077-9974087

טיול לדרום אמריקה 22 יום כשר
ברזיל, ארגנטינה וצ'ילה

ברזיל – אחת המדינות הצבעוניות והמהנות ביותר בדרום אמריקה, ברזיל היא מדינה טרופית יפיפייה. טבע פראי, אוכל משובח, מוזיקה מלהיבה, ג'ונגלים, חופים... כמה מהם נחשבים לחופים היפים בעולם. קופקבנה הוא הנודע ביותר ולצדו מככב חוף איפנמה.....והסמבה.... בכל ימות השנה אפשר לשמוע את הסמבה בוקעת ממכוניות, מועדונים, בתי קפה ובתים. האדריכלות הקולוניאלית העשירה היא חלק חשוב מן המראה של ערי ברזיל – אוהביהקפה המשובח מלקקים בברזיל את האצבעות. בשום מקום אחר בעולם אין קפה עם ניחוח כזה. הקורקובאדו – לאחרונה הוענק לריו הכבוד הגדול– הפסל הענק שניצב צופה על ריו דה ז'ניירו הוכרז כאחד משבעת פלאי תבל.
 
ארגנטינה – ארגנטינה, ממוקמת בין הרי האנדים לאוקיינוס האטלנטי בדרומה של יבשת דרום אמריקה וגובלת עם אורוגוואי, ברזיל, פראגוואי, בוליביה וצ'ילה. עריה של ארגנטינה נראות אירופאיות לכל דבר, תוך כדי הדגשת המוצא האירופאי של מתיישביה. מדינה מיוחדת זו מאופיינת ביפי עוצר נשימה, היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ואוצרות טבע נדירים. ארגנטינה היא הארץ השמינית בגודלה בעולם, היא מולדת הטנגו, ארץ הקרחונים היפים ביותר ומעצמת כדורגל.
 
צ'ילה - ארץ ארוכה וצרה גובלת במזרח לכל אורכה עם ארגנטינה, בצפון בפרו ובוליביה ובמערב באוקיינוס השקט,
כוללת בתוכה הרי געש, וגייזרים וקרחונים מדהימים וגושי קרח עצומים שנוחתים אל תוך המים. צ´ילה מונה קרוב ל 16 מיליון תושבים וכ-5 מיליון מתוכם מתגוררים בסנטיאגו דה צ'ילה- בירתה. צ´ילה מחולקת לאזורים רבים, בצפון נמצא מדבר אטקמה ובו קקטוסי ענק וגייזרים פעילים באזור מרכז צ´ילה שוכנת סנטיאגו דה צ'ילה – בירתה. פוארטו מונטו דרומה יותר נמצא אזור האגמים המדהים ביופיו שבו נמצאות העיירות פוקון, "ארץ האש" -החלק האחרון והדרומי ביותר הוא גם האזור הקר ביותר בצ´ילה(Terra Del Fuego) המתאפיין בקרחונים רבים, והרים מושלגים.
 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

מסלול הטיול

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

 • ריו דה ז'נרו
 • ביקור מיוחד בשכונות "פבלות", שכונות עוני מחודשות ומתחדשות
 • הר הסוכר בריו ביקור באצטדיון "מרקנה" בריו 4
 • פסגת הקורקובדו
 • ביקור בכפר האולימפי בריו
 • ביקור באצטדיון "מרקנה" בריו
 • ביקור בכפר האולימפי בריו
 • ביקור בשכר איטאיפו
 • מפלי האיגואסו
 • שייט בנהר איגואסו
 • שייט חווייתי בתוך מפלי איגואסו
 • באונוס איירס - הפאריז של דרום אמריקה
 • שיעור במופע טנגו
 • ברילוצ'ה ואזור האגמים
 • הקרחון השחור והר הגעש טרנדור
 • קלפטה
 • פארק הקרחונים
 • קרחון "פריטו מורנו"
 • שמורת הפינגוינים
 • שמורת טבע טורס דל פאיינה
 • קרחוני אופסלה ולגונה אונלי
 • ביקור מיוחד בחוות בוקרים אמתית (אסטנסיה)
 • ארוחת ברביקיו כשרה ארגנטינאית (אסדו)

מסלול הטיול

טיסה ת"א - רומא עם המשך , רומא - ברזיל . לינה במטוס.
יום 1 (ג') טיסה ת"א - רומא עם המשך , רומא - ברזיל . לינה במטוס.
“שהחיינו וקיימנו"..... היום נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים ת לדיו דה ז'נרו - ברזיל . לינה במטוס.
ריו דה ז'נרו (הגעה)
יום 2 (ד') ריו דה ז'נרו (הגעה)
ריו, עיר הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם בזכות מיקומה, חופיה, וההרים המרשימים שבתוכה. ולא פחות חשוב....בזכות הקרנבל הברזילאי המושך מאות אלפי תיירים מידי שנה מרחבי העולם. לאחר נחיתה נצא לסיור מודרך במרכז העיר ריו, לרובע סינרלנדיה על מבניו ההיסטוריים, וכמובן נעפיל לפסגת הר הסוכר וממנו נצפה על חופיה הקסומים של ריו דה ז'נרו ועל פסגת הקורקבדו.
לינה בריו דה ז'נרו
ריו דה ז'נירו - ביקור בפבלות (Favelas) - חופי ריו- המראקנה
יום 3 (ה') ריו דה ז'נירו - ביקור בפבלות (Favelas) - חופי ריו- המראקנה
הבוקר בדגש שכונת העוני רוסינייה, נבקר בבית מקומי - משם נמשיך ונבקר באיצטדיון המפורסם המרקאנה ונסיר בחופיה היפים והמרהיבים של ריו,כולל גשר ניטרוי -גשר ריו-ניטרוי אשר רשמית נקרא 'גשר קוסטה אה סילבה' (אשר ב-1968 אישר בניית הגשר), נמצא במפרץ גואנברה ומחבר בין הערים ריו דה ז'ניירו וניטרוי - נמשיך לכוון המווזיאון (Museo de Arte Moderna) והמדרגות המפורסמות (Camara Municipal).נסייר בריו by night.
לינה בריו דה ז'נירו
ריו דה ז'נירו - ג'יפים יער טיג'וקה – פסגת הקורקאבדו
יום 4 (ו') ריו דה ז'נירו - ג'יפים יער טיג'וקה – פסגת הקורקאבדו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ל חצי יום טיול בג'יפים שיוקדש ליער הטרופי טיג'וקה – היער האורבאני העתיק ביותר בעולם. לאחר מכן נעפיל לפסגת ה"קורקובדו" –פסל ענק וגדול ממדים אשר ניתן במתנה לעיר ריו דה ז'נרו ע"י הצרפתיים. במידה והתנאים יאפשרו נבקר גם בבית ספר לסמבה ובשוק המקומי . אחר הצהריים הכנות לשבת, תפילות שבת וסעודת ליל שבת.
לינה בריו דה ז'ינרו
שבת
יום 5 (שבת) שבת
לאחר תפילת השבת וסעודת שבת נצא לסיור בעיר (תחום שבת).
תפילות במניין בבית כנסת באזור של הקהילה היהודית.
מפלי האיגואסו (הצד ברזילאי)
יום 6 (א') מפלי האיגואסו (הצד ברזילאי)
נטוס לאיגואסו ולאחר הנחיתה נתחיל בסיור בצד הברזילאי של המפלים- סיור אשר יכלול תצפיות מדהימות אל מול עוצמת המפלים, וסיורים רגלים קצרים. מפלי האיגואסו נחשבים לאחד מפלאי הטבע המרהיבים בעולם. פירוש שמם הוא "מים גדולים" בשפת הגוארנה, וגובהם כ-164 מ' בממוצע מעל פני הים.- המפלים ממוקמים במשולש הגבולות שבין ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי.
לאחר מכן נבקר בסכר איטייפו, המפעל ההנדסי השאפתני ביותר בדום אמריקה. לקראת סיום נבקר בפארק הציפורים. שטחו של פארק יערות הגשם הסוב-טרופיים באיגואסו הברזילאי כ-1,863 קמ"ר, וידועים בו ובקרבתו 345 מיני עופות וציפורים,כ-40 מינים של נחשים וכ-800 מיני פרפרים.
לינה באיגואסו
מפלי האיגואסו (צד ארגנטינאי) – שייט בסירות מהירות
יום 7 (ב') מפלי האיגואסו (צד ארגנטינאי) – שייט בסירות מהירות
בבוקר נחצה את הגבול ונצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בתוך יער הגשם, נרד לתחתית המפלים ונראה את עוצמתם מלמטה.... נעלה למפל "לוע השטן" Arganta Diablos, שצורתו פרסה שרוחבו 150 מטר ואורכו 700 מטר. וכאן......מצפה לנו.....חוויה!
שייט מרהיב בסירות זודיאק מהירות אל תחתית המפלים הגועשים.
איגואסו – בואנוס איירס
יום 8 (ג') איגואסו – בואנוס איירס
בבוקר נצא בטיסה מאיגואסו לבואנוס איירס, ועם ההגעה נצא לסיור ראשוני בבואנוס איירס. בירת ארגנטינה .
בואנוס איירס היא אחת מהערים הגדולות בעולם, המונה כ- 12 מיליון תושבים היא ממוקמת על שפכו של נהר לה-פלטה ונחשבת לבירת הטנגו העולמית. היא נחשבת כאחת מהערים האלגנטיות והתוססות בדרום אמריקה - או - פאריס של דרום אמריקה.!! בבואנוס איירס שילוב של צורות חיים מודרניים לבין המסורת העתיקה. היא מרגשת את מבקריה בגלל האווירה שבה, האופי השונה של כל שכונה ואיזור, הנימוס והאדיבות של תושביה . בואנוס איירס, המוקפת באזורי טבע ירוקים, היא דלתה של דרום אמריקה הקוסמופוליטית.
לינה בבואנוס איירס
בואנוס איירס
יום 9 (ד') בואנוס איירס
בבוקר יציאה לסיור במרכז העיר, עיר המונה כ10 מיליון תושבים נבקר בשדרות המרכזיות, פלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הוורוד (קסה רוסדה), קתדראלת מטרופולין, משכן נשיאי ארגנטינה וביתה של אוויטה פרון ועוד. בהמשך ניסע לשכונה הצבעונית לה בוקה- אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת השכונות מהתוססות בעיר. שם צמח אחד מגדולי הכדורגלנים בעולם – מרדונה
נמשיך את הסיור בבית הקברות העתיק לה ריקולטה, בו קבורים אישים חשובים ומפורסמים (בניהם אווה פרון, המכונה אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון) . נמשיך לגן הוורדים בו מגוון רחב של וורדים ועצים מכל רחבי העולם. נמשיך אל טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן) ונסייר במרכז העיר.
לינה בבואנוס איירס.
בואנוס איירס - ברילוצ'ה - שוויץ של ארגנטינה ואזור האגמים
יום 10 (ה') בואנוס איירס - ברילוצ'ה - שוויץ של ארגנטינה ואזור האגמים
העברה לשדה התעופה המקומי וטיסה לברילוצ'ה (San Carlos de Bariloche) - או בשמה המלא סן קרלוס דה ברילוצ´ה היא עירה ציורית מדהימה השוכנת לחופיו של האגם היפהפה נאוול וואפי (Nahuel Huapi). ללא ספק אחת הערים היפות בארגנטינה; האזור עשיר באגמים, נהרות ופסגות הרים מושלגות. רוב תושבי האזור הם מהגרים גרמנים הגרים בבתי עץ ציוריים הנותנים לאזור חזות שוויצרית. אחר הצהריים נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה, נבקר ביאו יאו (Llao Llao) וביער האדום (יער שיחי הארג'אן). בהמשך נטפס אל הר קטדראל (רכבל) 2,500 מטרים, לתצפית מיוחדת על האזור, אגם הופי ורכס האנדים שמעליו - ככול שהזמן יותיר לנו.
לינה בברילוצ'ה
ברילוצ'ה – הקרחון השחור והר הטרונדור
יום 11 (ו') ברילוצ'ה – הקרחון השחור והר הטרונדור
בבוקר נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה. נרד בנסיעה דרומה (בוואנים), אל שמורת הר הגעש טרונדור. נהנה מתצפית מרהיבה על הקרחון השחור, (הקרחון קיבל את שמו בגלל סחף האדמה המכסה את חלקו הגדול), מנופי האגם השחור ופמפה לינדה. במהלך היום נשלב הליכות רגליות קלות ותצפיות נוף, ככול שהזמן יותיר לנו. אחר הצהריים הכנות לשבת, תפילות שבת וסעודת ליל שבת.
לינה בברילוצ'ה
ברילוצ'ה
יום 12 (שבת) ברילוצ'ה
ברילוצ'ה : לאחר תפילת השבת וסעודת שבת נצא לסיור בעיר (תחום שבת).
לינה בברילוצ'ה.
חציית האגמים לצ'ילה
יום 13 (א') חציית האגמים לצ'ילה
היום נחצה שוב את הגבול הבינלאומי באוטובוס ונכנס לצ'ילה., אל הנהר פטרואה (Petrohue), לרגלי הר הגעש אוסורנו (Osorno) ; את היום נסיים בעיר הנמל פוארטו מונט.(Puerto Monte) פוארטו מונט, היא עיר שנוסדה ע"י מהגרים גרמנים ומשמשת כמרכז לחקלאות ודייג של האזור וכבירת המחוז. מדרום לה משתרעים מאות קילומטרים של צוקים היורדים אל הים ומפרצים ואיים, נוכל לבקר בשוק הקטן והססגוני, סמוך לנמל, ולהתרשם מעבודות יד וסוודרים העשויים צמר אלפאקה.
לינה בפוארטו מונט
פוארטו מונט – שמורת הפינגוינים – פוארטו נטלס
יום 14 (ב') פוארטו מונט – שמורת הפינגוינים – פוארטו נטלס
בבוקר נצא לביקור בשוק הדייגים (תלוי בשעת ההמראה) ומשם נמשיך לשדה התעופה לטיסה אל העיר הדרומית הגדולה בפטגוניה – פונטה ארנס (Punta Arenas) פונטה ארנס שמשה בעבר כנמל חשוב. לאחר הנחיתה נסע אל פוארטו נטאלס (Puerto Natales), ובדרכנו נעבור במושבת קינון ודגירה של פינגווינים מסוג מגלן-ה- "סנו הוטוואי" ((Seno-Otway נמשיך בנסיעה צפונה אל העיירה פוארטו נטלס;
שם נבלה את הלילה.
פארק הקרחונים טורס דל פיינה (צ'ילה)
יום 15 (ג') פארק הקרחונים טורס דל פיינה (צ'ילה)
השכם בבוקר נצא לביקור באחד משיאי הטיול שמורת הטבע המופלאה “טורס דל פיינה” ( Torres Del Paine) - נראה את נופי האגמים, הנהרות, המפלים והקרחונים שבשמורה- נבקר באגם פהואה (Pehoe), במפל הגדול, בנהר הסרנו (Rio Serrano), באגם גריי (Grey), בלגונה הכחולה (Azul), באגם אמרג'ה (Amarga) ובעוד אתרים ככול שהזמן יותיר לנו. השמורה מתאפיינת בעושר של בע"ח וצמחים, ביניהם עדרי הגוונאקו ועוף הקונדור האגדי.
לינה במלון השוכן בתחומי הפארק
חצייה לארגנטינה - קלאפטה – הקרחון המתנפץ פריטו מורנו
יום 16 (ד') חצייה לארגנטינה - קלאפטה – הקרחון המתנפץ פריטו מורנו
השכם בבוקר, נסע למעבר הגבול עם ארגנטינה (קסטילו/ צ'נצ'ה קרארה) ומשם בנסיעה של כ-4 שעות במדבר פטגוניה אל העיר קלאפטה. עם ההגעה נצא לביקור בשמורת הקרחונים, במהלכו נצפה בגדול, המרהיב והצבעוני בקרחוני פטגוניה-ה"פריטו מורנו"Perito Moreno)),קרחון המתנשא לגובה של 70 מטרים מעל פני אגם- גושי קרח בגדלים שונים מתנפצים ברעש מחריש אוזניים לתוך מימי האגם. חיזיון אור- קולי עוצר נשימה (הקרחון אינו לבן אלא יש בו שפע של צבעים: כחול, לבן, אפור ושקוף). הקרחון נקרא על שם החוקר פרנסיסקו מורנו (Francisco Moreno) שחקר את האזור במאה ה-19 ומלא תפקיד חשוב בשמירת הטריטוריה הארגנטינית בסכסוכה עם צ'ילה על מיקום הגבול ביניהן. הביקור כולל שייט אל הקרחון. (מותנה בלו"ז הגעה והסירות.)
לינה בקלפאטה
קלאפטה - פארק הקרחונים – שיט אל הקרחונים אופסלה ואונלי
יום 17 (ה') קלאפטה - פארק הקרחונים – שיט אל הקרחונים אופסלה ואונלי
בבוקר נצא לפארק הקרחונים "לוס גלסייארס". ניסע עד ל"פוארטו בנדראס" שם נעלה על קטמרן ונפליג באגם ארגנטינו לעבר קרחון אופסלה.(Upsala), הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה. הספינה תביא אותנו עד לחזית הקרחון, ממנה נראה אותו אך אליו לא נבוא... לאחר מכן נפליג ללגונה אונלי ((Laguna Onelli המרהיבה ביופיה והמאופיינת בשברי קרחונים שניתקו מקרחון אונלי הצפים עליה. אם התנאים יאפשרו זאת, נרד לסיור רגלי קצר. אחר הצהריים נפליג בחזרה לפוארטו בנדראס ,וניסע לקלפאטה לטיסת ערב לבואינוס איירס.
לינה בבואנוס איירס
בואנוס איירס
יום 18 (ו') בואנוס איירס
בואנוס איירס :המשך וגמר סיור בעיר (אתרים שלא הספקנו) ומפגש באמיה “A.M.I.A” Asociacion Mutual Israelita Argentina יערך טכס קצר עבורכם (כפוף לתאום)- לציון 20 שנה לפיגוע בשגרירות ישראל בבואנוס איירס (16.3.12), כשבניין הקהילה היהודית "אמיה" הותקף וכתוצאה נרצחו 85 איש ואישה. אחר הצהריים נחזור למלון להכנות לשבת, תפילות שבת וסעודת ליל שבת.
לינה בבואנוס איירס
בואנוס איירס
יום 19 (שבת) בואנוס איירס
בואנוס איירס : לאחר תפילת השבת וסעודת שבת נצא לסיור רגלי בבואנוס איירס.
בערב לאחר צאת השבת נצא ביחד לבילוי – מופע טנגו.
לינה בבואנוס איירס.
בואנוס איירס - פמפס - פיאסטה גאוצ’ה
יום 20 (א') בואנוס איירס - פמפס - פיאסטה גאוצ’ה
מראה אופייני לפמפס (בספרדית: Pampas) הוא חבל גאוגרפי הנמצא במרכז ארגנטינה ובו מרוכזת הפעילות התעשייתית והחקלאית של ארץ זו.
 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא אל מרחבי הפמפס, למישורי העשב הגדול בהם פזורות חוות הגאוצ'וס. נצא לביקור מלא חוויות בחוות בקר טיפוסית. נשמע על אורחות החיים בחווה, נצפה ברכיבות ראווה של הבוקרים (גאוצ'וס) המקומיים, נסעד ארוחת צהריים - “אסאדו” – כשר,עשיר ומגוון, הביקור כולל קבלת פנים, מלווה במופע פולקלור מרהיב . בתום יום פעילות משביע ומהנה זה, נחזור למלוננו בבואנוס איירס.
לינה בבואנוס איירס
בואנוס איירס - חזרה הביתה
יום 21 (ב') בואנוס איירס - חזרה הביתה
תם ונשלם טיולנו בדרום אמריקה.
לאחר ארוחת בוקר, סידורים אחרונים והתארגנות, נשים פעמינו לשדה התעופה של בואנוס איירס ונטוס ארצה דרך תחנה ביניים – לינה במטוס.
טיסת יעד בניים לת"א
יום 22 (ג') טיסת יעד בניים לת"א
נחיתה בתל אביב
*תוספת ליחיד בחדר: 1600 $

מחיר הטיול כולל

 • טיסות בנלאומיות דרך יעד ביניים.
 • טיסות פנימיות ע"פ המסלול קרי : ריו-איגואסו-בואנוס אירס- ברילוצ'ה- פוארטו נטאלס-פונטה ארנאס- קלאפאטה-בואנוס איירס (5 טיסות מקומיות).
 • כל המיסים וההיטלים נכון לדצמבר 2017 (טיסות).
 • מלונות מדרגה ראשונה ותיירות טובה.
 • כלכלה: חצי פנסיון ובשבת פנסיון מלא ,בימי חול יהיו סנדוויצים ופירות לארוחת צהרים.
 • מבשל/ת ותומכי ארגון במקומות הנדרשים כגון פאטאגוניה ומפלי האיגואסו.
 • כניסות לאתרים על פי המסלול.
 • מדריך מנוסה המכיר את פאטאגוניה , בואנוס איירס וסביבותיה,מפאלי האיגואסו מ 2 צדדיו, ריו וסביבותיה. 
 • מדריך מצוות אסיה טרוול.
 • תחבורה: אוטובוסים תיירים , רכבי שטח, מעבורות ,סירות.הכל על פי התנאים המקובלים בארצות בהם נבקר. 
 • תשר לנותני שרותים בחו''ל.

מחיר הטיול אינו כולל

 • שתייה בארוחות (אלא אם יהיו "הפתעות" ).
 • ביטוח רפואי ומטען, הוצאות אישיות.
 • טיפ למדריך הישראלי כנהוג.
 • כל מה שלא צוין בסעיף "המחיר כולל".

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול