03-5256677

טיול לאיסלנד 10 ימים כשר

איסלנד הוא המקום של שילוב - בלתי רגיל של תופעות וכוחות טבע עליונים ותחתונים, המשנים את נופיה של איסלנד באופן רצוף ומדהים. איסלנד היא מדינה שבה אפשר לראות ולחוות דברים שכמותן לא ניתן לחוות במקומות אחרים בעולם.

אם אתם מחפשים רוגע או הנכם הרפתקנים בנפשכם, אזי כל אחד יכול לאתגר את עצמו. טיול לאיסלנד שופע טבע, נופים, תופעות אטמוספריות וגיאולוגיות. לא בכדי איסלנד נקראת "ארץ הקרח והאש" . איסלנד היא ביתם של חלק מהקרחונים הגדולים ביותר באירופה ושל חלק מהרי הגעש הפעילים ביותר בעולם.

 • מסלול הטיול
 • תאריכי יציאה ומחירים
 • גלריית תמונות

מסלול הטיול

ריקיאוויק
יום 1 (א') ריקיאוויק
איסוף בנתב"ג והמראה לריקיאוויק Rekjavik.
הגעה לריקיאוויק. היום כולו מוקדש לעיר ריקיאוויק.
מתרשמים מעיר הבירה של איסלנד. החל מבנין פארלאן', המאוד מיוחד שלה , הבנוי על מכלי מים חמים וכיפה בראשו. בהמשך נבקר בבנין "חופדי" בו נערכה ועידת הפסגה של מדינות ה – G בשנת – 1986.
ממשיכים לכיוון מרכז העיר שהיא העיר העתיקה של ריקיאוויק, נביט על המבנים המפורסמים ביותר של העיר ונבקר בבנין העירייה והצי האיסלנדי השוכנים על האגם. לא נסיים את היום לפני שנפליג ונצפה בלהקות גדולות של לוותינים ודולפינים, שבאים לחופי איסלנד בין אביב לסתיו. אורך המסע הימי כ – 3 שעות. לינה בריקיאוויק.
יום עשיר להפליא בחוויות הטבע
יום 2 (ב') יום עשיר להפליא בחוויות הטבע
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נסיעה ל- Park National Pingvellir , הפארק הלאומי פינגווליר, שהוא בעל חשיבות גיאולוגית והיסטורית. באופן ברור רואים את התוצאות של תנועות טקטוניות. ממשיכים בנסיעה מזרחה במסלול "Golden Circle" לאזור גייזרים , שם מתפרצים מים חמים בצורת עמודים גבוהים כל 5 עד 10 דקות. מסביב נחלים קטנים ואפיקים זעירים של מים חמים, המבעבעים בבטן האדמה.
נסיעה קצרה ל - Gullfoss נביט במפל מים ספקטקולרי, הנקרא על ידי המקומיים מפל "הזהב".
התחנה הבאה שלנו היא ביקור ב חווה של חממות בשם - Fridheimar. נתרשם איך האיכרים המקומיים משתמשים בחוכמה באנרגיה גאותרמית לגידול ירקות ופירות בכל ימות השנה. נזכה לאירוח חם ומכובד על ידי איכרים האיסלנדיים.
לא נדלג על הרחצה ב Secret Lagoon in Fludir, באחד מהמרחצאות הטבעיות של איסלנד. זוהי חוויה בלתי נשכחת, לא משנה מהי טמפרטורת האוויר \ המים נפלאים וחמימים לרחצה בין 38 עד 40 מעלות. לינה בריקיאוויק.
רייקיאוויק , וויק
יום 3 (ג') רייקיאוויק , וויק
לאחר ארוחת הבוקר היום נמשיך ונקדיש את היום למקומות המעניינים ביותר והמפורסמים של איסלנד. תחנה הראשונה באזור גאותרמי מפורסם של גייסיר Geysir כאשר Storokkur הוא הגייזר הפעיל ביותר. נסע מזרחה לחוף הדרומי של איסלנד. נבקר בעיירה קטנה בשם Vik . לפני כן נעצור במרכז לבה ב Hvolsvollor בו מתקיימת תערוכה אינטראקטיבית מעמיקה בנושא כוחות הטבע אשר ייצרו את כדור הארץ במשך מיליוני שנים.
מתקיימת שם פעילות מעניינת ומאתגרת למבוגרים וכמו כן לילדים. (הפתעה).
ממשיכים בנסיעה דרומה ל Seljalandsfoss Waterfall מפל יחסית קטן יותר אך להפליא יפה, ניתן לצעוד מתחתיו. המקום הבא בו נבקר הוא כפר Skogar בו נמצא את המפל הגבוה ביותר באיסלנד. לבסוף מגיעים לעיירה Vik , עיירת הנמל הקטנה ויק הפכה לאטרקציה, בעיקר בגלל הצוקים הדרמטיים וסלעי ענק המבצבצים מהים בגובה של מעל 100מטר. בנוסף נראה את המושבות הגדולות של ציפורי הפאפינס המפורסמים באזור הקוטב הצפוני. לינה באזור וויק.
וויק , קרחון ואטנאיאקול, חופאן
יום 4 (ד') וויק , קרחון ואטנאיאקול, חופאן
היום יוצאים לסייר באזור של וויק, נסיעה מזרחה, עוברים מדבר של חול שחור בשם Myrdalssandur ומגיעים לשדות לבה ענקיים Eldhraun (לבת אש), אשר עוצב תוך כדי התפרצות הר הגעש בשנת 1783. מגיעים ל Kirkjubaejarklastur, כפר קטן ממוקם במקום יוצא דופן מקסים. ממשיכים בנסיעה מזרחה, חולפים על פני Skeidararsandur אזור מישורי המאפשר לנו לצפות על Vatnajokull הקרחון הגדול ביותר באירופה. ממשיכים בנסיעה לעבר Skaftafell National Park אזור שופע צמחיה כמו נווה מדבר שבין רגלי הקרחון והמישור מכוסה חול שחור. לא נוותר על לגונת Jokulsarlon Glacial Lagoon הנמצאת מרחק קצר מזרחה. נפליג כ 40 דקות על האגם בין אייסברגס. לינה באזור חופאן.
חופאן, אגילסטאדיר
יום 5 (ה') חופאן, אגילסטאדיר

לאחר ארוחת הבוקר נוסעים צפונה, עוברים על פני הפיורדים המסתתרים, כפרים של דייגים ופסגות הרים. ניסע דרך מנהרתAlmannaskard ודרך כפרים בשם Djupivogur ו Breiddalsvik. ב Stodvarfjordur נראה אוסף של אבני פטרא. נגיעה לפיורד עמוק בשם Faaskrudsfjordur ומשם נמשיך בנסיעה לעיר הגדולה ביותר במזרח איסלנד - .Egilsstadir לינה באזור אגילסטאדיר.

אגילסטאדיר, מיוואטאן
יום 6 (ו') אגילסטאדיר, מיוואטאן

לאחר השכמה מוקדמת וארוחת בוקר נוסעים לכיוון אגם מיוואטאו, נעצור ליד מפל הגדול והגבוהה ביותר באיסלנד המזרים כמויות מים הגדולות ביותר. רחצה להנאה במרחצאות הטבעיות עם מים חמים של אגם מיוואטאן. הגעה לעיירת דייגים מהממת. תפילת יום שישי, קבלת שבת וארוחת שבת. לינה בהוסאוויק.

בעיירה הוסאוויק
יום 7 (שבת) בעיירה הוסאוויק

לאחר תפילת שבת וסעודת שבת שניה נערוך סיורים רגליים בעיירה ציורית ויפיפיה הוסאוויק. נעלה לאזור המגדור לתצפית וננסה לאתר לוויתנים. לינה בהוסאוויק.

טיורנאס, מפלי דטיפוס
יום 8 (א') טיורנאס, מפלי דטיפוס
מוקדם בבוקר נצא לשייט ונערוך תצפית על לוויאתנים. נסיעה לאורך כביש החוף של Tjornes penisula ואם תנאי מזג האויר יאפשרו נערוך תצפית על כלבי הים. הליכה באזור שופע צמחייה נסיעה דרומה ל - Asbyrgi. נגיעה אל מפלי דטיפוס המרשימים, שם נראה תופעות געשיות שונות. נמשיך בנסיעה ל - Akureyri, בירת צפון איסלנד, שם נתרשם מגנים בוטנים עשירים בצמחיה.
לינה באזור אקוראירי.

אקוראירי, בורארנאס
יום 9 (ב') אקוראירי, בורארנאס

לאחר ארוחת בוקר פונים לכיוון אזור SkagafjordurIcelandic מפורסם וידוע בגידול סוסים. עוברים דרך Budaldalur לעיר .Borgarnes הגעה לאיזור מעינות מים חמים הגדול באיסלנד בשם Deildartunguhver ולעיירה Reykholt שם חי במאה ה-13 הסופר האיסלנדי המפורסם סנורי סטורלוסון. ממשיכים בנסיעה למפלי Hraunfossar שם מים מבעבעים יוצאים מלבה ישר לתוך מפל Barnafoss. לינה ברייקייאוויק או בורארנאס.

.

רייקיאוויק וטיסה לתל אביב
יום 10 (ג') רייקיאוויק וטיסה לתל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, זמן חופשי לסידורים אישיים, קניות, והשלמת ביקורים. המראה מרייקיאוויק וטיסה חזרה הביתה.

תאריכי יציאה ומחירים

קוד הטיולת. יציאהת. חזרהמחיר הטיולמדריךהערות
ICE 10D 080708/07/201917/07/20194789 €אהרון שמעוני
ICE 10D 190819/08/201928/08/20194789 €מדריך מצוות אסיה טרוול
*תוספת ליחיד בחדר: 419 €

מחיר הטיול כולל

 • טיסה מתל אביב לרייקיאוויק, דרך יעד ביניים.
 • 9 לילות בחוות ובתי מלון .
 • אירוח ע"ב חצי פנסיון + כריכים בהכנה עצמית לצהריים 
 • אוטובוס / מינבוס גודל הרכב בהתאם לגודל הקבוצה - ממוזג/מחומם.
 • כל הסיורים המפורטים בתוכנית.
 • טיפ לנותני השירות בחו"ל.
 • מלווה מקומי דובר אנגלית.
 • מדריך ישראלי, מומחה לאיסלנד, מצוות Asia Travel.
 • מפגש קבוצה לפני יציאה לטיול.
 • מסי נמל והיטלים (נכון לפברואר 2018 וכפוף לשינויים בהתאם להנחיות חברת התעופה).

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח רפואי ומטען, הוצאות אישיות.
 • טיפ למדריך הישראלי כנהוג.

קבצים מצורפים

השאירו פרטים,
אנו נשמח לחזור אליכם עם פרטים מלאים

המיוחדים של אסיה טרוול

צור קשר