03-5256677

טיול ליפן 13 יום כשר
ארץ השמש העולה

יפן, המכונה גם "ארץ השמש העולה", ידועה בתרבותה הייחודית ובהיסטוריה המרתקת שלה ובעריה המרהיבות שמציעות מגוון עצום של מוקדי עניין למבקרים. טוקיו הבירה, היא עדות לשילוב בין ישן וחדש, בין מסורת למודרניות ובה גורדי שחקים, מרכזי סחר, מוזיאונים, גלריות לצד מקדשים מרשימים ופגודות עתיקות. העיר קיוטו שנחשבת למרכזה של תרבות יפן המסורתית, ידועה בגניה המדהימים ובמקדשים המרתקים הרבים שפזורים בה. יפן שופעת בפארקים לאומיים בהם אפשר למצוא אגמים צלולים, מעיינות חמים, נופים של הרי געש ויערות עבותים. כל אלו ויותר במסלול הנפלא שלפניכם.
 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

 • טוקיו - רובע אסקוסה ומקדש סנסוג׳י, רובע גינזה, שוק הדגים הגדול, מוזיאון אדו, רובע שינג'וקו (אזור קבוקיצ'ו).
 • האקונה - עמק מעיינות הגופרית אואווקודני, תצפית על הר פוג'י הקדוש וביקור במוזיאון הפסלים הפתוח.
 • עמק הקיסו ויאהוצו – כפרי צומגו ומגומה – מוזיאון "צ'יונו סוגאהרה" (דיפלומט יפני שהציל חיי אלפי יהודים בתקופת השואה)
 • נסיעות ברכבת המהירה "רכבת הקליע" – Bullet Train.
 • שבת בעיר קובה.
 • הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום, האי מיאג'ימה-המקדש הצף איצוקושימה, ביקור במפעל מזדה (מותנה באישור).
 • טירת הימג'י, המרהיבה ביותר ביפן (טירה מקורית מתוך 12 טירות כאלו בלבד בכל יפן) ורובע תעלות המים בעיירה קורשיקי.
 • נארה – מקדש טודאג'י – פארק נארה והאיילים & היכל קסוגה
 • סיור קצר באוסקה -  אזור הבילויים דוטונבורי ומגדל אומדה.
 • קיוטו – מקדש קיומיזודרה, רובע ניננזאקה & סאנניזאקה, גשר טוגאצ'ו, מקדש טנריוג׳י והגן, הר הבמבוק, בית שלום, מקדש קינקאקוג׳י (מקדש הזהב), שוק נישיקי, מופע קימונו וטקס התה המסורתי עם מייקו (גיישה מתלמדת).

מסלול הטיול

תל אביב- יעד ביניים - אוסקה-קיוטו
יום 1-2 (א'-ב) תל אביב- יעד ביניים - אוסקה-קיוטו

נצא בטיסה מת"א דרך יעד ביניים לעיר אוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן. לאחר הנחיתה באוסקה, נראה את טירת אוסקה המרהיבה שבנייתה החלה עוד בשנת 1583 והיא היתה לטירה הגדולה ביותר באותה עת. משם נמשיך אל אזור הבילויים הידוע דוטונבורי, ולאחר מכן נעלה על בניין "אומדה" המפורסם כדי לראות תצפית מרשימה של העיר. בתום הסיור ניסע אל העיר הקסומה וההיסטורית קיוטו, המוקפת באינספור מקדשים עתיקים ומרתקים. לינה קיוטו.

קיוטו
יום 3 (ג') קיוטו

את הבוקר נתחיל במקדש העתיק קיומיזו-דרה (Kiyomizudera Temple) , מקדש בודהיסטי שנבנה ב1633 בלי להשתמש אפילו במסמר אחד! ממרפסת המקדש נשקף נוף מרהיב של העיר, וממנה קפצו אנשים כדי לבחון את עוז רוחם ואומץ ליבם. נמשיך לאזור היפה והידוע נינאיזקה וסאננאיזקה ולאחר מכן אל אחד המראות היפים של קיוטו – מראה עצי במבוק הצרים והירוקים שמתנשאים לגובה רב לאורך שביל צר, הלוא הוא יער הבמבוק הקסום והשלו שבאראשיאמה, שנמצא במערב העיר. ברחוב הראשי של האראשיאמה נמצא גם הגשר המפורסם טוגאצ'ו, סמלה ה"מסחרי" של "אראשיאמה". הגשר נבנה בין השנים (794-1185) ושוחזר בשנת 1930. הגשר וסביבתו הם נקודת שמושכת ציירים יפנים ואחרים. בהמשך נבקר גם במקדש "טנריו-ג'י” ובגנו – מקדש  Tenreyu Ji , אחד המקדשים העתיקים שנוסד עוד בשנת 1334. במקדש גינה יפה ובריכה שתוכננו על ידי מורה הזן Muso סוסאקי, טנריו-ג'י שהוכר  כאתר מורשת עולמי של אונסק"ו, ואף מדורג בין חמשת מקדשי הזן הגדולים של קיוטו. אם יתאפשר נבקר גם בבית שלום. לינה קיוטו.  

קיוטו – נארה – קיוטו
יום 4 (ד') קיוטו – נארה – קיוטו

היום נצא לביקור בעיר נארה היפה. נבקר במקדש הבודהיסטי טודייג'י (Todaiji Temple) שבו פסל בודהה ענק. משם נמשיך ונבקר במקדש קסוגה Kasuga Shrine, ונראה מקרוב את האיילים הרבים החיים באזור. נמשיך לקיוטו ונסייר במקדש הזהב המרהיב (Kinnkaku-ji Temple) , שריד נוצץ ויפה להפליא מיפן של ימי הביניים שנבנה בידי השוגון השלישי לבית אשיקאגה, אשיקאגה יושימיצו (1358-1408). לאחר מכן נהנה מתצוגת אופנה של בגדי קימונו(Nishiji Kaikan) , ונתנסה בהכנת תה יפני עם מייקו (גיישה מתלמדת) לפי כללי הטקס המוקפדים המאפיינים את התרבות היפנית והאסתטיקה שלה. בהמשך נבקר בשוק האוכל הססגוני "נישיקי” (Nishiki Market). לינה קיוטו.

קיוטו - האי מיאג׳ימה - הירושימה - קובה
יום 5 (ה') קיוטו - האי מיאג׳ימה - הירושימה - קובה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכבת הקליע להירושימה. לאחר ההגעה נבקר באי המופלא מיאג'ימה (Miyajima) הנחשב לאחד המקומות היפים ביפן. באי קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים  עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. האי מוקדש ליפנים שהאמינו כי אלי השינטו, הדת היפנית העממית, שוכנים בו. באי נבקר במקדש "איצוקושימה" (Itsukushima), הידוע גם בשמו "המקדש  הצף". המקדש  התפרסם בזכות ה"טורי" (Torii) שער הכניסה  המסורתי היפה הממוקם בחזיתו, בתוך הים! זהו אחד המראות המוכרים  והמפורסמים ביפן שהוכרז כאתר מורשת עולמית משנת 1996. לאחר מכן נסע חזרה לעיר הירושימה. הירושימה "עיר השלום"  היא העיר המסמלת יותר מכל את זוועות מלחמת העולם השנייה שהתחוללו על אדמת יפן, כתוצאה מהטלת פצצת האטום לראשונה בהיסטוריה. נבקר במוזיאון השלום ובפארק השלום ונתרשם ממורשת הזיכרון המאפיינת את מדיניותה של יפן המודרני. אם יתאפשר נמשיך אל בביקור במפעל "מאזדה". בשעות הערב נסע ברכבת המהירה לקובה שם נפגוש בקהילה היהודית. לינה קובה.


קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
יום 6 (ו') קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר הימג'י כדי לבקר ולצפות בטירת הימג'י המרשימה, המכונה גם "טירת האנפה הלבנה" בשל המראה האלגנטי והלבן שלה. הטירה נחשבת לטירה המרהיבה ביותר בכל יפן והיא משומרת היטב. טירה זו היא גם אוצר לאומי וגם אתר מורשת עולמית. שלא כמו טירות יפניות אחרות, הטירה מעולם לא נהרסה ע"י מלחמה או אסונות והיא בין ה12 הטירות המקוריות ביפן. לאחר הביקור נסע מזרחה לעיר קוּראשיקי (Kurashiki) עיירההמרושתת תעלותמים, ששימרהעל צביון מסורתי לצד שינויים מודרניים שחלו בה. נסייר במרכז העתיק של העיר ולאחר מכן נחזור לקובה לארוחת ערב עם הקהילה היהודית. לינה קובה.
קובה
יום 7 (שבת) קובה

לאחר תפילות וסעודת השבת בבית הכנסת של הקהילה היהודית, נטייל באזור "קיטאנו" (Kitano  Area)

שבקובה. זהו אזור שבו התיישבו סוחרים ודיפלומטים לאחר שנמל קובה נפתח לסחר חוץ במחצית השנייה של המאה ה-19. יותר מתריסר האחוזות לשעבר נשארו באזור וכיום פתוחות לציבור כמוזיאונים. לינה קובה 


 
קובה- עמק קיסו – יאהוצו – טאקאיאמה
יום 8 (א') קובה- עמק קיסו – יאהוצו – טאקאיאמה

לאחר ארוחת הבוקר נסע ברכבת המהירה אל העיר נגויה ונתחיל בסיור בעמק קיסו בשני כפרים – כפר טסומאגו (Tsumago) וכפר מגומה (Magome). כפר מגומה הוא כפר ציורי, המאופיין בבתים מסורתיים המכונים "מאשייה" (Machiya) עם חזיתות מאד מטופחות שעשירות בפרחי נוי, תעלות השקיה מסורתיות שמובילות מים לחלקות השדה ותחנות קמח עתיקות שכבר אינן בשימוש כיום. כפר טסומגו הוא כפר יפהפה עם בתים מסורתיים, רחובות אבן וללא תנועת מכוניות, שהוקם בתחילת המאה ה-17. לאורך רחוב הכפר מצויות חנויות מזכרות ואמנות. משם נמשיך בנסיעה ליאוצו(Yaotsu) ונבקר במוזיאון CHIUNE SUGIHARA. מהזווית היהודית יש ליאוצו היבט מאוד חשוב – זהו כפר הולדתו של דיפלומט יפני (סוגיהארה ציאונו) שהציל מאות אם לא אלפי יהודים בתקופת השואה בהנפקת ויזות ליפן (כמאתיים ליום) למרות הוראה מפורשת לא לעשות כך שקיבל ממשרד החוץ היפני. בשנת 1985 סוגיהארה הוכר על ידי יד-ושם כחסיד אומות העולם. נסיים את היום בטקאיאמה. לינה טאקאיאמה.

טאקאיאמה – טוקיו
יום 9 (ב') טאקאיאמה – טוקיו

נתחיל את היום בביקור בשוק הבוקר של טאקאיאמה ומשם נמשיך לביקור במוזיאון יאטאי קאיקאן (Yatai Kaikan) .במוזיאון מוצגות כרכרות ענק בנות מאות שנים המשמשות להובלת האלים בפסטיבל טקאיאמה החשוב הנערך פעמיים בשנה, באביב ובסתיו. זהו אחד הפסטיבלים היפים ביותר ביפן, אליו מגיעים המוני מאמינים להשתתף בתהלוכה הססגונית של המרכבות המקושטות. נטייל לאורכו של רחוב סמאשי. לאחר הביקור נסע אל העיר המפורסמת טוקיו, בירת יפן והמטרופולין המאוכלסת ביותר בעולם, שם נבקר במעבר החציה המפורסם שיבויה המוצף בהולכי רגל ומעוטר בכבדות על ידי פרסומות ניאון ומסכי וידאו ענקיים. לינה טוקיו.

טוקיו
יום 10 (ג') טוקיו

בבוקר נצא לביקור בשוק הדגים של טוקיו (Tsukiji Market) בו מקיימים מידי בוקר מכירה פומבית של דגים ענקיים (הכניסה תלויה באישור הרשויות). משם נמשיך אל ביקור במוזיאון המרתק אדו- טוקיו  המתאר את תולדות העיר ומשחזר את הבתים ואת סגנון החיים של טוקיו במאה ה-16. נבקר גם במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון, המקדש החשוב ביותר בטוקיו. לאחר מכן נעבור אל רובע גינזה, ומשם אל רובע שינג'וקו אל אזור קבוקיצ'ו (שנקרא על שם תיאטרון הקבוקי) אזור הכולל מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועוד. נסיים בתצפית מרהיבה על העיר היפה מבניין העיריה.  לינה טוקיו. 

 

טוקיו – האקונה - טוקיו
יום 11 (ד') טוקיו – האקונה - טוקיו
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהעיר טוקיו בנסיעה לעיירה האקונה (Hakone) שנמצאת בקרבת הר פוג׳י המפורסם. האקונה היא עיירה של מעיינות חמים השוכנת בלב הגבעות, וסביבה פזורים אתרים שונים- טבעיים והיסטוריים. האזור משמש לנופש מאז המאה התשיעית. לאחר ההגעה במזג אוויר שיאפשר זאת, נצא לשייט באגם אשי, (Ashi Lake) ממנו נשקפים ההרים המושלגים מסביב. נעלה גם ברכבל ל"אווקו-דני"(Owakudani), עמק הרתיחה הגדול- עמק מרהיב ביופיו שהוא אזור וולקני פעיל ובו תופעות של פליטת גזים גופרתיים מהאדמה, עמודי קיטור המיתמרים מנקבות בסלע ובריכות בוץ מבעבעות. נבקר גם במוזיאון הפתוח (Chkokunomori) שבו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבעי מסביב בהרמוניה מופלאה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו" המציג אוסף גדול ומרשים (כ-300 פריטים) של יצירות הצייר האגדי, הכוללות ציורים, רישומים עבודות קרמיקה וזכוכית. לינה טוקיו.
יום 12-13 (ה' טוקיו – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא אל שדה התעופה נריטה בדרכנו לשוב לישראל.

הערות חשובות

תוספת של 2% על תשלום בכרטיס אשראי.
  תוספת ליחיד בחדר 994$
  במידה ומספר המטיילים יהיה נמוך מ-25,  תחול תוספת של 200$ לאדם.  


   

  תאריכי יציאה ומחירים

  קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
  JAP 13D 080908/09/201920/02/20195099 $אהרון שמעוני
  JAP 13D 271027/10/201908/11/20195150 $בנין נפש
  JAP 13D 150315/03/202027/03/20200 $בנין נפש
  JAP 13D 100510/05/202022/05/20200 ₪בנין נפש
  *תוספת ליחיד בחדר: 994 $

  מחיר הטיול כולל

  • טיסה סדירה ליפן דרך יעד ביניים.
  • מסי נמל והיטלים (נכון לאוגוסט 2018 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).
  • 10 לילות בבתי מלון כמפורט בגוף המסלול (דרגת תיירות טובה/ראשונה)
  • נסיעה ברכבת המהירה " רכבת הקליע" – Bullet Train.
  • ארוחות בוקר בבתי מלון (10)
  • 9 ארוחות ערב + 1 א. צהרים (כשרות)
  • הכנת כריכים לצהרים באופן עצמאי.
  • מדריך ישראלי מנוסה מצוות Asia Travel .
  • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
  • סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול
  • אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
  • תשר לנותני שירות בחו"ל.

  מחיר הטיול אינו כולל

  • שתיה בעת הארוחות.
  • ביטוח רפואי/מטען.
  • הוצאות אישיות שונות.
  • התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
  • תשר למדריך הישראלי (5$ ליום/לאדם).
  • כל אשר אינו מופיע ב"מחיר כולל".

  קבצים מצורפים

  השאירו פרטים,
  אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

  המיוחדים של אסיה טרוול

  צור קשר