077-6670060

יפן בפריחת הדובדבן 12 יום כשר
ארץ השמש העולה

יפן מפורסמת בארבע עונות נפרדות. למרות שפריחת הדובדבן באביב היא המפורסמת מבין העונות, לרבים השלכת היא יפה לא פחות. צבע העלים משתנה לגוונים מרהיבים של כתום, אדום, צהוב וחום - מראה שנתן השארה במשך מאות שנים לאמנים ומשוררים.
יפן ידועה בתרבותה הייחודית, בהיסטוריה המרתקת שלה ובעריה המרהיבות שמציעות מגוון עצום של מוקדי עניין. טוקיו הבירה, היא עדות לשילוב בין ישן
וחדש, בין מסורת למודרניות ובה גורדי שחקים, מרכזי סחר, מוזיאונים, גלריות לצד מקדשים מרשימים ופגודות עתיקות. העיר קיוטו שנחשבת למרכזה של תרבות יפן המסורתית, ידועה בגניה המדהימים ובמקדשים המרתקים הרבים שפזורים בה.
 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

• טוקיו - רובע אסקוסה ומקדש סנסוג׳י, רובע גינזה, שוק הדגים הגדול, מוזיאון אדו וברובע שינג'וקו (אזור קבוקיצ'ו).
• האקונה - עמק מעיינות הגופרית אוואקודני, שייט האגם האשי, תצפית על הר פוג'י הקדוש וביקור במוזיאון הפסלים הפתוח .
• עמק הקיסו ויאהוצו – יאהוצו , מוזיאון "צ'יונו סוגאהרה" (דיפלומט יפני שהציל חיי אלפי יהודים בתקופת השואה).
• נסיעות ברכבת המהירה "רכבת הקליע" Bullet Train 
• שבת בעיר קובה.
• הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום, האי מיאג'ימה- המקדש הצף איצוקושימה, ביקור במפעל מזדה (מותנה באישור).
• טירת הימג'י , המרהיבה ביותר ביפן (טירה מקורית מתוך 12 טירות כאלו בלבד בכל יפן!) ורובע תעלות המים בעיירה קורשיקי.
• נארה – מקדש טודאג'י – פארק נארה והאיילים & היכל קסוגה.
• סיור קצר באוסקה מגדל אומדה.
• קיוטו - מקדש קיומיזודרה, רובע נינניזאקה & סאנניזאקה, גשר טוגאצ'וו, מקדש טנריוג׳י והגן, יער הבמבוק,
• מקדש קינקאקוג׳י (מקדש הזהב), שוק נישיקי, מופע קימונו וטקס תה המסורתי עם מייקו (גיישה מתלמדת).

מסלול הטיול

תל אביב –יעד ביניים- טוקיו
יום 1-2 (א'-ב) תל אביב –יעד ביניים- טוקיו

נצא בטיסה מת"א דרך יעד ביניים לעיר המפורסמת טוקיו, בירת יפן והמטרופולין המאוכלס ביותר בעולם. לאחר הנחיתה נחצה את גשר ניז'ו ונראה את ארמון הקיסר. נמשיך לעבר האי אודייבה, אי מלאכותי פופולארי של קניות ובידור שנבנה במקור כדי להגן על טוקיו מפני התקפות אפשריות מהים ולאחר החזרה לטוקיו נצא אל מעבר החציה המפורסם שיבויה המוצף בהולכי רגל ומעוטר בכבדות על ידי פרסומות ניאון ומסכי וידאו ענקיים. לינה בטוקיו.

טוקיו
יום 3 (ג') טוקיו

בבוקר נצא לביקור בשוק הדגים של טוקיו (Tsukiji Market) בו מקיימים מידי בוקר מכירה פומבית של דגים ענקיים (הכניסה תלויה באישור הרשויות). משם נמשיך אל ביקור במוזיאון המרתק אדו-טוקיו המתאר את תולדות העיר ומשחזר את הבתים ואת סגנון החיים של טוקיו במאה ה- 16. נבקר גם במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון, שזהו המקדש החשוב ביותר בטוקיו. לאחר מכן נעבור אל רובע גינזה, ומשם אל רובע שינג'וקו אל אזור קבוקיצ'ו (שנקרא על שם תיאטרון הקבוקי) אזור הכולל מסעדות, ברים, מועדוני לילה ועוד. נסיים בתצפית מרהיבה על העיר היפה מבניין העיריה. לינה טוקיו.

 

 טוקיו - האקונה - טוקיו
יום 4 (ד') טוקיו - האקונה - טוקיו

שנמצאת בקרבת הר פוג׳י המפורסם.לאחר ארוחת הבוקר נצא מהעיר טוקיו בנסיעה לעיירה האקונה (Hakone) האקונה היא עיירה של מעיינות חמים השוכנת בלב הגבעות, וסביבה פזורים אתרים שונים- טבעיים והיסטוריים. האזור משמש לנופש מאז המאה התשיעית. לאחר ההגעה במזג אוויר שיאפשר זאת, נצא לשייט באגם אשי (Ashi Lake) ממנו נשקפים ההרים ,המושלגים מסביב. נעלה גם ברכבל ל"אווקו-דני" ,(Owakudani)  עמק הרתיחה הגדול- עמק מרהיב ביופיו שהוא אזור וולקני פעיל ובו תופעות של פליטת גזים גופרתיים מהאדמה, עמודי קיטור המיתמרים מנקבות בסלע ובריכות בוץ מבעבעות. נבקר גם במוזיאון הפתוח (Chkokunomori)  שבו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבעי מסביב בהרמוניה מופלאה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו" המציג אוסף גדול ומרשים (כ 300- פריטים) שליצירות הצייר האגדי, הכוללות ציורים, רישומים עבודות קרמיקה וזכוכית. בתום הסיור נשוב לטוקיו. לינה טוקיו.
 טוקיו – טאקאיאמה
יום 5 (ה') טוקיו – טאקאיאמה
טאקאיאמה היא עיר במחוז גיפו, וכמו ערים אחרות ביפן היא שומרת על מראה מסורתי, בעיקר בעיר העתיקה שלה. העיר גם התפרסמה כמקור לאיכות גבוהה שעץ בתקופה הפיאודלית. לאחר ההגעה לעיר כל הדרך מהבירה טוקיו, נבקר במוזיאון יאטאי קאיקאן (Yatai Kaikan) בו מוצגות כרכרות ענק בנות מאות שנים המשמשות להובלת האלים בפסטיבל טקאיאמה החשוב הנערך פעמיים בשנה, באביב ובסתיו. זהו אחד הפסטיבלים היפים ביותר ביפן, אליו מגיעים המוני מאמינים להשתתף בתהלוכה הססגונית של המרכבות המקושטות. נמשיך ונטייל לאורכו של הרחוב היפייפה סמאשי. לינה בטאקאיאמה.


 טאקאיאמה - יאהוצו – קובה
יום 6 (ו') טאקאיאמה - יאהוצו – קובה
נתחיל את היום בביקור בשוק הבוקר של טאקאיאמה ולאחריו נסע אל יאוצו (Yaotsu) שם נבקר במוזיאון CHIUNE SUGIHARA מהזווית היהודית יש ליאוצו היבט מאוד חשוב – זהו כפר הולדתו של דיפלומט יפני (סוגיהארה ציאונו) שהציל מאות אם לא אלפי יהודים בתקופת השואה בהנפקת ויזות ליפן (כמאתיים ליום) למרות הוראה מפורשת לא לעשות כך שקיבל ממשרד החוץ היפני. בשנת 1985 סוגיהארה הוכר על ידי יד-ושם כחסיד אומות העולם. בתום הביקור נעלה על רכבת הקליע בדרכנו אל העיר קובה, שהיה עיר נמל חשובה במשך מאות שנים. נמל קובה היה בין הנמלים הראשונים שנפתחו לסחר חוץ במאה ה 19- וכיום העיר נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות של יפן. לינה קובה.
קובה
יום 7 (שבת) קובה

לאחר תפילות וסעודת השבת בבית הכנסת של הקהילה היהודית, נטייל באזור "קיטאנו" (Kitano Area) שבקובה. זהו אזור שבו התיישבו סוחרים ודיפלומטים לאחר שנמל קובה נפתח לסחר חוץ במחצית השנייה של המאה ה- 19 . יותר מתריסר האחוזות לשעבר נשארו באזור וכיום פתוחות לציבור כמוזיאונים. לינה בקובה. 


 
קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
יום 8 (א') קובה- טירת הימג'י – קוראשיקי - קובה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר הימג'י כדי לבקר בטירת הימג'י המרשימה, המכונה גם "טירת האנפה הלבנה" בשל המראה האלגנטי והלבן שלה. הטירה נחשבת לטירה המרהיבה ביותר בכל יפן והיא משומרת היטב. טירה זו היא גם אוצר לאומי וגם אתר מורשת עולמית. שלא כמו טירות יפניות אחרות, הטירה מעולם לא נהרסה ע"י מלחמה או אסונות והיא בין ה 12 הטירות המקוריות ביפן. לאחר הביקור נסע מזרחה לעיר קוראשיקיהמרושתת תעלות מים ששימרה על צביון מסורתי לצד שינויים מודרניים שחלו בה. נסייר במרכז העתיק של העיר ולאחר מכן נחזור לקובה לארוחת ערב עם הקהילה היהודית. לינה קובה.
קובה- האי מיאג׳ימה - הירושימה - קיוטו
יום 9 (ב') קובה- האי מיאג׳ימה - הירושימה - קיוטו
נצא ברכבת הקליע להירושימה. לאחר ההגעה נבקר באי המופלא הנחשב לאחד המקומות היפים ביפן. באי מיאג'ימה (Miyajima)  קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. באי נבקר במקדש "איצוקושימה" ("המקדש הצף"). זהו אחד המראות המוכרים והמפורסמים ביפן שהוכרז כאתר מורשת עולמית. לאחר מכן נסע חזרה לעיר הירושימה, "עיר השלום" שמסמלת יותר מכל את זוועות מלחמת העולם השנייה שהתחוללו על אדמת יפן, כתוצאה מהטלת פצצת האטום לראשונה בהיסטוריה. נבקר במוזיאון השלום ובפארק השלום . אם יתאפשר נמשיך אל ביקור במפעל "מאזדה". נשוב אל רכבת הקליע אל העיר הקסומה קיוטו, המוקפת באינספור מקדשים עתיקים ומרתקים. לינה קיוטו.
 קיוטו - נארה - קיוטו
יום 10 (ג') קיוטו - נארה - קיוטו

היום נצא אל אחד המראות היפים של קיוטו , יער הבמבוק הקסום והשלו שבאראשיאמה, שנמצא במערב העיר. ברחוב הראשי של האראשיאמה נמצא גם הגשר המפורסם טוגאצ'ו, שנבנה בין השנים ( 794-1185 ) ושוחזר בשנת 1930 . בהמשך נבקר גם במקדש "טנריו-ג'י” ובגנו, שהוא אחד המקדשים העתיקים שנוסד עוד בשנת 1334 והוכר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ואף מדורג בין חמשת מקדשי הזן הגדולים של קיוטו. נמשיך בנסיעה אל העיר היפה נארה, שעשירה באוצרות היסטוריים. נבקר במקדש הבודהיסטי טודייג'י (Todaiji Temple) שבו פסל בודהה ענק, ובמקדש קסוגה Kasuga Shrine נראה מקרוב את האיילים הרבים החיים באזור בחופשיות. בתום הביקור נשוב אל העיר קיוטו. לינה בקיוטו.

 קיוטו – טוקיו
יום 11 (ד') קיוטו – טוקיו
 את הבוקר נתחיל במקדש במקדש הזהב המרהיב ( Kinnkaku ji Temple) שריד נוצץ ויפה להפליא מיפן של ימי הביניים שנבנה בידי השוגון השלישי לבית אשיקאגה, אשיקאגה יושימיצו 1358- 1408 לאחר מכן נהנה מתצוגת אופנה של בגדי קימונו Nishiji Kaikan . נמשיך אל המקדש העתיק קיומיזו-דרה, מקדש בודהיסטי שנבנה ב 1633 בלי להשתמש אפילו במסמר אחד! ממרפסת המקדש נשקף נוף מרהיב של העיר, וממנה קפצו אנשים כדי לבחון את עוז רוחם ואומץ ליבם. נמשיך לאזור היפה והידוע נינאיזקה וסאננאיזקה, לאזור גיון ונתנסה בהכנת תה יפני עם מייקו  לפי כללי הטקס המוקפדים המאפיינים את התרבות היפנית והאסתטיקה שלה. לאחר ארוחת הערב נעלה על רכבת הקליע לעבר העיר טוקיו. לינה טוקיו.
טוקיו – תל אביב
יום 12-13 (ה' טוקיו – תל אביב
לאחר ארוחת בוקר נעלה על טיסה דרך יעד ביניים לישראל. נחיתה בישראל בשעות הערב.

הערות חשובות

 תוספת ליחיד בחדר 994$
במידה ומספר המטיילים יהיה נמוך מ-25,  תחול תוספת של 200$ לאדם


 

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
JAP 13D 150315/03/202027/03/20205190 $אהרון שמעוני
JAP 13D 100510/05/202022/05/20205089 $בנין נפש
*תוספת ליחיד בחדר: 994 $

מחיר הטיול כולל

 • טיסה סדירה ליפן דרך יעד ביניים.
 • מסי נמל והיטלים (נכון לפברואר 2019 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה)
 • 10 לילות בבתי מלון כמפורט בגוף המסלול (דרגת תיירות טובה / ראשונה) 
 • נסיעה ברכבת המהירה " רכבת הקליע"  Bullet Train 
 • 10 ארוחות בוקר בבתי מלון (9 ארוחות ערב + 1 א. צהרים (כשרות) 
 • הכנת כריכים לצהרים באופן עצמאי.
 • מדריך ישראלי מנוסה מצוות Asia Travel
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 • סיורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול.
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
 • תשר לנותני שירות בחו"ל.

מחיר הטיול אינו כולל

• שתיה בעת הארוחות.
• ביטוח רפואי/מטען.
• הוצאות אישיות שונות.
• התייקרות דלק מעת לעת כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה והוצאות אישיות.
• תשר למדריך הישראלי (5$ ליום/לאדם).
• כל אשר אינו מופיע ב"מחיר כולל".

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול