077-6670060

טיול קסום לסין 9 ימים בייג'ינג ושנגחאי כשר
9 ימים / 7 לילות / כשר / טיסות אל על

טיול לסין הוא מסע מרתק אל ארצו של עם בעל תרבות מתמשכת ורצופה עם עליות ומורדות כחומה הגדולה המסמלת את הרצף ההיסטורי והתרבותי של "ארצו של העם הנבחר". Zhong Guo,סין בפי בני המערב, היא ארצו של עם שהוא כחמישית מתושבי כדור הארץ אשר מכלה מדי יום יותר מרבע מיליון טונות אורז ומסך תושביו כרבע מיליארד ילדים שהם יותר ממספר תושבי צרפת, אנגליה, גרמניה, ספרד ואיטליה גם יחד. אלו נתונים שלבן תמותה קשה לעכל ובפרט בן לארצות שהחלו להתפתח תרבותית, מאות בשנים לאחר שהענק הסיני הטיל עוגן תרבותי, היסטורי, כלכלי ופילוסופי והצדיק את תאריו המחייבים. קשה להעלות על הכתב רשמים, חוויות והתנסויות וכלל לא חשוב מאיזה תחום או עניין כמו רפואה, תזונה, גילוי ומיפוי ארצות, פילוסופיה, דת, מנהגים, אמנות, ציור, פיסול ומה לא. אלפי ספרים נכתבו ועוד ייכתבו על הענק הסיני בעל אלפי המסכות אשר כל אחת מהן היא עולם ומלואו. אנו מהווים רק כלי עזר לכל בן תבונה אשר מעוניין ולא חושש להיחשף ולהבין את תרבות הענק הסיני על שבטיו, מנהגיו, דרך חשיבתו הייחודית וגווניו הרבים הפועלים ומשתלבים.

 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

 • טיסה ישירה בחברת אל על לבייג'ינג
 • 2 נסיעות ברכבת המהירה : בייג'ינג – שנגחאי – בייג'ינג
 • העיר בייג'ינג
 • העיר שנגחאי
 • ארמון הקיץ
 • סיור ערב באזור חוחאי
 • כיכר טיאן אן מן
 •  העיר האסורה
 • החומה הסינית (אזור הפלישות ג'ויונגגוואן)
 • מקדש השמיים 
 • סיור ברחובות החוטונג
 • גני יו-יואן
 • שוק יו-יואן
 • הרובע היהודי
 • אזור האמנות טיאנזיפאנג
 • הרובע הצרפתי
 • מדרחוב נאנג'ינג 
 • טיילת הבונד

מסלול הטיול

תל אביב - בייג'ינג
יום 1-2(ד'-ה') תל אביב - בייג'ינג
ניפגש בשדה תעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה אל בייג'ינג, בירת סין. בייג'ינג היא העיר השלישית המאוכלסת ביותר בעולם, עיר חשובה ואחת הערים העתיקות ביותר בעולם עם היסטוריה עשירה. עם ההגעה לעיר בשעת הצהריים ניסע אל ארמון הקיץ, לשם נהגו להגיע בני המלוכה כדי להימלט מחום הקיץ הנורא. בשטח הארמון גנים מרהיבים, היכלים ופגודות ששופצו ואף אגם מלאכותי – אגם קונמינג. רבים מהבניינים בשטח הארמון נפגעו ע"י הצבאות הזרים בשנת 1860 כתוצאה ממלחמת האופיום השנייה, אך עדיין נוכל לחוש ולספוג את האווירה במבנים הקיסרים שנותרו על כנם. משם נמשיך ונראה את הפארק האולימפי, בו התרחשו המשחקים האולימפיים של שנת 2008. לינה בייג'ינג.
בייג'ינג - כיכר טיאן אן מן והעיר האסורה
יום 3 (ו') בייג'ינג - כיכר טיאן אן מן והעיר האסורה

יום גדוש בבייג'ינג: נתחיל בכיכר טיאן אן מן הכיכר הגדולה בעולם. הכיכר נחשבת ליבה של העיר והמקום בו הכריז מאו דזה דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב-1 באוקטובר 1949. כמו כן התפרסמה הכיכר בשל ההפגנות שנערכו נגד המשטר הקומוניסטי והרג הסטודנטים ע"י צבא סין. מהומות אלה הביאו לביקורות קשות מאוד מצד המערב כלפי משטר הדיכוי הסיני ונושא זכויות האדם בסין שעלה לכותרות. משם נמשיך ונבקר בעיר האסורה, נראה את ארמונות הקיסר ואת 999 המבנים שימשו את שושלות הקיסרים והאופן בו חיו תושבי המתחם ואלפי המשרתים הנוספים שעבדו תחתם. בתום הסיור נשוב למלון להתארגנות לשבת. לינה בייג'ינג.

שבת בבייג'ינג
יום 4 (שבת) שבת בבייג'ינג

לאחר התפילה נצא לסיור רגלי באזור המלון שבו נשתכן. בערב נצא לסיור באזור חוחאי. חוחאי הוא שמו של אגם שמקיף את אחת השכונות במרכז סין. בתחילת שנות האלפיים שכונת החוטונג באזור חוחאי התפרסה בחיי לילה תוססים הואיל ובתי מגורים רבים לאורך האגם הוסבו למסעדות, ברים ולבתי קפה. לינה בייג'ינג.

בייג'ינג - החומה הסינית
יום 5 (א') בייג'ינג - החומה הסינית
היום ניסע אל החומה הסינית - "החומה שאורכה עשרת אלפים לי" שנבנתה בתקופת ימי שושלת מינג במאות ה- 14-16 ונותרה ברובה מפוררת על כנה עד היום. החומה נבנתה בעבודות כפיה ע"י מאות אלפי בני אדם ומטרתה העיקרית הייתה להגן על שיטחה הצפוני של סין מפלישות אויבים. בפועל, בחלק גדול מהמקרים היא לא הצליחה למלא את ייעודה העיקרי, ובין היתר שימשה כדרך תחבורתית להעברת סחורה וציוד. נבקר באתר החומה הידוע ג'ויונגגוואן (נתיב הפלישה הנפוץ לסין דרכו פלו המונגולים). נעלה במדרגות על החומה ונצפה בנוף ההררי שסביבותיה. בתום הסיור נבקר בבית תה. לינה בייג'ינג.
בייג'ינג - שנגחאי
יום 6 (ב') בייג'ינג - שנגחאי

חוויה ייחודית לפנינו- נסיעה בת שש שעות ברכבת המהירה בעולם מבייג'ינג מזרחה אל שנגחאי, עיר המייצגת את סין המודרנית ושמה הפך היום שם נרדף למותרות ,לעושר ולגורדי שחקים מרשימים. זוהי העיר הגדולה ביותר בסין, והעיר בעלת האוכלוסייה הגדולה ביותר בעולם, שבה גרים מעל ל24 מיליון תושבים. שנחאי היא המרכז הכלכלי של המדינה, עם הסחר הגדול ביותר בסין. לאחר ההגעה נצא לביקור בגני יו-יואן המהווים מודל לגן הסיני המסורתי המשלב תצורות אבן, מים עצים וביתני מנוחה ותצפית. נמשיך ונבקר גם בשוק יו-יואן שם נערוך שפע קניות מכל הבא ליד. בהמשך נראה את מגדל הטלוויזיה המפורסם. לינה שנגחאי.

שנגחאי
יום 7 (ג') שנגחאי

נקודה יהודית ייחודית לעיר שנגחאי הייתה במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר" ישיבת מיר" העתיקה את מקומה מליטא לסיביר ומשם לעיר שנחאי ,שם מצאה מקלט. נצא לביקור בגטו היהודי (רובע הונגקואו) ונראה שרידים מתקופה זו כולל ביקור בבית הכנסת. האזור, שהיה תחת שליטה יפנית, היה אחד האזורים העניים והצפופים ביותר בעיר והתגוררו בו כ-20,000 פליטים יהודיים לערך. משם נמשיך ונבקר במוזיאון שנחאי, ברובע הצרפתי, נסייר במדרחוב הראשי הידוע נאנג'ינג, ונטייל בטיילת הבונד- הטיילת על קו המים עם הבניינים העתיקים והחדישים שבעיר. לינה שנגחאי.

שנגחאי - בייג'ינג
יום 8 (ד') שנגחאי - בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור האמנות והיצירה טיאנזיפאנג , שמציע סמטאות מסורתיות המלאות בחנויות תכשיטים רבות, ברים, מסעדות וגלריות אמנות. בתום הסיור נשוב חזרה צפונה ברכבת המהירה אל בייג'ינג. פירוש שמה של העיר בייג'ינג היא "הבירה הצפונית". הבירה העתיקה שהייתה מוקפת בחומה הפכה במשך השנים ליצירת אמנות שמשלבת בתוכה היסטוריה ומודרניות יחדיו. היות ששימשה כבירת סין במשך מאות שנים מצויים בעיר שרידים מרהיבים שהשאירו קיסרי העבר של סין. לינה בייג'ינג.

בייג'ינג - תל אביב
יום 9-10 (ה'-ו בייג'ינג - תל אביב

היום נבקר במקדש השמיים, המקדש שימש לעריכת טקסים שנערכו כאן ע"י הקיסר. הוא הגיע לכאן היישר מארמונו שבעיר האסורה מלווה בפמליה גדולה. במקדש נהג להתפלל ליבול ואסיף מוצלח, להצלחה, לברכת העם ולמחילה על חטאיו. המקדש בנוי על פי עקרונות ה"פאנג שווי", כאשר לכל צורה ומבנה ישנה משמעות רוחנית. משם נמשיך לסיור בין רחובות החוטונג. מבני החוטונג הינם שריד לעוני ולצפיפות הרבה בה חיו תושבי בייג'ינג בעבר. החוטונג ניצלו מהריסה והפכו לאתרי תיירות. בערב בתום הסיורים נעלה על טיסה ישירה חזרה לתל אביב. בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בארץ ביום למחרת.

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
CHN 9D 170617/06/202026/07/20202285 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHN 9D 200620/06/202029/06/20202285 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHN 9D 240624/06/202003/07/20202285 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHN 9D 270627/06/202006/07/20202285 $מדריך מצוות אסיה טרוול
CHN 9D 290629/06/202008/07/20202285 $מדריך מצוות אסיה טרוול
*תוספת ליחיד בחדר: 385 $

מחיר הטיול כולל

· טיסות אל-על במסלול ת"א - בייג'ינג - ת"א.

· 2 נסיעות ברכבת המהירה : בייג'ינג – שנגחאי – בייג'ינג.

· בתי מלון בדרגת תיירות טובה

· אירוח על בסיס חצי פנסיון + כריכים לצהריים

· אוטובוס תיירותי ממוזג לכל אורך המסלול.

· סיור ערב בבייג'ינג באזור חוחאי.

· כניסות לכל האתרים על פי המסלול.

· מדריך מקומי דובר אנגלית.

· מדריך ישראלי מצוותAsiaTravel .

· מסי נמל והיטלים (נכון דצמבר 2019 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).

· תשר לנותני השירותים בחו"ל.

מחיר הטיול אינו כולל

· אשרת כניסה לסין (עלות ויזה כ-70$)

· תשר למדריך ישראלי כנהוג (5$ לאדם/ליום).

· ביטוח רפואי ומטען.

· הוצאות אישיות (טלפון, שתייה וכדומה).

· כל מה שאינו רשום בסעיף "כולל".

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול