077-6670060

טיול לסין הקלאסית 15 יום כשר
כולל הונג קונג ומקאו

טיול לסין, כולל הונג קונג ומקאו זה מסע מרתק אל ארצו של עם בעל תרבות מתמשכת ורצופה עם עליות ומורדות כחומה הגדולה המסמלת את הרצף ההיסטורי והתרבותי של "ארצו של העם הנבחר". Zhong Guo,סין בפי בני המערב, היא ארצו של עם שהוא כחמישית מתושבי כדור הארץ אשר מכלה מדי יום יותר מרבע מיליון טונות אורז ומסך תושביו כרבע מיליארד ילדים שהם יותר ממספר תושבי צרפת, אנגליה, גרמניה, ספרד ואיטליה גם יחד. אלו נתונים שלבן תמותה קשה לעכל ובפרט בן לארצות שהחלו להתפתח תרבותית, מאות בשנים לאחר שהענק הסיני הטיל עוגן תרבותי, היסטורי, כלכלי ופילוסופי והצדיק את תאריו המחייבים. קשה להעלות על הכתב רשמים, חוויות והתנסויות וכלל לא חשוב מאיזה תחום או עניין כמו רפואה, תזונה, גילוי ומיפוי ארצות, פילוסופיה, דת, מנהגים, אמנות, ציור, פיסול ומה לא. אלפי ספרים נכתבו ועוד ייכתבו על הענק הסיני בעל אלפי המסכות אשר כל אחת מהן היא עולם ומלואו. אנו מהווים רק כלי עזר לכל בן תבונה אשר מעוניין ולא חושש להיחשף ולהבין את תרבות הענק הסיני על שבטיו, מנהגיו, דרך חשיבתו הייחודית וגווניו הרבים הפועלים ומשתלבים.

 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

 • 2 טיסות פנים: גווילין/ שיאן + שיאן / שנחאי.
 • 2 נסיעות ברכבת המהירה : שנזן /גווילין + שנחאי / בייג'ינג.
 • 4 שייטים: הפלגה למקאו, שייט בנהר הלי, שייט דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, שייט באגם קונמין.
 •  ריקשות בבייג'ינג (הוטונג)- סיור לילי בבייג'ינג בשוק האוכל
 • 6 מופעי פולקלור 
 • Cormoran Show (Guilin), Impression Show(Yangshuo), Long Hair village Show(Longsheng), •
 • Tang Dynasty Show (Xi’An), Acrobatic Show (Shanghai),Golden Mask Dynasty Show (Beijing)
  .


מסלול הטיול

תל אביב - הונג קונג
יום 1-2(ב'-ג') תל אביב - הונג קונג
ניפגש בשדה תעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה להונג קונג . עם ההגעה בשעת הצהריים נעלה ברכבל לפסגת הר ויקטוריה לתצפית מרשימה על המפרץ , ביקור בבית הכנסת של הקהילה היהודית בעיר. בערב נצא לסיור לילי ברובע קאולון (Kowloon) נצעד לאורכו של הרחוב הראשי NATAN ROAD  .ארוחת ערב ולינה בהונג קונג.
הונג קונג – מקאו
יום 3 (ד') הונג קונג – מקאו

היום נפליג אל מקאו ונסייר בין המלונות והאתרים היפים שבחצי האי המשמש גן עדן למהמרים, למובלעת תרבותית זו שתי פנים. מצד אחד מבצרים, הכנסיות והאדריכלות של האימפריה הפורטוגלית לשעבר, תרבות ים תיכונית ייחודית בחופיה הדרומיים של סין ומנגד עיר הימורים דוגמת לאס וגאס, זהו מפגש ייחודי שהמשלב בין מזרח למערב ובמסגרתו נבקר בפרח הלוטוס, מקדש אמה A-Ma temple , אנדרטת קום-לאם, מוזיאון מקאו, השרידים של סנט פול ועוד. בחצי השני של היום נקפוץ לקניות בשוק סטנלי שבהונג קונג. לינה הונג קונג.

הונג קונג – שנזן – גווילין
יום 4 (ה') הונג קונג – שנזן – גווילין
היום נצא לשנזן וממנה נסע ברכבת מהירה לגווילין אליה נגיע בשעות אחר הצהרים ניסע לאזור האגמים לסיור רגלי לאחר הסיור נעבור
למלון לארוחת ערב ולינה.
גווילין מפורסמת בנוף המרהיב של הרי הגיר והערפילים הסמיכים האופפים אותה. נחוש את יופייה של העיר אותה היללו משוררי וסופרי סין, וכן נראה את יצירות האומנות בכל קרן רחוב. ארוחת ערב ולינה בגווילין.
גווילין
יום 5 (ו') גווילין
עליה לתצפית על העיר ממרומי ההר יאו ונבקר במערת חליל הסוף. מערה זו הינה מערת נטיפים מוארת בססגוניות רבה ובה שפע נטיפים וזקיפים.
המערה נמצאת בתוך יער טרופי קסום הטובל במים ובירוק.
ארוחת ערב ולינה בגווילין.
גווילין
יום 6 (שבת) גווילין
 לאחר התפילה נצא לסיור רגלי בגבעת חדק הפיל והגנים הסובבים אותו. בערב מופע הקורמורנים . ארוחת ערב ולינה בגווילין.
יאנגשו – גווילין
יום 7 (א') יאנגשו – גווילין

 נסיעה ליום סיור מקיף ביאנגשו (Yangshuo) היא עיירה קטנה שנחשבת לאחד משיאי הביקור בסין. היא מוקפת גבעות מחודדות, שהפכו מזמן לסוג של אייקון מקומי. נהנה מרפטינג בסירת במבוק במשך שעה.
הפסגה הגבוהה (ויש שיאמרו גם היפה) ביותר נקראת Bilian Feng
בנוסף, יאנגשו מציעה חוויית קניות מצוינת, עם שלל דוכנים . המוכרים פריטי לבוש ומלאכת יד.
ולא נפספס את מופע האורות על המים הנערך בכל ערב - המופע IMPRESSION "לייזר על המים"
לינה בגווילין.
לונג שנג – שיאן
יום 8 (ב') לונג שנג – שיאן

יום גדוש חוויות בטבע לפנינו. נסיעה ללונג שנג אזור הררי מקושט בטרסות אורז יפייפות. נבקר במספר כפרים ציוריים ובהם שבטי המיעוטים. שבטים אלה הוגלו משך מאות שנים ודוכאו על ידי השליטים שהיו באזור, עיקרם של שבטים אלה חיים בדרומה של סין ובשנים האחרונות נעשה מאמץ ע"י השלטונות הסינים לסייע להם להשתלב בחברה. בשבטים אלה מנהגים  ותרבות המתבטאים בלבוש ,שפה ואוכל שונים מהעם הסיני.                          באחד מן השבטים (שבט ארוכות השיער) נצפה במופע ייחודי. ארוחת ערב. בערב טיסה לשיאן ולינה בשיאן. 

שיאן (חיילי הטרה-קוטה)
יום 9 (ג') שיאן (חיילי הטרה-קוטה)

אחד משיאי הטיול לפנינו. ביקור באתר חיילי וסוסי החרס טרה קוטה בשיאן שהייתה בירתה של סין במשך למעלה מ-1000 שנים. זוהי גם עיר המוצא לדרך המשי המפורסמת. חיילי הטרה קוטה עומדים הכן ללוות את הקיסר צ'ין לחיי נצח. הקיסר האמין שהוא יחיה לעד ולכן הציב אלפי חיילים לשמירה עליו. ניתן לראות בחפירה תת קרקעית כלי נשק, מרכבות רתומות לסוסים, כאשר לכל דמות ולכל חייל חרס הבעה ספציפית. משם נמשיך למפעלי טרה קוטה ולאחריהם נצפה בחומת שיאן המבוצרת והמוארת בצורה ססגונית וכן נראה את "פגודת אווז הבר". בערב נצא למופע "טאנג דיינסטי". לינה שיאן.

שנחאי
יום 10 (ד') שנחאי

השקם בבוקר ארוחת בוקר במלון ולאחריה טיסה לשנחאי, עיר המייצגת את סין המודרנית ושמה הפך היום שם נרדף למותרות ,לעושר ולגורדי השחקים. ביקור בגני יו-יואן המהווים מודל לגן הסיני המסורתי המשלב תצורות אבן, מים עצים וביתני מנוחה ותצפית. נבקר ברובע העתיק בו נוכל לערוך שפע קניות מכל הבא ליד, המדרחוב הראשי נאנג'ינג,טיילת הבונד הטיילת על קו המים עם הבניינים העתיקים והחדישים שבעיר. נקודה יהודית ייחודית לעיר הייתה במהלך מלחמת העולם השנייה כאשר" ישיבת מיר" העתיקה את מקומה מליטא לסיביר ומשם לעיר שנחאי ,שם מצאה מקלט. נבקר בגטו היהודי ונראה שרידים מתקופה זו כולל ביקור בבית הכנסת ובמוזיאון ע"ש "אוהל משה", מכאן נמשיך לאזור המסחרי פו דונג ונעלה לתצפית ממגדל הטלוויזיה.       לינה שנחאי.

עיר המים ז'וז'ואנג – שנחאי
יום 11 (ה') עיר המים ז'וז'ואנג – שנחאי

הבוקר נשוט לעיר דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, אזור זה הינו אסם תבואה לגידולים חקלאיים ובמיוחד גידולי אורז הנמצא בדלתא של נהר היאנגצה, כולל ביקור. חזרה לשנחאי. בערב מופע אקרובטיקה, לינה וארוחת ערב בשנחאי.

שנחאי – בייג'ינג
יום 12 (ו') שנחאי – בייג'ינג

חוויה ייחודית לפנינו נסיעה בת שש שעות ברכבת המהירה בעולם משנחאי לבייג'ינג. בדרכינו צפונה נחלוף על פני שטחים מוריקים, וכפרים שצמחו לערים ענקיות עם ההגעה לבייג'ינג ביקור באזור מתקני האולימפיאדה שנערכה בעיר. לינה וארוחת ערב קבלת שבת בבייג'ינג.

בייג'ינג
יום 13 (שבת) בייג'ינג

לאחר תפילה נצא לסיור רגלי בסביבות המלון. במוצאי שבת נבקר בשוק האוכל הלילי ובמדרחוב וואפוג'ינג. לינה וארוחות ערב בבייג'ינג.

בייג'ינג
יום 14 (א') בייג'ינג
יום גדוש בבייג'ין: נתחיל בכיכר טיאן אן מן הכיכר הגדולה בעולם. הכיכר נחשבת ליבה של העיר והמקום בו הכריז מאו טסה דונג על הקמת הרפובליקה הסינית ב 1- באוקטובר 1949 . כמו כן התפרסמה הכיכר בשל ההפגנות שנערכו נגד המשטר הקומוניסטי והרג הסטודנטים ע"י צבא סין. מהומות אלה הביאו לביקורות קשות מאוד מצד המערב כלפי משטר הדיכוי הסיני ונושא זכויות האדם בסין שעלה לכותרות. נבקר בעיר האסורה, נראה את ארמונות הקיסר ואת 999 המבנים שימשו את שושלות הקיסרים והאופן בו חיו תושבי המתחם ואלפי המשרתים הנוספים שעבדו תחתם. נבקר בפארק ציבורי ג'ינגשאן. לאחר מכן נבקר אצל משפחה החיה בחוטונג. מבני החוטונג הינם שריד לעוני ולצפיפות הרבה בה חיו תושבי בייגינג בעבר. החוטונג ניצלו מהריסה והפכו לאתרי תיירות. ניסע בריקשות ונטייל בין רחובות החוטונג. יינתן זמן לקניות. ארוחת ערב ולינה בבייג'ין.
ביג'ינג – החומה סינית
יום 15 (ב') ביג'ינג – החומה סינית
נסיעה לחומה הסינית שנבנתה בתקופת ימי שושלת מינג במאות ה- 14-16 ונותרה ברובה מפוררת על כנה עד היום. החומה נבנתה בעבודות
כפיה ע"י מאות אלפי בני אדם ומטרתה העיקרית הייתה להגן על שיטחה הצפוני של סין מפלישות אויבים. בפועל, בחלק גדול מהמקרים היא לא הצליחה למלא את ייעודה העיקרי, ובין היתר שימשה כדרך תחבורתית להעברת סחורה וציוד. נעלה במדרגות על החומה ונצפה בנוף ההררי שסביבותיה. מכאן נמשיך לאתר קברי שושלת מינג בו קבורים שלוש עשרה מקיסרי השושלת. נלך ב"דרך הנשמות" בה נצפה בפסלים ייחודים. נצא למפעל מוצרי הקלואזנה (Cloisonne)
בערב מופע "מסכות הזהב". ארוחת ערב ולינה.
בייג'ינג
יום 16 (ג') בייג'ינג
היום נבקר במקדש השמיים, המקדש שימש לעריכת טקסים שנערכו כאן ע"י הקיסר. הוא הגיע לכאן היישר מארמונו שבעיר האסורה מלווה
בפמליה גדולה. במקדש הוא התפלל ליבול ואסיף מוצלח, להצלחה ולברכת העם ולמחילה על חטאיו. המקדש בנוי על פי עקרונות ה"פאנג שווי", כאשר לכל צורה ומבנה ישנה משמעות רוחנית. נמשיך לשוק המשי בו נוכל למצוא כל דבר העולה על דעתנו. נמשיך את סיורינו לארמון הקיץ לשם נהגו להגיע בני המלוכה כדי להימלט מחום הקיץ הנורא. בשטח הארמון גנים מרהיבים, היכלות ופגודות ששופצו ואף אגם מלאכותי, אגם קונמינג בו נשוט. רבים מהבניינים בשטח הארמון נפגעו ע"י הצבאות הזרים בשנת 1860 כתוצאה ממלחמת האופיום השנייה, אך עדיין נוכל לחוש ולספוג את האווירה במבנים הקיסרים שנותרו על כנם. בערב טיסה ישירה לתל אביב והגעה למחרת בשעת בוקר מוקדמת לארץ.
יום 17 (ד') בייג'ינג – תל אביב
בשעות הבוקר המוקדמות ננחת בארץ.

הערות חשובות

  • תוספת לאדם בחדר יחיד : 785 $
  • על תשלום בכרטיס אשראי תחול תוספת של 2%
  • הטיול מותנה במינימום 20 מטיילים.
  • • ייתכנו שינוים בסדר הביקורים והימים.

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
CHK 15D 100510/05/202024/11/20193765 $אהרון שמעוני *למסלול מעודכן יש לפנות למשרד.
*תוספת ליחיד בחדר: 785 $

מחיר הטיול כולל

כרטיסי טיסות אל-על ת"א - הונג קונג , בייג'ינג - ת"א (או הפוך).
 • 2 טיסות פנים: גווילין/ שיאן + שיאן / שנחאי.
 • 2 נסיעות ברכבת המהירה : שנזן /גווילין + שנחאי / בייג'ינג.
 • בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון + כריכים לצהריים
 • אוטובוס תיירותי ממוזג לכל אורך המסלול.
 • 4 שייטים: הפלגה למקאו, שייט בנהר הלי, שייט דרך תעלות המים ז'וז'ואנג, שייט באגם קונמין.
 • ריקשות בביג'ינג 
• 6 מופעי פולקלור (Impression, Long Hair village show, Tang Dynasty show!!! Golden Mask, Acrobatic,cormoran show).
• סיור לילי בבייג'ינג.
• כניסות לכל האתרים על פי המסלול.
• אשרת כניסה לסין .
• מדריך מקומי המלווה את הקבוצה לכל אורך המסלול - דובר אנגלית.
• מדריך ישראלי מצוותAsia Travel
• מסי נמל והיטלים (נכון לאוגוסט 2018 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).
• תשר לנותני השירותים בחו"ל.
 
)***החל מחודש יוני תיאתרון "טנג דיינסטי" נסגר לרגל שיפוצים - מופע יוחלף ב(Sunshine Lido Grand Theatre.

מחיר הטיול אינו כולל

•  תשר למדריך ישראלי כנהוג (5$ לאדם/ליום).
•  ביטוח רפואי ומטען.
•  הוצאות אישיות (טלפון, שתייה וכדומה) 
• כל מה שלא מופיע תחת סעיף "כולל".

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול