03-5256677

טיול לסקנדינביה 10 ימים כשר
דנמרק נורווגיה ושבדיה

סקנדינביה כוללת בתוכה מספר מדינות, ולמרות שהן מקובצות יחד לכל אחת מהן אופי ייחודי משלה. בין אם אתם מבקרים בה בחורף, בקיץ בסתיו או באביב לא תישארו אדישים ליופי העצום ששיש לה להציע- החל מנופים מושלגים, מפלים שוצפים, פיורדים מעוררי התפעלות, אגמים מלכותיים, חופים מרהיבים, צוקים עמוסים בציפורי ים, יערות, אגמים, ערי בירה עם היסטוריה עשירה ומרתקת, טירות, כפרים, מוזיאונים ואווירת מטרופולין מהנה שמשולבת יחד עם מסורת. בנוסף, תיירות אקולוגית היא חלק בלתי נפרד מסקנדינביה מאחר שהיא צפויה להיות מושפעת משינויי האקלים באופן משמעותי. שטוקהולם, שבשוודיה היא עיר תוססת עם תרבות קפה וחיי לילה, אוסלו, שבנורווגיה מוקפת במים, הרים ויערות וקופנהגן, שבדנמרק היא עיר אופנתית שמציעה טירות היסטוריות עתיקות עם מטבח נורדי חדש.

 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

באסיה טרוול מקבלים הרבה יותר

 • בירת דנמרק, קופנהגן.
 • טירת קרונבורג, שהתפרסמה כמקום התרחשות של רוב המחזה "המלט" של ויליאם שייקספיר.
 • העיר ברגן המפורסמת בפיורדים הנורווגים.
 • נסיעה ברכבת הפלאם, שתוארה כאחת מסעות הרכבת היפים ביותר בעולם, שכוללים את מיטב הנופים המרהיבים של נורווגיה
 • הפלגה מרהיבה בין הפיורדים הנורווגים.
 • רכבל לפלואן.
 • בירת שוודיה, אוסלו.
 • מוזיאון הוויקינגים המרתק ומוזיאון קון טיקי שבאוסלו.
 • בירת שוודיה, שטוקהולם.
 • ביקור עיר האקדמית- אופסאלה.
 • ביקור בעיר סיגוטה.
 • האולם הכחול בו נערך טקס הענקת פרס נובל.
 • מוזיאון ספינת התותחים, אוניית הדגל של צי שבדיה "ואזא "

מסלול הטיול

תל אביב - קופנהגן
יום 1 (ב') תל אביב - קופנהגן

ניפגש בשדה התעופה ונמריא דרך יעד ביניים אל קופנהגן הקסומה, בירת דנמרק. העיר האופנתית, התוססת ומסבירת הפנים מציעה אטרקציות מגוונות: טירות היסטוריות, ארמונות מלכותיים, גנים מסורתיים, בניינים חדישים, ברים, סצנות מוזיקה ואף מטבח אופנתי נורדי ששם דגש על מזון מקומי ועונתי. לאחר הנחיתה נצא לטיול ברחובותיה המתפתלים של העיר העתיקה. נראה את פסלו המפורסם של הנס קריסטיאן אנדרס, את ארמון המלכה, את תעלות המים, בית האופרה והפרלמנט הדני. קופנהגן היא השילוב המושלם בין העולם הישן לעולם החדש. לינה קופנהגן.

קופנהגן - ברגן, בירת הפיורדים
יום 2 (ג') קופנהגן - ברגן, בירת הפיורדים
לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לחקור את העיר המרתקת קופנהגן. משם נמשיך בנסיעה צפונה דרך כפרים ציוריים ומטופחים לאורך האי סיאלנד העשיר בארמונות היסטוריים, נבקר בארמון פראדריקסבורג שנבנה על ידי מלך קריסטיאן ה- 4 במאה ה 17 והיום משמש כמוזיאון ההיסטורי הלאומי, נראה את ארמון הקיץ של בית המלוכה עם הגינות שסביבו. משם נמשיך לטירת קרונבורג, שהתפרסמה כמקום התרחשות רוב המחזה "המלט" של שייקספיר. בתום הסיור נצא אל שדה התעופה בדרכנו לעיר המרהיבה ברגן שבנורווגיה. העיר ברגן נבחרה לאחת הערים הטובות ביותר באירופה שנת 2017. לינה ברגן.
ברגן
יום 3 (ד') ברגן

העיר ברגן נוסדה על ידי המלך אולב קיר בשנת 1070, והפכה לבירה האמיתית בנורווגיה במאה ה-13. עד 1830, ברגן היתה לעיר הגדולה ביותר בנורווגיה, ולגדולה ביותר לסקנדינביה בתקופת ימי הביניים. הסיבה לכך הוא נמל ברגן, שהיה אחד ממרכזי המסחר החשוב ביותר של הסוחרים ועד היום הוא חלק מרכזי בכלכלתה של ברגן. נצא לטיול בנמל העיר המפורסם, נראה את מבצר רוזנקרנץ, נעפיל ברכבל כדי לצפות על העיר היפה והמרתקת ונטייל גם בשוק הדגים הססגוני. לינה ברגן.


ברגן - גיילו
יום 4 (ה') ברגן - גיילו

ברגן מוקפת באחת מהאטרקציות הפופולאריות ביותר בעולם, הפיורדים הנורווגים. בבוקר נעלה אל רכבת הפלאם, ונצא למסע רכבת מדהים שייקח אותנו מההר הגבוה במורד עמק תלול אל הפיורד. זוהי אחת האטרקציות התיירותיות הפופולאריות ביותר בנורווגיה. הרכבת תוארה כאחת מסעות הרכבת היפים ביותר בעולם, שכוללים את מיטב הנופים המרהיבים של נורווגיה. בסיום המסע נצא אל הפלגה מרתקת וקסומה בפיורדים הנורווגים היפייפים. משם נמשיך אל העיירה גיילו, שממוקמת לאורך הרכבת של ברגן. המקום מושלם לחווית הטבע שנורווגיה מציעה. לינה גיילו.

גיילו - אוסלו
יום 5 (ו') גיילו - אוסלו
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל בירתה של נורווגיה, העיר אוסלו. העיר יפה ומרגשת עם נופים שמשקיפים על הפיורדים והרים המקיפים אותה. העיר קומפקטית, תרבותית ומהנה שמציעה חיי תרבות עשירים, ברים, מוזיאונים וסצנת אמנות עכשווית. הנורווגים משקיעים היטב בעיר הבירה שלהם, ולמרות הנפט שלה, המדינה מתמקדת באנרגיה מתחדשת. לאחר ההגעה לעיר נצא לביקור בפארק ויגלנד, פארק פסלים יפיפה בו מוצגות מאות יצירות פיסול של גוסטב ויגלנד, נבקר גם בבית עיריית אוסלו – בו מוענקים פרסי נובל לשלום. בתום הסיור נתארגן לקבלת שבת. לינה אוסלו.

אוסלו
יום 6 (שבת) אוסלו

לאחר קפה ועוגה במלון, נצא בהליכה אל בית הכנסת של אוסלו. לאחר סעודה, נצא לסיור רגלי במרכז העיר אוסלו. לינה אוסלו.


אוסלו - קארלסטד
יום 7 (א') אוסלו - קארלסטד

לאוסלו היסטוריה עשירה ומגוונת. בעיר שזורים מוזיאונים גדולים שנותנים הצצה אל ההיסטוריה העשירה שלה. נבקר במוזיאון הויקינגים המרתק ובמוזיאון קון טיקי המפורסם. בעיר ניתן לראות שילוב מושלם בין ישן לחדש שנותן לעיר את אופייה המיוחד וצבעוני - מבצר עוד משנת 1300 לצד אדריכלות מודרנית חדשה בעיר. רחובות ישנים מול בניין אופרה בעיצוב מודרני. מהעיר נמשיך בנסיעה אל קארלסטד, שבשוודיה, שבנויה על נהר הארוך ביותר בשוודיה בסגנון שתי וערב עם רחובות רחבים המוקפים בעצים. לינה קארלסטד.


קארלסטד - ארברו - שטוקהולם
יום 8 (ב') קארלסטד - ארברו - שטוקהולם

שטוקהולם, בירתה של שוודיה הידועה ביופייה וקירבתה לטבע. המקומיים מכנים את העיר "יופי על המים". שטוקהולם היא עיר מודרנית, דינמית ומתפתחת שעשירה בהיסטוריה. העיר מציעה תערובת מעוררת השראה שבה ההווה והעתיק מתמזגים. ברחבי העיר ניתן למצוא מוזיאונים וגלריות ברמה עולמית ואמנות עכשווית, בתי קפה מעוצבים ומובחרים, חיי לילה תוססים ועסוקים. נצא בנסיעה אל יעדנו - העיר שטוקהולם, בדרכינו אליה נעצור בעיר היפה בלב שוודיה ארברו, השישית בגודלה במדינה. לינה שטוקהולם.

שטוקהולם
יום 9 (ג') שטוקהולם

היום יוקדש לעיר הבירה השוודית הממוקמת חלקית על איים המחוברים בגשרים. שמה הנרדף של שטוקהולם הוא "וונציה של הצפון". נהנה מסיור בעיר הנפלאה, נבקר במוזיאון ספינת התותחים, אונית הדגל של צי שבדיה "ואזא " אשר טבעה ביום הפלגת הבכורה שלה ונמשתה מן הים אחרי 500 שנה. נמשיך לבית העירייה המיוחד והגדול ושם נראה את האולם הכחול בו נערך ב - 10 לדצמבר טקס הענקת פרס נובל בנוכחותו של מלך שבדיה. נמשיך ונבקר גם בחצר ארמון המלך ונסייר בסמטאות הצרים והציוריים של הרובע העתיק בשם גמלא סטאן. לינה שטוקהולם.

שטוקהולם - אופסלה - סיגטונה - תל אביב
יום 10 (ד') שטוקהולם - אופסלה - סיגטונה - תל אביב

היום נלמד על ההיסטוריה המרתקת של עיר אופסאלה, העיר הקדומה ביותר בסקנדינביה ונחשבת כבירה שניה של שבדיה (70 ק"מ צפונית לשטוקהולם). זוהי עיר אקדמית בה נבנתה האוניברסיטה הראשונה בשבדיה בשנת 1477. והיום היא הגדולה בשבדיה ומובילה במחקרים בקנה מידה עולמי בתחומים כגון: מדע. טכנולוגיה וביולוגיה. בהמשך נבקר גם בעיר המרהיבה סיגטונה, בירתה הראשונה של שבדיה, אשר נבנתה במאה ה-11. בתום הביקור נצא אל שדה התעופה בדרכנו חזרה לישראל.

הערות חשובות

** תוספת לקבוצה המונה פחות מ- 24 איש: 100 € לאדם.
***על התשלום בכרטיס אשראי תחול תוספת של 2%.

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
SCD-10D-210621/06/202130/06/20210 €מדריך מצוות אסיה טרוול
SCD-10D-190719/07/202128/07/20210 €מדריך מצוות אסיה טרוול
SCD-10D-160816/08/202125/08/20210 €מדריך מצוות אסיה טרוול

מחיר הטיול כולל

· טיסות בינלאומיות: ת''א – קופנהגן – שטוקהולם – ת''א.

· טיסת פנים כמפורט בתכנית.

· מיסי נמל והיטלים (נכון לפברואר 2019 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).

· לינה במלונות מדרגת תיירות טובה.

· אירוח ע''ב חצי פנסיון כשר + אפשרות לכריכים בהכנה עצמית לצהריים.

· אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ מסלול הטיול.

· סיורים, ביקורים וכניסה לכל האתרים כמפורט בתכנית הטיול.

· טיפים לנותני השירות בחו"ל.

· מדריך ישראלי מנוסה מצוות AsiaTravel.

· מפגש קבוצה לפני יציאה לטיול.

· דמי רישום.

מחיר הטיול אינו כולל

 • טיפ למדריך הישראלי, כנהוג לתת בין 4 ל 5 דולר ליום לאדם.
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • כל מה שאינו כלול בתכנית ובמחיר הטיול.

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול