותר ולצדו מככב חוף איפנמה.....והסמבה.... בכל ימות השנה אפשר לשמוע את הסמבה בוקעת ממכוניות, מועדונים, בתי קפה ובתים.
ארגנטינה - ארגנטינה, ממוקמת בין הרי האנדים לאוקיינוס האטלנטי בדרומה של יבשת דרום אמריקה וגובלת עם אורוגוואי, ברזיל, פראגוואי, בוליביה וצ'ילה. עריה של ארגנטינה נראות אירופאיות לכל דבר, תוך כדי הדגשת המוצא האירופאי של מתיישביה. מדינה מיוחדת זו מאופיינת ביופי עוצר נשימה, היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ואוצרות טבע נדירים. ארגנטינה היא הארץ השמינית בגודלה בעולם, היא מולדת הטנגו, ארץ הקרחונים היפים ביותר ומעצמת כדורגל.
אורוגוואי - ששוכנת בחוף הדרום-מזרחי של דרום אמריקה, בין ארגנטינה לברזיל, נחשבת לאחת המדינות הפחות מתויירות בדרום אמריקה. מונטווידאו (Montevideo), בירת אורוגוואי, השוכנת על גדות נהר ריו דה לה פלטה (Rio Plata) היא עיר מערבית אלגנטית ותוססת שיש הטוענים שהיא הגרסה המקומית של בואנוס איירס. כמו בהרבה ערים אחרות, גם כאן ליבה התיירותי של העיר נמצא בעיר העתיקה (Ciudad Vieja), עם בתים קולוניאליים, בתים בסגנון אר-דקו ובסגנון הנאו-קלאסי. רבים מהבתים האלה הסבו לחנויות, בתי קפה ומועדונים, והאווירה בעיר העתיקה חיה ותוססת. לצד אלה יש פה גורדי שחקים מודרניים, בעיקר בדאון טאון וליד הים.
 
 

המיוחדים של אסיה טרוול