077-9974087

ברזיל וארגנטינה
12 ימים / כשר

בטיול זה נבקר בשתיים מהערים המפורסמות ביותר בדרום אמריקה; ריו דה ז'נירו ובואנוס איירס בהן נהנה מסיורים מיוחדים בתוך הערים ומחוצה להן ונבקר באחד האתרים המדהימים בעולם; האתר החשוב ביותר בכל הטיול הזה, האתר היפה ביותר: אזור מפלי האיגוואסו הנמצאים בגבולות ברזיל וארגנטינה (ופראגוואי). זהו אתר הטבע היפה בעולם – מראה של פעם בחיים אשר אותו לא תשכחו לעולם.
ברזיל – אחת המדינות הצבעוניות והמהנות ביותר בדרום אמריקה, ברזיל היא מדינה טרופית יפיפייה. טבע פראי, אוכל משובח, מוזיקה מלהיבה, ג'ונגלים, חופים... כמה מהם נחשבים לחופים היפים בעולם. קופקבנה הוא הנודע ביותר ולצדו מככב חוף איפנמה.....והסמבה.... בכל ימות השנה אפשר לשמוע את הסמבה בוקעת ממכוניות, מועדונים, בתי קפה ובתים. האדריכלות הקולוניאלית העשירה היא חלק חשוב מן המראה של ערי ברזיל – אוהביהקפה המשובח מלקקים בברזיל את האצבעות. בשום מקום אחר בעולם אין קפה עם ניחוח כזה. הקורקובאדו – לאחרונה הוענק לריו הכבוד הגדול – הפסל הענק שניצב צופה על ריו דה ז'ניירו הוכרז כאחד משבעת פלאי תבל.
ארגנטינה – ארגנטינה, ממוקמת בין הרי האנדים לאוקיינוס האטלנטי בדרומה של יבשת דרום אמריקה וגובלת עם אורוגוואי, ברזיל, פראגוואי, בוליביה וצ'ילה. עריה של ארגנטינה נראות אירופאיות לכל דבר, תוך כדי הדגשת המוצא האירופאי של מתיישביה. מדינה מיוחדת זו מאופיינת ביפי עוצר נשימה, היסטוריה מרתקת, תרבות עשירה ואוצרות טבע נדירים. ארגנטינה היא הארץ השמינית בגודלה בעולם, היא מולדת הטנגו, ארץ הקרחונים היפים ביותר ומעצמת כדורגל.
  • מסלול הטיול
  • תאריכי יציאה ומחירים
  • גלריית תמונות

מסלול הטיול

תל אביב - ריו דה ז'נירו
יום 1 (א') תל אביב - ריו דה ז'נירו
"שהחיינו וקיימנו..." היום נפגש בנתב"ג ונטוס דרך יעד ביניים, לריו דה ז'נירו - ברזיל.
ריו, עיר הנחשבת לאחת הערים היפות בעולם בזכות מיקומה, חופיה, וההרים המרשימים שבתוכה. ולא פחות חשוב....בזכות הקרנבל הברזילאי המושך מאות אלפי תיירים כל שנה מרחבי העולם. לילה במטוס.
ריו דה ז'נירו
יום 2 (ב') ריו דה ז'נירו
ננחת בשעות הבוקר ונצא לסיור מודרך במרכז העיר ריו, לרובע סינלנדיה על מבניו ההיסטוריים, וכמובן נעפיל לפסגת הר הסוכר וממנו תצפית מרהיבה על חופיה הקסומים של ריו דה ז'נירו ועל פסגת הקורקבדו. נבקר באצטדיון המפורסם מרקאנה, כולל גשר ניטרוי והמוזיאון, והמדרגות המפורסמות. לינה בריו.
ריו דה ז'נירו (המשך הסיור - ג'יפים ביער טיג'וקה - פסגת הקורקאבדו)
יום 3 (ג') ריו דה ז'נירו (המשך הסיור - ג'יפים ביער טיג'וקה - פסגת הקורקאבדו)
היום נצא לחצי יום טיול בג'יפים שיוקדש ליער הטרופי טיג'וקה – היער האורבאני העתיק ביותר בעולם. לאחר מכן נעפיל לפסגת ה"קורקובדו", פסל ענק וגדול ממדים אשר ניתן במתנה לעיר ריו דה ז'נירו ע"י הצרפתיים.
במידה והתנאים יאפשרו נבקר גם בבית ספר לסמבה ובשוק המקומי.
בערב נסייר ב - Rio By Night. לינה בריו.
ריו דה ז'נירו (המשך סיור) איגואסו
יום 4 (ד') ריו דה ז'נירו (המשך סיור) איגואסו
הבוקר נמשיך את ביקורנו בריו דה ז'נרו - נסע לשכונה ולחוף המפורסם באיפנמה (Ipanema) איפנמה נחשב גם הוא לאחד החופים הטובים בעולם. רצועת החול הארוכה והלבנה, שצורתה סהר, משתרעת בין סלע הארפואדור, המסמן את הגבול עם חוף קופקבנה התוסס, לבין תעלת מים, המהווה את הגבול הטבעי עם חופי "סן קונרדו”
ו"לבלון", ברקע אפשר גם לראות את צמד ההרים, "שני האחים" (Dois Irmãos). נבקר בסביבת האצטדיון המפורסם - Maracanã -הרבה היסטוריה באצטדיון הענקי הזה, הגדול בעולם, המשרת את אומת הכדורגל הגדולה בעולם - אמנם הדת הרשמית השלטת בברזיל היא קתוליות, אך כולם יודעים שהדת האמיתית בה, היא הכדורגל. היות וזוהי אכן הדת המרכזית – הרי שאצטדיון המרקנה (Estádio do Maracana) הוא המקדש הראשי. בקצה הגשר הסמוך לשכונת סנטה טרזה, קם פרויקט אמנות מרשים, ה-Escadaria Selarón (אסקדריה סלרון), שהיה לאחד מסמלי ההיכר של ריו. האמן הצ'יליאני סלרון הפך את 215 המדרגות לעבודת מוזאיקה וציורי קיר צבעונית ודינמית, המשתנה כל הזמן, וכוללת אריחים מצוירים מכל העולם. לפני שנסע לשדה התעופה נבקר גם בסיבת ה"סאמבאדרומו", המתחם שבו מתקיים הקרנבל המיתולוגי של ריו. לאחר הגעה לפוז דה איגואסו, העברה למלון לארוחת ערב חגיגית ולינה.
מפלי האיגוואסו (הצד ארגנטינאי) - שייט בסירות "זודיאק"
יום 5 (ה') מפלי האיגוואסו (הצד ארגנטינאי) - שייט בסירות "זודיאק"
בבוקר נצא לסיור מקיף ועוצר נשימה בצד הארגנטינאי של המפלים. נסייר בתוך יער הגשם, נרד לתחתית המפלים ונראה את עוצמתם מלמטה..... נעלה למפל וכאן.....מצפה לנו...חוויה! "לוע השטן" “Garganta Del Diablo”, שצורתו פרסה שרוחבו 150 מטר ואורכו 700 מטר.
שייט מרהיב בסירות זודיאק מהירות אל תחתית המפלים הגועשים.
מפלי האיגוואסו )הצד ברזילאי)
יום 6 (ו') מפלי האיגוואסו )הצד ברזילאי)
נתחיל בסיור בצד הברזילאי של המפלים, סיור אשר יכלול תצפיות מדהימות אל מול עוצמת המפלים. לקראת סיום נבקר בפארק הציפורים. נחזור למלון להכנות לשבת. לינה באיגוואסו.
יום 7 (שבת) שבת
לאחר תפילת השבת וסעודת שבת נצא לסיור בעיר (תחום שבת).
תפילות במניין בבית כנסת באזור של הקהילה היהודית.
נערוך טיול רגלי באזור ונפגש עם חברי הקהילה.
בערב נצא לבילוי במופע טנגו מרתק.
לינה בבואנוס איירס.
ריו דה ז'נרו - בואנוס איירס
יום 8 (א') ריו דה ז'נרו - בואנוס איירס
הבוקר נסע לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס – עם ההגעה נצא לסיור במרכז העיר עיר המונה כ10- מיליון תושבים. נסייר בשדרות המרכזיות, בפלאזה (כיכר) דה מאיו, בניין הקונגרס, בית העירייה, הבית הוורוד(הקסה רוסדה), קתדרלת מטרופולין, משכן נשיאי ארגנטינה וביתה של אוויטה פרון ועוד..... בהמשך ניסע לשכונה הצבעונית לה בוקה - אחת השכונות המעוצבות והמיוחדות ביותר. בעברה הייתה שכונת עוני וכפר דייגים וכיום היא אחת מהתוססות בעיר. שם צמח אחד מגדולי הכדורגלנים בעולם – מרדונה - נמשיך את הסיור בבית הקברות העתיק לה ריקולטה, בו קבורים אישים חשובים ומפורסמים (בניהם אווה פרון, המכונה אוויטה, רעייתו השנייה של חואן פרון) . נמשיך לגן הוורדים בו מגוון רחב של וורדים ועצים מרחבי העולם. נמשיך אל הטיילת פוארטו מדרו, (אזור הנמל הישן) ונסייר במרכז העיר. לינה בבואנוס איירס.
טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן)
יום 9 (ב') טיילת פוארטו מדרו (אזור הנמל הישן)
הבוקר נצא לסיור במרכז העיר. הסיור יכלול טקס בקהילה היהודיתAMIA ומפגש עם ראשי הקהילה. בהמשך נסע מחוץ לעיר לאזור טיגרה (El Tigre) המצוי בדלתא הנהר הפארנה. בתום הסיור, חזרה למלון.
באונס איירס - (הפאמפס)
יום 10 (ג') באונס איירס - (הפאמפס)
היום נבלה בין חוות לגאוציוס..לאחר תפילת ראש חודש אלול..... צא אל מרחבי הפאמפאס... מישורי העשב הגדול בהם פזורות חוות הגאוצ'וס.
נבקר באחת החוות ונחווה את חיי הגאוצ'וס מגדלי הבקר. הביקור כולל קבלת פנים, מלווה במופע פולקלור מרהיב שבו נצפה ונהנה ממופע טנגו מקצועי ומיוחד במינו. חזרה לבואנוס איירס ועברה למלון.
בואנוס איירס - תל אביב
יום 11 (ד') בואנוס איירס - תל אביב
תם ונשלם טיולנו בדרום אמריקה. תפילת ראש חודש חגיגית וסידורים אחרונים והתארגנות, לטיסה חזרה הביתה דרך תחנה ביניים. לילה במטוס.
יום 12 (ה') תל אביב
נחיתה בתל אביב בשעות הערב...

הערות חשובות

• ייתכנו שינויים בסדר הימים והביקורים.

מחיר הטיול כולל

• טיסות בינלאומיות דרך יעד בניים.
• טיסות פנימיות ע"פ המסלול קרי : ריו – איגוואסו - בואנוס אירס.
• כל המיסים וההיטלים נכון למרץ 2017.
• מלונות מדרגה ראשונה ותיירות טובה.
• אירוח ע"ב חצי פנסיון + כריכים ופירות לצהריים.
• מבשל/ת ותומכי ארגון במקומות הנדרשים (מפלי האיגוואסו).
• כניסות לאתרים על פי המסלול.
• מדריך מנוסה.
• אוטובוס תיירים , רכבי שטח, מעבורות ,סירות. הכול על פי התנאים המקובלים בארצות בהם נבקר.
• שירותי סבלות.
• תשר לנותני שרות.

מחיר הטיול אינו כולל

• ביטוח רפואי ומטען, הוצאות אישיות.
• טיפ למדריך הישראלי כנהוג.
• שתייה בעת הארוחות.

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול